Utmost Cup U10 (2 липня - 5 липня)

"Ніка" з Івано-Франківська - володар золотих нагород Utmost Cup у віковій категорії U10

У завершальному матчі турніру команда з західної України здобула потрібний для себе результат у матчі з господарями турніру.

Поширити

"Ніка" з Івано-Франківська - володар золотих нагород Utmost Cup у віковій категорії U10

Після групового етапу, який проходив у перші два ігрових дні, команди були розділені на підгрупи, що боролись за різні рейтингові місця. Так, перші два місця у своїх групах змагались за 1-4 місця. Решта колективів склали дві групи по три команди та визначили пари плей-офф за 5-10 місця.

Спершу поговоримо про команди, які не потрапили до когорти колективів, що боролись за золото турніру. За підсумками матчів другого групового етапу у матчі за 9-те місце зустрілись команди, що не зуміли здобути залікових балів: вінницький "Темп" та запорізький "Металург". У цьому протистоянні сильнішими стали гості зі сходу України, які впевнено з рахунком 5:0 переграли своїх однолітків.

Паралельно з ними, відбувався матч між вінницькою "Нивою" та "Чемпіоном-2" з Києва. Обидві команди на стадії другого групового етапу здобули по три очки, тому зіграли у матчі за 7-ме місце. Вінничани у цьому протистоянні не зуміли нав'язати рівної боротьби на футбольному полі, тому поступились своїм опонентам з рахунком 0:4.

Переможцями своїх відбіркових груп стали команди з Одеси та Києва: "Чорноморець" та "Football Kids". По дві перемоги в активі й підсумок путівка до матчу за 5-те місце. З цього двобою одесити вийшли переможцями: на гол від столичних вихованців, вони відповіли своїми трьома результативними ударами.

У четвірці команд, що боролись за золото, після двох турів було визначено двох фаворитів, які здобули максимум у своїх матчах. Відповідно, дві команди залишились з нулем у графі зароблених очок і в останньому матчі турніру між собою вирішували долю бронзових нагород. "ДЮСШ-2" з Хмельницького та "Чемпіон" розділив лише один забитий м'яч у виконанні юних майстрів м'яча з Хмельниччини. Саме він приніс перемогу та третє місце.

У завершальному матчі між собою змагались "Ніка" з Івано-Франківська та вінницька "Прем'єр-Нива". Для вінничан позитивним результатом вважалась лише перемога, адже вони поступались передовою позицією опонентам за додатковими показниками. По ходу матчу саме вони першими повели у рахунку, але не зуміли втримати перевагу. Гол зі стандарту від іванофранківців став останнім у матчі та приніс їм таку бажану нічию, а з нею і перше місце на турнірі Utmost Cup у віковій категорії U-10!