Utmost Cup U9 (2 липня - 5 липня)

Завершився перший груповий етап у розіграші Utmost Cup вікової групи U9

Лідерами своїх груп стали одеський "Чорноморець" та вінничани "Блохіна та Бєланова".

Поширити

Завершився перший груповий етап у розіграші Utmost Cup вікової групи U9

Через кілька днів після завершення Utmost Cup у віковій категорії U11, одночасно розпочались змагання серед юнаків U9 та U10. Зараз поговоримо про молодших майстрів шкіряного м'яча та підіб'ємо підсумки групового етапу.

У квінтеті команд "А" найбільш вдало свої матчі провели вихованці одеського "Чорноморця". Лише одного разу вони втратили очки: це сталось із хмельницьким "Поділлям". У решті матчів, які для них стали для одеситів переможними були здійснені вікторії над двома вінницькими командами ВОДЮСШ та "Прем'єр-Нивою". Ще однією командою, яка не змогла стримати атакувальні дії опонентів став запорізький "Металург". Таким чином команда набрала 10 очок та забезпечила собі перше місце у групі.

На один заліковий пункт менше набрали до свого активу гравці ВОДЮСШ з Вінниці. Саме від лідерів групи вони зазнали єдиної поразки у перші ігрові дні. Решта опонентів, не без проблем, але були подолані вінничанами. Саме вони складуть компанію одеситам у матчах за 1-4 місця.

Решта команд відправиться до матчів за 5-10 місця. Третю сходинку вибороли запоріжани. "Металурги", після вдалого старту та максимального очкового доробку після першого ігрового дня, не зуміли закріпити перевагу у завершальних матчах групи, де зазнали поразок від прямих конкурентів за високі місця.

Господарі змагань, вінницька "Прем'єр-Нива", хоч і гідно змагалась у кожному з матчів, але зуміла здобути лише одну мінімальну вікторію у подільському "дербі" з "Поділлям". Решта матчів завершились не на їх користь, тому поборотись за лідерські позиції на стадії групового етапу їм не вдалось.

Замкнуло п'ятірку команд "А" хмельницьке "Поділля". Команда відзначилась тим, що стали єдиним колективом, хто відібрав очки у лідера групи, але на цьому позитивні для них результати завершились. У підсумку один заліковий бал та останнє місце.

У групі "В" два дні проходила не менш цікава боротьба за лідерські позиції. Беззаперечним лідером стали вінничани: "Блохіна та Бєланова". Колектив здобув максимальний доробок, обігравши усіх своїх опонентів із загальною різницею м'ячів 30-2!

Разом з останніми путівку до групового етапу за 1-4 місця вибороли ДЮФК "Чорноморець". Одесити лише в останньому турі зуміли переміститись на другу сходинку, завдяки перемозі над "Нивою". Решта матчів завершились зі змінним успіхом: по одній перемозі, нічиїй та поразці.

Зовсім трохи не вистачило столичній команді "Football Kids", щоб посісти бажане друге місце. Всього на один заліковий пункт вони залишились позаду одеситів, з якими проводили стартовий поєдинок та, на жаль для них, поступились. Далі слідувало дві впевнені перемоги над "Нивою" та "ДЮСШ-2" та поразка від лідера. Підсумок: шість набраних очок та путівка до матчів за 5-10 місця.

За киянами розмістився колектив з Хмельниччини. "ДЮСШ-2" до останнього туру зберігав теоретичні шанси втрутити у боротьбу за другу позицію, але поразка від "Football Kids" розвіяла їх надії. У їх актив можна занести перемогу над "Нивою" та результативний паритетний результат 5:5 з одеситами. Такі результати заслуговували на підсумкові 4 очки та четверту позицію.

Останнє місце, з нулем у графі очки, залишилось для вінницької "Ниви". Колектив не зовсім вдало протистояв своїм опонентам у матчах групового етапу. Залишається надія на кращі результати у другому груповому етапові, який стартує вже завтра.