Utmost Cup U10 (2 липня - 5 липня)

Завершився перший груповий етап у розіграші Utmost Cup вікової групи U10

У обох відбіркових групах команди виборюють путівку до матчів за 1-4 місця за додатковими показниками.

Поширити

Завершився перший груповий етап у розіграші Utmost Cup вікової групи U10

У групі "А" першу та четверту позицію розділило всього три очки. Господарі турніру, вінницька "Прем'єр-Нива", розпочала турнір з нічийного результату з прямим конкурентом за вихід далі, одеським "Чорноморцем". Далі слідувало дві перемоги, які гарантували їм передове місце у квінтеті.

Останні матч вінничан у групі, проти "Ніки" з Івано-Франківська став визначальним для останніх, які здобули одне очко та з ним друге місце, випередивши одеський "Чорноморець" шляхом особистих зустрічей. Цікавим фактом є те, що для команди з Івано-Франківська ця перемога стала поки єдиною на турнірі. Решта матчів вони зіграли внічию.

П'ять залікових балів у активі та четверта позиція за "Чемпіоном-2" з Києва. Для них шанс поборотись за вихід далі зберігався до останнього туру, де вони зустрілись з одеситами. У очному протистоянні сильнішими виявились гості з півдня України, але це не дозволило жодній з команд посісти другу позицію у групі.

Замкнув квінтет команд "А" колектив "Football Kids". Єдиний здобутий заліковий бал у матчі з "Нікою" не дозволив їм претендувати на високі місця. Тому далі боротьба буде продовжуватись за 5-10 місця, разом з одеським "Чорноморцем" та івано-франківською "Нікою".

У другій за ліком групі, на відміну під першої, визначився одноосібний лідер. Столичний "Чемпіон" не залишив шансів своїм опонентам, ба більше, не пропустив жодного м'яча у власні ворота!

За другу путівку до матчів за 1-4 місця розгорілась неабияка боротьба, яка завершилась перевагою "ДЮСШ-2" з Хмельницького, завдяки перемозі в очній зустрічі над запорізьким "Металургом". Обидві команди здобули по шість очок до свого активу, але запоріжани продовжать боротьбу за 5-10 місця, пропустивши своїх опонентів до боротьби за головний трофей турніру.

Замкнули турнірну таблицю два вінницькі колективи, які набрали по три очки: "Нива" та "Темп". Ще хоча б одна перемога дозволила б їм поборотись за найвищі місця в групі, але їх однолітки були сильнішими в очних протистояннях. Таким чином турнір для цих команд продовжиться боротьбою за 5-10 місця.