Utmost Cup U15 (8 серпня - 12 серпня)

ДВУФК Дніпро — переможець першого турніру з осінньої серії турнірів Utmost Cup!

Дніпряни серед колективів 2005 р.н. у серії післяматчевих пенальті стали сильнішими за столичний колектив ДЮСШ-15.

Поширити

Завершився перший із восьми запланованих турнірів осінньої серії Utmost Cup. У змаганнях серед колективів 2005 року народження взяло участь 12 колективів з різних куточків України: Дніпра, Києва, Вінниці, Одеси, Чернігова, Кременчука, Чернівців та Черкас.

Впродовж п’яти ігрових днів команди визначали сильнішого між собою. У підсумку третє місце у серії післяматчевих пенальті виборола одеська “Пальміра”, перемігши чернігівську “Юність”. Срібними призерами стали ДЮСШ-15 з Києва, а золоті нагороди поїхали до Дніпра разом з ДВУФК Дніпро.

Після завершення змагань усі без винятку учасники були нагороджені пам’ятними дипломами та грамотами, призери — медалями, кубками, м’ячами та комплектами футбольної форми.

Масштабне футбольне свято стало можливим завдяки підтримці Вінницької міської ради, вінницького міського голови Сергія Моргунова, Миколи Форманюка й Галини Якубович, Благодійному фонду “Вінниця — безпечне та комфортне місто”, зокрема його очільника Андрія Ковальова. Також дякуємо за співпрацю ТМ Utmost та її генеральному директору Юрію Корбуту та керівництву ДЮСШ “Прем’єр-Нива”.

Чекаємо вас на наступних наших змаганнях!