Utmost Cup 2009 (27 червня - 30 червня)

Київ, Тернопіль та Вінниця буде представлена у півфіналі турніру Utmost Cup у віковій категорії U11

Підбиваємо підсумки групового етапу змагань та анонсуємо матчі стадії плей-офф.

Поширити

Київ, Тернопіль та Вінниця буде представлена у півфіналі турніру Utmost Cup у віковій категорії U11

Завершився груповий етап змагань, який приніс надзвичайно цікаву боротьбу серед когорти команд за путівку до півфіналу.

Розпочнемо з групи "А", де господарі турніру: вінницька "Прем'єр-Нива" стала єдиною командою, яка не втратила жодного залікового пункту за шість зіграних матчів. У підсумку — беззаперечне лідерство та впевнений вихід до стадії півфіналу.

Таку бажану другу позицію у цій групі посів колектив з Тернополя. "Академія футболу" здобула в сьогоднішній ігровий день три очки, яких було достатньо щоб обійшли своїх прямих конкурентів.

Три перемоги поспіль, після трьох стартових поразок допомогли команді "Дністер" з Могилів-Подільського посісти третю сходинку з доробком у 9 очок й обійти чернігівську "Десну" за додатковими показниками. Таким чином колектив з Вінницької області зіграє у матчі за 5 місце, коли чернігівчани зіграють у стиковому матчі лише за 7-му сходинку.

У другій половині турнірної таблиці ситуація склалась наступним чином. "Дружба" з міста Київ набрала 4 очки, що дозволить їм зійтись з однолітками у матчі за 9-те місце. Ще два колективи набрали рівну кількість очок: "Темп" та "Динамік". По одній перемозі та одній нічиїй в активі було не достатньо, щоб поборотись за високі місця. Так, "Темп" зустрінеться з опонентами за 11 місце, коли столичні футболісти за 13-те.

Колективи у групі "В" провели не менш запеклу боротьбу за найвищі місце у групі. Тут, найсильнішими стали кияни - "Атлет", які лише одного разу втратили залікові бали у матчі, який для них вже нічого не вирішував у плані турнірних завдань.

Тим самим колективом, який єдиний зумів відібрати очки у лідера групи став "Динамік Gold". Столичні вихованці забезпечили собі путівку до півфіналу ще перед останнім туром, випередивши "Адреналін" з Луцька. Без тиску результату вони на рівних протистояли "Атлету" та разом з ними продовжать боротьбу за головний трофей турніру.

"Адреналін", який провів на високому рівні усі три ігрових дні та зазнав лише однієї поразки зіграє у матчі за 5-те місце. До заповітного другого місця їм не вистачило всього одного залікового бала.

Наступним колективом у турнірній таблиці стала "Спарта" з Чернівців. Гості з західної України завершили виступи на стадії групового етапу з рівною кількістю перемог та поразок, що дозволить їм позмагатись у матчі за 7-ме місце.

Надзвичайно вдалим видався третій ігровий день для юних вихованців ФК "Гнівань". Дві перемоги у цей день дали змогу їм суттєво покращити свої позиції та вибороти путівку до матчу за 9-те місце.

Кропивницька "Зірка" стала одним із колективів, які поступились гніванчанам, що у підсумку стало причиною передостаннього місця у групі "В" та здобуття путівки лише до матчу за 11 місце.

Замикають другу за ліком когорту команд гравці вінницької "Ниви". Вони не зуміли здобути жодного позитивного для себе результату, тому проведуть останній свій матч на турнірі за 13-те місце.

Отже, в останній ігрових день нас очікують такі протистояння:

Матч за 13 місце: "Динамік" (Київ) - "Нива" (Вінниця)

Матч за 11 місце: "Темп" (Вінниця) - "Зірка" (Кропивницький)

Матч за 9 місце: "Дружба" (Київ) - ФК "Гнівань"

Матч за 7 місце: "Десна" (Чернігів) - "Спарта" (Чернівці)

Матч за 5 місце: "Дністер" (Могилів-Подільський) - "Адреналін" (Луцьк)

Півфінали: "Прем'єр-Нива" (Вінниця) - "Динамік Gold" (Київ) та "Академія футболу" (Тернопіль) - "Атлет" (Київ).

Вже завтра ми дізнаємось звання нового переможця серії турнірів Utmost Cup!