Utmost Cup U9 (2 липня - 5 липня)

"Блохіна та Бєланова" - переможці Utmost Cup у віковій категорії U9

Вінницькі футболісти пройшли усі змагання без жодного втраченого залікового балу.

Поширити

"Блохіна та Бєланова" - переможці Utmost Cup у віковій категорії U9

Після групового етапу, який проходив у перші два ігрових дні, команди були розділені на підгрупи, що боролись за різні рейтингові місця. Так, перші два місця у своїх групах змагались за 1-4 місця. Решта колективів склали дві групи по три команди та визначили пари плей-офф за 5-10 місця.

Розпочнемо з команд, які не зуміли потрапити до боротьби за головний трофей турніру. За підсумками другого групового етапу дві вінницьких команди "Нива" та "Прем'єр-Нива" не зуміли нав'язати рівної боротьби своїм опонентам та посіли останні місця у своїх трійках. Таким чином останній день змагань звів їх у матчі за 9-те місце. Тут однозначно сильнішими стали гравці "Прем'єр-Ниви", які з рахунком 5:0 перемогли своїх однолітків.

Трішки краще справи склались у запорізького "Металурга" та хмельницького "Поділля". Якщо запоріжани, лише по додатковому показнику поступились першим місцем у групі, то хмельничани відстали від лідерів групи на один бал. У матчі за 7-ме місце між цими командами проходила рівна гра, але шальки терезів на свою користь зуміли схилити подоляни, які перемогли з мінімальним рахунком 1:0.

У матчі за 5-те місце зустрічались переможці своїх груп: столичний "Football Kids" та хмельницький "ДЮСШ-2". Найрезультативніший матч стадії плей-офф, у якому було забило 12(!) м'ячів завершився перемогою киян 8:4.

Переходимо до когорти з команд, які боролись за золоті нагороди турніру. Дві одеських команди: "Чорноморець" та ДЮФК "Чорноморець" змагались проти двох вінницьких "ВОДЮСШ" й "Блохіна та Бєланова". Надзвичайно цікавий збіг подій, який обумовив не менш цікаві поєдинки.

У підсумку "Чорноморець" зумів лише в останньому матчі цього етапу здобути для себе заліковий бал, який не дозволив їм піднятись вище 4-го місця. Третє місце та бронзові нагороди з доробком у три очки вибороли гравці ДЮФК "Чорноморець", які здобули їх у грі з іншою командою з Одеси. Срібло в активі ВОДЮСШ з Вінниці. Вони вдало провели свої протистояння проти одеситів та здобули 4 очки, що дозволило їм обійти їх у турнірній таблиці. Переможцями, зі 100%-вим доробком, став колектив "Блохіна та Бєланова". Вихованці вінницького футболу впевнено обігрували своїх опонентів впродовж усього турніру та цілком заслужено, після його завершення, підняли над головою головний трофей Utmost Cup!