Utmost Cup U8 (12 грудня - 15 грудня)

Стартує Winter Utmost Cup у віковій категорії U-8

З 12 по 15 грудня у спортивному комплексі "Нокаут" пройде турнір серед юнаків вікової групи U-8, який завершить календарний рік серії Utmost Cup.

Поширити

Стартує Winter Utmost Cup у віковій категорії U-8

Слідом за юнаками вікової категорії U-7, свої змагання розпочнуть юнаки на рік старше. Чотири дні вони змагатимуться за звання найсильнішого на паркеті спортивного комплексу "Нокаут".

Цього разу на турнірі будуть представлені команди з таких міст, як: Вінниця, Київ, Ніжин, Черкаси, Хмільник, Хмельницький, Одеса, Бориспіль та, по традиції, гості з ближнього закордоння, міста Кишинів.

Команди, за результатами жеребкування, були поділені на такі групи:

Група "А": Чайка (Київ), ДЮСШ (Ніжин), Чемпіон-2 (Київ), ФК Черкаси, Прем'єр-Нива (Вінниця).

Група "В": Джуніорул (Кишинів), Оболонь (Київ), Балкани (Хмільник), ДЮСШ 2 (Хмельницький), Чорноморець-2 (Одеса).

Група "С": Чорноморець (Одеса), Чемпіон (Київ), Нива (Вінниця), Фаворит (Бориспіль), Поділля (Хмельницький).

Група "D": Дімакс (Енергодар), ДЮСШ 1 (Хмельницький), Оболонь-2 (Київ), Торпедо (Миколаїв), Блохіна та Бєланова (Вінниця).

Після матчів групового етапу, де колективи зіграють за принципом усі з усіма слідуватиме стадія плей-офф. До стадії плей-офф ¼ фіналу вийдуть дві кращих команди своїх квінтетів. Команди, що посядуть треті та четверті місця відправляться у матчі за 9-16 місця, а остання команда з кожного квінтету сформує групу з чотирьох команд і змагатимуться за 17-20 місця.

Перших три ігрові дні матчі будуть проходити з 9:00 по 19:00. У останній ігровий день, коли будуть проходити завершальні матчі турніру, протистояння юних футболістів проходитимуть з 8:30 до 13:30. Запрошуємо усіх охочих до спортивного комплексу, щоб впродовж чотирьох днів насолоджуватись грою юних майстрів м'яча. Гарний настрій та позитивні емоції гарантовано!