Utmost Cup 2011 (12 грудня - 15 грудня)

Підсумки групового етапу Winter Utmost Cup U-8

Група "А" стала одною з найрівніших по складу учасників. Одразу три колективи набрали рівну кількість очок й рейтингові місце довелось визначати навіть у серії післяматчевих пенальті.

Поширити

Підсумки групового етапу Winter Utmost Cup U-8

Група "А" стала одною з найрівніших по складу учасників. Одразу три колективи набрали рівну кількість очок й рейтингові місце довелось визначати навіть у серії післяматчевих пенальті. Але про це трішки згодом ми згадаємо у наступних публікаціях.

Переможцями групи став господар турніру: колектив "Прем'єр-Нива". Вони перемогли у всіх своїх матчах з однолітками й зі 100%-вим результатом кваліфікувались до чвертьфіналу.

Другу путівку здобула команда з Ніжина, якій прийшлось змагались у серії пенальті з київською "Чайкою" через паритетність усіх показників, де вони святкували перемогу.

Відповідно кияни далі продовжать боротьбу у матчах за 9-16 місця. До них приєднався колектив ФК "Черкаси", який також має у своєму активі шість залікових балів, але трішки гірші додаткові показники. Останніми у квінтеті стали гравці другого складу київського "Чемпіону", які, на жаль, завершили груповий етап без очкового доробку.

У групі "В" одноосібним лідером став одеський "Чорноморець", що у всіх своїх чотирьох матчах святкував вікторії. Цим самим він став беззаперечним лідером групи у вже завтра продовжить сходження до нових вершин. Другу позицію, а з нею путівку до 1/4 фіналу виборола столична "Оболонь". "Пивовари" поступились лише одного разу, коли в інших випадках їм не було рівних.

У матчі за 9-16 місця відправились колективи, які посіли третє та четверте місце. Після невдалого першого ігрового дня гості з Кишинева зібрали волю в кулак і не програли жодного матчу у завершальних турах. Разом з ними, з активом у два очки, крокуватиме ДЮСШ-2 з Хмельницького. У наступних матчах вони будуть прагнути здобути свою першу перемогу на цьому турнірі.

Замикає квінтет "В" команда з міста Хмільника "Балкани". Не кращим чином для них склався груповий етап на якому вони здобули лише один заліковий пункт.

Остання за ліком група визначила свого одноосібного лідера. Ним став міцний колектив "Блохіна та Бєланова", який зі 100%-вим результатом завершив другий ігровий день.

Компанію у 1/4 фіналу їм складе миколаївське "Торпедо". Амбітний тренер юних футболістів разом з ними здобув сім очок, які дозволили мінімально випередити у турнірній таблиці ДЮСШ-1 Хмельницький, які до останнього крокували разом з колективом з півдня.

Дебютанти змагань - "Дімакс" з Енергодара продовжать турнір у матчах за 9-16 місця. На стадії групового етапу вони у другий ігровий день здобули свої перші залікові бали й зуміли завдяки цьому випередити київську "Оболонь-2", яка з доробком в одне очко стала останньою у цьому квінтеті.