Utmost Cup 2006 (4 березня - 8 березня)

Utmost Cup. Вікова група 2006 р.н. Огляд другого ігрового дня.

У відбіркових групах визначились фаворити у боротьбі за півфінальні поєдинки.

Поширити

Utmost Cup. Вікова група 2006 р.н. Огляд другого ігрового дня.

Група А

У першій за ліком групі продовжують феєрити львівські УФК «Карпати». Колектив за три матчі відправив у ворота суперників 21(!) м’яч, не пропустивши жодного у відповідь. Фантастична статистика, що дозволяє львів’янам тримати статус беззаперечного фаворита не тільки групи А, а й всього турніру.

Друга позиція за київським «Чемпіоном». Столичні футболісти зазнали однієї поразки, але у інших поєдинках мали позитивний для себе результат.

Далі слідують колективи, що мають у активі по три очки. Це одеський «Атлетик» та черкаська «Чайка». Поборотись за передові місця цим командам буде важко, тому залишається грати на перемогу за власний престиж та завдання піднятись якомога вище у рейтингу.

Замикає групу команд А «Славутич» із Запоріжжя. Колектив поки виступає зовсім невдало. У трьох поєдинках у них нуль у графі залікових балів та забитих м’ячів. Очікуємо на кращий результат у завершальному матчі групового етапу.

Група В

Група В тримає інтригу за путівку у півфінал. Наразі перша позиція за столичним ДЮСШ-26. Попри поразку у одному з матчів, вони випереджають «Кремінь» за додатковими показниками. Останні ж мають поки 100%-вий результат та нуль у графі пропущені мячі. Саме це робить їх головними претендентами на путівку у півфінал.

Херсонська «Освіта» та ще одна столична команда ДЮСШ-15 мають у активі по три очки. Але, як у ситуації вище, команда, що йде нижче має на одну гру менше й, відповідно меншу кількість втрачених очок. Це свідчить про те, що команди можуть покращити своє турнірне становище.

КОДЮСШ Щасливе поки не здобуло залікових балів на турнірі. Ба більше, на даний момент не зуміло жодного разу відзначитись у воротах суперників забитим м‘ячем. Але у команди ще два матчі на стадії групового етапу у яких вони прагнутимуть покращити власну статистику.

Група С

Третій за ліком квінтет команд після вже визначив їм півфіналіста. Ним стала команда ДВУФК Дніпро з однойменного міста. Десять забитих м’ячів у ворота суперників та жодного пропущеного у власні ворота - результат дніпрян у трьох поєдинках.

Далі, одразу три колективи мають три бали у активі. ДЮСШ-1 випереджає своїх опонентів за додатковими показниками й йдуть другими, ДЮСШ-14 - треті, а вінничани розташувались за ними. Саме останні мають на одну гру більше за опонентів та найменші шанси піднятись вище у рейтингу групи С. Але вирішальні матчі у квінтеті ще попереду.

Останнє місце у групі за чернігівською «Десною». Два матчі провели гості з півночі України, які не принесли їм залікових балів й забитих м’ячів. Попри це, вони мають ще два матчів стадії етапу, які можуть дещо покращити їх турнірне становище.

Група D

У останній за ліком групі ми не маємо яскраво вираженого фаворита й команди, що не втрачала очок у першій дві ігрових дні. «Металіст 1925», що утримував лідерство вчора, сьогодні розійшовся миром з одеситами й дещо опустився у рейтингу команд. Але попри це, саме харків’яни мають найменше втрачених очок, що тримає їх у статуси фаворита групи.

Першість наразі ділять два колективи з Києва та Вінниці. ДЮСШ-21 та «Блохіна та Бєланова» два рази зіграли внічию зі своїми опонентами та одного разу святкували перемогу, яка ф залишила їм шанси на путівку до півфіналу.

Найбільш миролюбива команда на турнірі з Одеси. Саме вони не знали гіркоти поразок та смаку перемог одразу у трьох матчах! Залишається спостерігати за завершальним матчів одеситів, який і дасть відповідь на питання яку позицію займе команда.

Стало традицією, що усі колективи, які посідають останні місця у своїх групах не забивали м’ячів та не здобували очок. Поточна група не стала виключенням, а саме команда з Кропивницького. У «Зірки» один матч залишився на стадії групового етапу, щоб реабілітуватись за поразки у перші два ігрових дні.