Utmost Cup 2006 (13 серпня - 17 серпня)

Utmost Cup. Стадія плей-офф.

Визначились фіналісти змагань у віковій категорії 2006 р.н.

Поширити

Utmost Cup. Стадія плей-офф.

Матчі за 13-16 місця

Команди, що посіли у своїх групах останні місця, сьогодні змагались за рейтингові місця з 13-го по 16-те. У першому з них другий склад ДЮСШ-15 з Києва у серії післяматчевих пенальті перемогли однолітків ДЮСШ-1 з Хмельницького. Таким чином столичні гравці зіграють за 13-те місце зі своїм першим складом! Останні були мінімально сильніші за другий склад ще однієї столичної команди "Локомотив".

Матчі за 9-12 місця

Матчі за рейтингові місця з 9 по 12 кардинально відрізнялись результативністю. У одному з них лише один м'яч вирішив долю протистояння: "Одеса" поступилась "Кременю" з Кременчука.

У іншому протистоянні "ВІК-Волинь" не залишив шансів для другого складу київського "Атлета" та здобув шанс зіграли у матчі за 9-те місце.

Матчі за 5-8 місця

Одразу два вінницьких колективи брали участь у матчах за 5-8 місця. Господарі змагань, вінницька "Прем'єр-Нива" екзаменувала харківську "Арену". До слова, подоляни стали сильнішими у цьому двобої та зіграють у матчі за 5-те місце.

Інша команда з Поділля, ВОДЮСШ, не зуміла здобути прийнятний для себе результат у матчі з ДВУФК Дніпро. Дніпряни впевнено перемогли, забивши три м'ячі, які залишились без відповіді.

Півфінали

Кращі колективи своїх квартетів у четвертий ігровий день зійшлись у боротьбі за фінал змагань. Слід зазначити, що одразу троє півфіналістів представляє столицю! Четвертим колективом стала ДЮСШ-2 з Луцька.

Перший матч став справжнім дербі. "Локомотив" та "Атлет" влаштували неабияке емоційне протистояння, яке завершилось перемогою "Атлету". Саме вони зуміли реалізувати на один момент більше за своїх опонентів.

У іншому матчі колектив з Луцька, ДЮСШ-2, став сильнішим за київський "Чемпіон". Дві реалізації від юних майстрів м'яча залишились без відповіді від опонентів.

Підсумок — у фіналі колектив з західної України, у матчі за третє місце — знову столичне дербі.