Utmost Cup U13 (23 серпня - 27 серпня)

Одеський "Чорноморець" - переможець Utmost Cup у віковій категорії 2007 р.н.

У фінальному поєдинку гості з Південної Пальміри впевнено перемогли столичний "Чемпіон".

Поширити

У останні дні літа, з 23 по 27 серпня, у міста над Бугом зустрілись 16-ть колективів з різних куточків України, які змагались у віковій категорії 2007 р.н.

Ними стали: Чорноморець (Одеса), Прем'єр-Нива (Вінниця), ВІК-Волинь (Володимир-Волинський), ФК Вишневе (Київська область), Волинь (Луцьк), Кремінь (Кременчук), Атлет (Київ), Полісся (Житомир), Чемпіон (Київ), УФК Олімпік (Харків), Прикарпаття (Івано-Франківськ), ДЮСШ-15 (Київ), ФК Метал (Харків), Десна (Чернігів) та ВОДЮСШ (Вінниця).

Три перших ігрових дні команди провели матчі у підгрупах після чого продовжили турнір на стадії плей-офф в залежності від зайнятих місць.

У підсумку трійка призерів визначилась наступним чином:

І місце — Чорноморець (Одеса)

ІІ місце — Чемпіон (Київ)

ІІІ місце — Волинь (Луцьк)

Після завершення фінального поєдинку усі команди отримали пам'ятні подарунки від організаторів та спонсорів, а призери були нагороджені медалями, кубками, м'ячами та комплектами ігрової форми.

Також, було визначено кращих гравців у своїх амплуа.

Кращий воротар — Філяровський Володимир (Волинь).