Весна 2019: новости

З 27 по 31 березня на трьох полях міста Вінниці пройшов грандіозний турнір, де взяло участь 24 колективи з трьох країн. Крім нашої Батьківщини команди представляли Молдову та Румунію.

Одразу після малого фіналу розпочався головний матч турніру, до якого команди йшли довгих чотири ігрових дні, потроху крокуючи через надскладні поєдинки, виборюючи путівку до цього матчу.

О 13:30 останнього дня березня розпочався матч за третє місце серед колективів, які виявились переможеними у півфінальних протистояннях. "Шахтар" у матчі з київською "Зміною" зазнав поразки завдяки єдиному пропущеному м’ячеві 0:1, а "Металург" з вдвічі більшим рахунком поступився "Прикарпаттю" з Івано-Франківська.

Після перемог у перших стикових матчах за 5-8 місця гравці зі Львову та Харкова зійшлись в очному поєдинку у боротьбі за п’яту сходинку п'єдесталу. Команди потрапили до так званого фіналу завдяки перемогам над одеським “Чорноморцем” 3:1 та “Прем’єр-Нивою” 1:0 відповідно.

Передостанній ігровий день був насичений на несподівані результати, цікаві поєдинки та незабутні емоції.

У неймовірно напруженому матчі "Зміна" (Київ) обігрує донецький "Шахтар" та здобуває путівку у фінал, де зустрінеться з івано-франківським "Прикарпаттям".

ФК "Зміна" (Київ) завдяки єдиному реалізованому моменті у матчі здобуває путівку у фінал!

Завдяки двом результативним атакам донецький "Шахтар" перемагає одеський "Чорноморець" та стає півфіналістом змагань.

"Металург" (Запоріжжя), здобувши перемогу у серії пенальті, стає півфіналістом "Весняного кубка Ниви"!

Вісім колективів з Вінниці, Івано-Франківська, Харкова, Запоріжжя, Донецька, Одеси, Києва та Львова визначать четвірку півфіналістів у чвертьфінальних баталіях.

Завдяки перемозі над "Маріуполем" запоріжці займають другу позицію у групі "С" та стають чвертьфіналістами турніру.

Завдяки перемозі над киянами, "Металіст 1925" займає першу позиції у групі "С" та зустрінеться у чвертьфіналі з запорізьким "Металургом".

Другий ігровий день надзвичайно загострив боротьбу між рядом колективів за вихід з групи.

У групі “В” у рамках третього туру зійшли двоє лідерів, що в очному протистоянні визначали, яка з команд матиме перевагу перед завершальними турами у боротьбі за місце, що дозволить продовжити боротьбу з найсильнішими колективами.

Четвертий тур у групі “С” подарував глядачам протистояння столичного “ДЮСШ 1” та ФК “Львів”.

Другий для себе поєдинок на цьому турнірі у рамках першого ігрового дня у групі “А” провели колективи з Маріуполя та румунського міста Ясси.

У першому турі відбіркової групи “А” донеччани у матчі з одеситами сильнішого не виявили.

Харків'яни, завдяки двом реалізованим моментам, перемагають одеситів та ділять першу - другу сходинку у групі "А" з київської "Зміною".

У стартовому матчі для команд з Кременчука та Івано-Франківська у групі "D" сильнішого не виявили.

27 березня стартував турнір “Весняний кубок Ниви” у віковій групі U-12. У перший ігровий день пройшло 24(!) матчі, які принесли наступні результати.