ДЮСШ-11 (Чорноморськ) - Чемпіон (Тернопіль) 0:0 п. п. 2:0

ДЮСШ-11 (Чорноморськ) - Чемпіон (Тернопіль) 0:0 п. п. 2:0

Vinnytsia Football Cup. Вікова група U-8. Матч за 7-ме місце.

Останній ігровий день ознаменувався проведенням стикових матчів. Серед них було протистояння за 7 місце. Тут зустрілись команди, що вдало провели груповий етап, але на стадії плей-офф не зуміли здобути потрібного результату.

Колектив з Чорноморська у 1/4 фіналу поступився запоріжанам, а опісля "Кременю" з Кременчука. Для Тернополян ситуація була ідентична: поразка у серії пенальті від одеситів у чвертьфіналі та згодом такий же результат від ВОДЮСШ з Вінниці.

У цьому матчі колективи увесь матч провели у рівній боротьбі, здебільшого у центрі поля. Моменти, що виникали подекуди, не були реалізовані юними вихованцями через брак майстерності або вдалу дії захисник редутів суперника.

За такого сценарії гра перейшла до серії післяматчевих пенальті, де фортуна була на боці команди з півдня країни, яка і вийшла переможцем з цієї серії.

Ігор Чечельницький, тренер команди ДЮСШ-11 (Чорноморськ):

"Конечно хотело бы выступить получше, мы были достойны занять место повыше. Уровень турнира очень сильный, здесь не все так просто, но в целом я удовлетворен. Не могу сказать что доволен результатом и игрой, но в принципе неплохо. Перед турниром мы отслеживаем соперников, мы всегда знаем что сюда приезжают очень сильные команды и по этому сюда стараемся поехать. Это топовый уровень и нам интересно смотреть свои силы и возможности на фоне самых сильных команд Украины, а они здесь присутствуют я считаю в своих возрастных категориях."

Обсуждение новости:«ДЮСШ-11 (Чорноморськ) - Чемпіон (Тернопіль) 0:0 п. п. 2:0»