Utmost Cup 2009 (27 червня - 30 червня)

Вінничани та кияни лідери у своїх відбіркових групах після другого ігрового дня

Підводимо підсумки матчів чотирьох зіграних турів Utmost Cup у віковій групі U11.

Поширити

Вінничани та кияни лідери у своїх відбіркових групах після другого ігрового дня

Після матчів другого ігрового дня, які розбавив літній рясний дощ, ситуація у відбіркових групах стала надзвичайно напруженою: боротьба за путівку у півфінал посилюється.

У групі "А" беззаперечним лідером залишається команда-господар змагань: вінницька "Прем'єр-Нива". Вінничани здобули максимум залікових балів за два ігрових дні та майже гарантували собі місце у півфіналі. Для цього їм достатньо не програти у двох завершальних матчах групового етапу.

Боротьба за другу путівку до півфіналу ведеться одразу між трьома колективами. Серед них "Академія футболу" (Тернопіль), "Дружба" (Київ) та "Десна" (Чернігів). Перші два колективи мають у своєму активі по 7 очок й поділяють другу та третю позиції. Колектив з Чернігова, який здобув рівно половину з максимального доробку залікових балів, мінімально відстає, але зберігає чудові шанси поборотись за другу сходинку. Для цих команд вирішальним стане завтрашній ігровий день, який і визначить володаря бажаної путівки у півфінал.

За когортою лідерів розмістились такі колективи, як "Темп", який має в активі 4 очки та "Дністер" з Могилів-Подільського, у якого їх 3. Колективи хоч і мають меншу кількість набраних очок, але мають теоретичні шанси поборотись за високі місця у групі. Для цього вони повинні докласти максимум зусиль в останній ігровий день групового етапу та здобути максимум у матчах зі своїми суперниками.

Замикає рейтинг "Динамік" з Києва. Столичний колектив здобув лише один заліковий бал та втратив шанси поборотись за найвищі нагороди.

Група "В" має не менш цікаву ситуацію. Беззаперечним лідером є київський "Атлет", який здобув 12 очок у чотирьох матчах та майже гарантував собі путівку до півфіналу.

Його переслідують одразу два колективи з рівною кількістю очок. "Динамік Gold" та "Адреналін", які не знали гіркоти поразок на цьому турнірі мають в активі по 8 балів й ведуть очну боротьбу за друге місце та путівку до 1/2 фіналу.

За ними, зберігаючи хороші шанси, розмістилась "Спарта" з Чернівців. Колектив з західної України здобув рівно половину з максимального очкового доробку та розмістився у середині рейтингу.

Кропивницька "Зірка" має на один бал менше та знаходиться на відстані всього однієї перемоги до бажаного другого місця. Теоретичні шанси колектив має, але все залежить від вдалого завершення матчів третього ігрового дня.

Замикають таблицю команди, які не набрали жодного очка за два перших ігрових дні. Це "Гнівань" та "Нива". На жаль, ці колективи втратили усі шанси на боротьбу за золоті нагороди, але поборються за рейтингові місця у загальному підсумку.

Підбиваючи підсумки, можемо констатувати, що третій ігровий день стане надзвичайно цікавим з огляду на боротьбу за путівку до півфіналу. Очікуємо цікавих матчів та майстерної гри від майстрів шкіряної кулі!