Utmost Cup U8 (12 грудня - 15 грудня)

Підсумки першого ігрового дня Winter Utmost Cup U-8

Перший ігровий день підійшов до свого завершення, тому підіб'ємо підсумки перших двох турів групового етапу.

Поширити

Підсумки першого ігрового дня Winter Utmost Cup U-8

У першій за ліком групі господарі турніру, вінницька "Прем'єр-Нива" двічі здолала своїх однолітків з Києва та зайняла передову позицію у квінтеті "А".

Одразу три колективи досягли по одній перемозі й, поділяючи другу — четверту позиції, зберігають шанси потрапити до чвертьфіналу. Ними стали київська "Чайка", ДЮСШ Ніжин та ФК "Черкаси". Для них вирішальними стане другий ігровий день, де кожен матч буде на вагу золота.

Замикає групу "А" після матчів першого ігрового дня другий склад київського "Чемпіону". Столичні футболісти поступились двічі своїм суперникам й мають лише теоретичні шанси на потрапляння до основної сітки стадії плей-офф.

Група "В" на 99% визначила своїх учасників 1/4 фіналу. Здобувши 100%-вий результат у перших двох матчах, одеський "Чорноморець-2" та київська "Оболонь" посідають передові позиції у власному квінтеті.

Мати перевагу у п'ять залікових балів над рештою команд дозволили результати інших матчів. У них паритетний результат між собою здобули команди ДЮСШ 2 (Хмельницький) та Балкани (Хмільник). У інших своїх матчах вони зазнали поразки, що залишила в активі по одному заліковому балові, що перекреслило майже усіх шанси на продовження боротьби за чвертьфінал.

Остання позиція наразі залишилась за гостями з Молдови: командою "Джуніорул". Вони двічі зазнали поразок від своїх опонентів і втратили навіть теоретичні шанси на продовження боротьба за чвертьфінал.

Квінтет "С" визначив після першого ігрового дня свого одноосібного лідера. Ним стало "Поділля" з Хмельницького, яке єдине здобуло дві перемоги стартових турах групового етапу.

За ним розмістились одразу два колективи, які мають у своєму активі по чотири очки. Це команди-сусіди: київський "Чемпіон" та бориспільський "Фаворит". Матч між собою залишився за паритетним рахунком, коли інше протистояння було для обох колективів переможним. Другий ігровий день для них пройде у заочній боротьбі за путівку до 1/4 фіналу.

Останні дві команди, у третій за ліком групі, на жаль для них, не зуміли набрати залікових балів у перший ігровий день й замикають свою відбіркову групу. Для них зберігаються лише теоретичні шанси потрапити до вісімки найсильніших, а для цього потрібно здобувати максимум у другий ігровий день.

Остання за ліком група на рівні з іншими має колектив, який не зазнав жодної очкової втрати. Ним став вінницький колектив "Блохіна та Бєланова". Вони були сильнішими у матчах з командами з Києва та Енергодару.

Найближчими переслідувачами подолян є "Торпедо" з Миколаєва. Вони здобули на два очки менше, по причині паритетного результату в матчі з "пивоварами". Інша гра завершилась їх перемогою, що дозволила посідати наразі другу позицію й мати перевагу перед другим ігровим днем.

Рівно половину з можливих залікових балів здобув колектив ДЮСШ 1 (Хмельницький). Завдяки цьому вони зберігають шанси на потрапляння до 1/4 фіналу, відстаючи від заповітного другого місця лише на одне очко. Нижче у таблиці розташувались команди, які не здобували перемог у перший ігровий день. На четвертій позиції розмітилась "Оболонь-2" (Київ) з активом в один заліковий бал, а за ними "Дімакс", для яких дебют у серії турнірів Utmost Cup видався не зовсім вдалим.