Utmost Cup U11 (27 червня - 30 червня)

Київський "Атлет" - переможець Utmost Cup у віковій групі U11

У фінальному протистоянні столичні футболісти перемогли господарів змагань - вінницьку "Премєр-Ниву".

Поширити

Київський "Атлет" - переможець Utmost Cup у віковій групі U11

Завершився перший післякарантинний Utmost Cup. Він пройшов серед колективів вікової категорії U-11 та зібрав 14 команд з різних областей України.

У останній ігровий день команди боролись за рейтингові місця в залежності від місць, які вони посіли у своїх групах.

Ігровий день розпочинали команди "Динамік" з Києва та "Нива" Вінниця, які змагались за 13 місце. Основний час зустрічі, попри численні моменти з обох сторін, завершився нульовою нічиєю, що зумовило серію післяматчевих пенальті. Мінімально сильнішими у ній стали столичні футболісти, які реалізували три своїх спроби.

Паралельно відбувався матч за 11 місце між ще одним вінницьким клубом "Темп" та кропивницькою "Зіркою". Матч відбувався за схожим сценарієм. Основний час зустрічі завершився нічиєю, що правда, з рахунком 1:1, а у серії пенальті, також з рахунком 3:2, був сильніший колектив з Кіровоградської області.

Наступною парою команд, яка змінила своїх однолітків на полі СК "Нива" стали столична "Дружба" та "Гнівань" з Вінницької області. Долю зустрічі вирішив один стандарт, м'яч після якого по високій траєкторії потрапив у сітку воріт киян. У підсумку перемога 0:1 в актив гніванчан.

Поруч відбувався матч за 7 місце, де змагались команди з різних куточків України: чернігівська "Десна" та чернівецька "Спарта". Цей матч став найрезультативнішим за останній ігровий день. У основний час 2:2 та чергова серія пенальті у цей день. У футбольній лотереї фортуна була на стороні "Спарти", яка реалізувала три своїх удари, на які суперники відповіли лише одним.

У матчі за 5-те місце черговий колектив з Вінниччини зустрівся з колективом з Луцька - "Адреналін". Обидві команди завершили груповий етап за крок до півфіналу, тому мали додаткову мотивацію довести свою міць супернику. Рівна боротьба впродовж усього матчу завершилась мінімальною перемогою лучан, які все ж зуміли реалізували одну зі своїх нагод відзначитись.

У матчі за третє місце зустрілись колективи, що не зуміли здобути перемоги у півфінальних протистояннях: "Динамік Gold" з Києва та "Академія футболу" з Тернополя. Обидва колективи зазнали поразки з однаковим рахунком 0:2, тому були налаштовані реабілітуватись та все ж вибороти нагороди. Нереалізоване пенальті столичною командою у першому таймі зберігало інтригу доволі довгий час. Все ж саме, кияни й зуміли забити єдиний та переможний м'яч у ворота тернополян. 1:0 та бронзові нагороди відправляються до Києва.

Головне протистояння турніру проходило під гучну підтримку уболівальників. Переможці своїх груп та півфінальних поєдинків, колективи, що не знали гіркоти поразок мали визначити володаря золотих нагород. "Атлет" (Київ) та господарі змагань "Прем'єр-Нива" не засиджувались в обороні з початку матчу та показали яскравий атакувальний футбол. У першому таймі гостріше атакували столичні вихованці. У одному з моментів вони перевірили на міцність каркас воріт вінничан, а згодом, завдяки другому за ліком добиванню в атаці, все ж відкрили рахунок у матчі. Другий тайм пройшов за переваги вінничан, які прагнули відновити паритет у рахунку. Вони мали кілька небезпечних моментів, але у цей день ворота "Атлету" залишились "сухими". Фінальний свисток сповістив про мінімальну перемогу киян 1:0, що принесла їм головний трофей турніру Utmost Cup!