Utmost Cup. Вікова група 2007 р.н. Підсумки групового етапу.

Підбиваємо підсумки грового етапу змагань.

Поширити

Група А

Донецький "Шахтар" - беззаперечний лідер групи А. Три перемоги у трьох матчах з доробком у 21(!) забитий м'яч й жодного пропущеного до власних воріт.

Другу позицію в останньому поєдинку квартету виборюються вінничани, які зуміли у результативному поєдинку переграти однолітків з Івано-Франківська. Саме ця перемога стала першою для них на турнірі й дозволила посісти другу позицію.

Саме "Прикарпаття", яке втратило другу позицію у завершальному матчі групового етапу й розміщується за командою з Вінниці. У їх активі перемога над ФШ "Миколаїв", які й замкнули когорту команд з активом в одне очко, яке вони здобули у матчі з "Блохіна та Бєланова".

Група В

Як у групі А, так і у групі В був беззаперечний лідер, який не залишив шансів опонентам у боротьбі за першу позицію у квартеті. Київське "Динамо" продемонструвало чудову гру та перемогло усіх суперників з загальним рахунком 17:0! Гідний результат, який дарує путівку у півфінал.

Друга позиція дістається "Волині" з Луцька, яка завдяки додатковим показникам, випереджає сумську "Барсу", В очному поєдинку ці колективи сильнішого не виявили, тому розсудила їх загальна різниця та пропущених м'ячів.

"Полісся" з Житомира наразі виступає невдало на турнірі: у трьох матчах команда не здобула жодної перемоги, або ж, бодай, нічиєї. Такі результати не можуть тішити, однак шанс реабілітуватись буде у матчах стадії плей-офф.

Група С

Яскравим лідером групи С стали львівські УФК "Карпати". Максимальний очкових доробок та 17(!) забитих м'ячів - гарний підсумок стартових матчів турніру. Далі - виклик у чвертьфіналі турніру.

"Кремінь" з Кременчука займає другу позицію, отримавши до свого активу чотири очки. Ключовим матчем стала гра проти столичного "Чемпіона", яка і принесла поки єдину перемогу на турнірі, а з нею очкову перевагу над опонентами.

Третя позиція у квартеті С за господарями турніру, вінницькою "Прем'єр-Нивою". У активі вінничан два нічийних результати, які були здобуті у матчах з "Кременем" та "Чемпіонам". Для останніх саме цей залікових бал і став єдиним на стадії групового етапу та не дозволив піднятись вище останнього місця в групі.

Група D

У групі D одразу дві команди до останнього боролись за першу позицію у групі: УФК "Метал" та "ОК ім. Піддубного". Зігравши між собою внічию, кони вирішили суперечку між собою лише за показником більшої кількості забитих м'ячів. Але перемога у групі стала лише формальністю, оскільки обидва колективи отримали путівку до чвертьфіналу.

Одна перемога у трьох матчах залишилась за гравцями "ВІК-Волинь". Лише перемога над столичним "Арсеналом" стала ложкою меду, після двох поразок від лідерів групи. Для киян груповий етап став зовсім невдалим, оскільки команда не здобула жодного очка, ба більше, не зуміла відзначитись жодного разу у воротах суперників. Чекаємо кращих результатів у матчах стадії плей-офф.

Група Е

Столичний "Атлет" - колектив, який став сильнішим за своїх однолітків у групі команд Е. Мінімальна перемога у першому турі над основним конкурентом, одеським "Чорноморцем" стала поштовхом до наступних вдалих результатів у матчах з "Чайкою" та "Ворсклою". У підсумку 9 очок та здобуття путівки у чвертьфінал. Поруч з киянами, одеський "Чорноморець" стає ще одним чвертьфіналістом, як одна з двох кращих команд, які посіли другу позицію.

"Чайка" та "Ворскла" програли в обох матчах лідерам групи, а у очному протистоянні сильнішого не виявили. Таким чином черкащани за кращою різницею забитих та пропущених м'ячів посідають позицію, що на один щабель вище за полтавчан.

Група F

Столична "Зміна" - стає командою від останньої за ліком групи, яка зіграє у чвертьфіналі турніру. Жодна з команд групи F не зуміла відібрати очок у футболістів з Києва на стадії групового етапу.

Друга позиція за "Арсеналом" з Харкова. Саме вони в очному поєдинку з ДЮСШ-15 вирішували долю другого місця. Все вирішив єдиний забитий м'яч, який залишився на рахунку харків'ян, що і святкували перемогу.

Для "Азовсталі" з Маріуполя турнір наразі складається не кращим чином. Вони зазнали трьох поразок у зіграних матчах, забивши всього один м'яч у сітку воріт суперників. Шанс покращити результати у них буде у матчах стадії плей-офф проти команд, що боротимуться за 17-24 місця.