Шахтар (Донецьк) - Металург (Запоріжжя) 4:0

О 13:30 останнього дня березня розпочався матч за третє місце серед колективів, які виявились переможеними у півфінальних протистояннях. "Шахтар" у матчі з київською "Зміною" зазнав поразки завдяки єдиному пропущеному м’ячеві 0:1, а "Металург" з вдвічі більшим рахунком поступився "Прикарпаттю" з Івано-Франківська.

Звітний матч активніше розпочати донеччани та одразу затисли своїх суперників та їх половині поля. Така перевага втілилась у забитий м'яч, який був організований після розіграшу з кута поля. Гравець “гірників” неперевершеним ударом з кута штрафного майданчика чітко пробив під дальню стійку воріт - 1:0 у дебюті матчу!

Після забитого м'яча підопічні Віценця не збавляли обертів та продовжували тиснути на ворота запоріжан. Це призвело до ще одного гострого моменту після якого у боротьбі нападник опинився на газоні СК "Нива". У цьому моменті свисток арбітра промовчав та нападнику довелось підійматись.

Через кілька хвилин все ж рахунок збільшився на користь "Шахтаря". Атака розпочалась з правого флангу, де швидкий півзахисник на швидкості обійшов опонента та виконав передачу до штрафного майданчика. Там його партнер відгукнувся на довгу передачу та у падінні переправив м'яч в протилежний від голкіпера кут воріт - 2:0.

Під кінець тайму рахунок став вже розгромним. Знову правий фланг атаки розпочав результативну атаку та довів її до карного майданчика суперників. Після цього слідувала навісна передача після якої нападник у стрибку головою випередив голкіпера, що виходив на перехоплення, та переправив м'яч у сітку. За рахунку 3:0 команди відправились на відпочинок.

Другий тайм продовжився за сценарієм першого. Вже на першій хвилині, завдяки майстерним індивідуальним діям, півзахисник донеччан звільнився від опіки поблизу лінії штрафного майданчика та завдав удару по воротах. Цей удар голкіпер "Металурга" відбив, але на добиванні першими був гравець команди суперника, який безперешкодно вразив ворота - 4:0.

У середині тайму гра більше перемістилась у центр поля після чого "металургівці" зуміли провести кілька своїх атак. В загальному "гірникам" вдавалось перекривати усі зони в обороні та не дозволяли суперникам створити небезпечні моменти поблизу їх володінь.

Все ж дещо перехопивши ініціативу запоріжани зуміли створити свій момент. Після подачі кутового м'яч завис над штрафним майданчиком, де захисники дозволили точно пробити нападнику по воротах. Завдяки вдало вибраній позиції, голкіпер "гірників" з цим ударом справився на відмінно.

Наприкінці зустрічі колектив у жовто-помаранчевих футболках провів кілька флангових атак, які на цей раз рахунок зустрічі не змінили. Таким чином впевнена перемога 4:0, що дозволяє отримати бронзу у “Весняному кубку Ниви”!

Обсуждение новости:«Шахтар (Донецьк) - Металург (Запоріжжя) 4:0»