ДВУФК Дніпро - переможець Utmost Cup U-15

П'ятий ігровий день дав відповідь хто завоює головний трофей турніру.

Поширити

Матч за 9-те місце

Серія пенальті у футболі — завжди лотерея. У матчі між другим складом одеської "Пальміри" та черкаської "Чайки" гравці випробували на собі долю, після рахунку 1:1 в основний час.

У пробитті пенальті вправнішими видались одесити. Після завершення матчу обидва колективи були нагороджені пам'ятними призами від організаторів та партнерів турніру.

Матч за ІІІ місце

Серія пенальті в останній ігровий день виникала доволі часто. Так і у малому фіналі доля бронзових нагород також вирішувалась у післяматчевій серії.

Між собою змагались "Пальміра" та "Юність" з Чернігова. Основний час завершився з рахунком 1:1. Далі — перемогли одесити, які реалізували чотири свої удари, о на один більше чим суперник.

Фінал

Головний матч турніру приніс незабутні емоції для обох його учасників. Одним — неймовірне щастя, іншим — розпач.

ДВУФК Дніпро у матчі зі столичним ДЮСШ-15 захопили ініціативу зі стартовим свистком та утримували її впродовж усього першого тайму. Але, наприкінці першої половини, швидка контратака завершилась голом для киян.

Такий рахунок тримався впродовж усього другого тайму, попри постійний тиск від дніпрян на ворота суперників. Зрівняти рахунок вдалось лише на другій хвилині компенсованого часу після флангової подачі - 1:1 та серія пенальті.

Слід зазначити, що серія стала бенефісом обох голкіперів. Один за одним вони парирували удари суперників у шалених стрибках. Все ж, на один удар більше зумів відбити голкіпер ДВУФК Дніпро, які й святкували перемогу у цьому емоційному протистоянні!