Зімбру-Галбен (Кишинів, Молдова) - ВОДЮСШ (Вінниця) 2:2 п. п. 3:4

Зімбру-Галбен (Кишинів, Молдова) - ВОДЮСШ (Вінниця) 2:2 п. п. 3:4

Vinnytsia Football Cup. Вікова група U-8. Фінал.

Разом з молодшими своїми колегами не менш запеклий поєдинок провели фіналісти старшої вікової групи.

У матчі, що став міжнародним, зустрілись переможці своїх відбіркових груп та команди, що не знали гіркоти поразок у цьому турнірі.

По ходу зустрічі обидві команди мали шалену підтримку, яка постійно змушувала йти колективи в атаку для досягнення перемоги.

За ігровий час вінничани двічі виходили вперед, але двічі колектив з Кишинева відігрувався. Так, фінальний свисток зафіксував нічийні 2:2, що означало неймовірні емоції у серії післяматчевих пенальті.

До слова, вправність у виконанні пенальті, в обох колективів була на вищому рівні. Раз за разом точні удари колихали сітку воріт аж поки єдиний раз гравець "Зімбру-Галбен" не схибив, поціливши у стійку. Наступний удар вінничанина приніс його команді надзвичайну радість та, як наслідок, золоті нагороди турніру!

Валерій Базалицький, тренер команди ВОДЮСШ (Вінниця):

“Я вважаю, що наша школа на цьому турнірі на голову сильніша. Фінал у нас не вийшов та став досить нервовим: десь хлопці наробили багато непотрібних помилок, тому і рахунок в основний час - 2:2. З рештою команд ми грали легко: забивали по 10 і більше голів. Тут так вийшло, але перемогли по пенальті та довели, що ми сильніші.

Діти працюють вже 4 роки, куди не виїжджали — виграють перші місця: дуже хороші та перспективні діти. У нас більше 60-ти вихованців, які поділені на три групи. На цьому турнірі виступала найсильніша група, інша — поїхала у Львів на турнір. Діти хороші, я думаю у них велике майбутнє. Хороші батьки, я ними дуже сильно задоволений: підтримують нас у всьому. Організація турніру на найвищому рівні. Взагалі, зараз Вінниця славиться такими хорошими турнірами: всеукраїнського, міжнародного значення.”

Обсуждение новости:«Зімбру-Галбен (Кишинів, Молдова) - ВОДЮСШ (Вінниця) 2:2 п. п. 3:4»