Визначились призери та переможці всеукраїнського турніру Utmost Cup

Коротко про завершальні матчі турніру.

Поширити

Фінал

Чорноморець (Одеса) - Чемпіон (Київ) 3:0

Фінальний поєдинок не подарував великої інтриги. З перших хвилин одесити взяли ініціативу у свої руки й одразу втілили її у швидкий м'яч. За кілька хвилин перевага була подвоєна, а у середині тайму сягнула позначки 3:0. На цьому питання про переможця турніру було знято. Другий тайм пройшов за спокійної гри без великої кількості гольових моментів й фінальний свисток констатував впевнену перемогу "Чорноморця".

Матч за 3-тє місце

Волинь (Луцьк) - ДЮСШ-15 (Київ) 1:1 п.п. 2:1

Малий фінал подарував неймовірні емоції для вболівальників обох колективів. Безгольовий перший тайм, змінив другий у якому волиняни, завдяки контратаці, відкрили рахунок у матчі. Здавалось, вже йде до їх перемоги, але стандарт на останніх секундах зустрічі став результативний для киян.

У серії пенальті феєрили голкіпери. Важко й порахувати яку кількість сейвів вони здійснили! Все ж, нерви кращими виявились у гравців "Волині", які зуміли реалізувати на один більше одинадцятиметровий за опонентів.

Матч за 5-те місце

Прем'єр-Нива (Вінниця) - ФК Метал (Харків) 0:4

Після перемог у перших матчах за 5-8 місця вінницька "Прем'єр-Нива" та харківський ФК "Метал" зустрілись у матчі за 5-те місце.

У ньому ініціативу тримали гості зі сходу України, які реалізували чотири власних моменти, зберігши власні ворота у недоторканності.