Огляд матчів другого ігрового дня Utmost Cup вікової групи U10

Огляд матчів другого ігрового дня Utmost Cup вікової групи U10

Завершився другий ігровий день міжнародного турніру з футболу серед юнаків вікової групи U10. Згадаємо як це відбувалось та які команди стали кращими у своїх відбіркових групах.

Група команд А ще до останнього туру визначила команди, які продовжать боротьбу у ⅛ фіналу. Ними стала “Зірка” з Кропивницького, яка зазнала лише однієї поразки на цій стадії та вінницька “Прем’єр-Нива”, що не знала гіркоти поразок, але двічі “розписала мирову” з своїми однолітками. Всього на один заліковий пункт від вінничан відстали гравці чернівецької “Спарти”, які провели на хорошому рівні груповий етап, але одна нічия та одна поразка не дали можливості поборотись за вищі місця у цьому квінтеті. Замкнули перелік “Адреналін” з Луцька, які додали до свого активу лише два очки, та академія “ПСЖ” з Туреччини, яка лише одного разу здобули залікові пункти у матчі з останніми.

Група В тримала до останнього інтигу. Не було зрозуміло, яка з команд посяде у підсумку місце, що дозволить зіграти у ⅛ фіналу. У матчі четвертого туру “Звезденбург” перемагає одеський “Чорноморець” та майже гарантує собі першість у цій групі. Одеситам тепер залишається лише перемагати у завершальному матчі групи з “Блохіна та Бєланова” з Вінниці, щоб мати шанс продовжити турнір у когорті найсильніших. До слова, їм це вдалось, але для цього було прикладено неймовірну кількість зусиль. Третіми, за підсумками групового етапу, стали кияни - “Восход”. Гості зі столиці ідентично провели два ігрових дні та здобули по одній перемозі й зазнали таку ж кількість поразок у кожному з ігрових днів. “Зінедін” з Ужгорода, що розмістився на четвертій сходинці, став єдиним колективом кому вдалось обіграти лідерів групи, але це перемога залишилась єдиною для них. Крім цього вони зуміли здобути лише один заліковий пункт у матчі з вінницькою школою “Блохіна та Бєланова”, для якої цей матч став єдиним, який можна занести в актив, зважаючи на результат.

У групі С лідер групи - припідніс справжню сенсацію, обігравши у останньому турі одних з фаворитів турніру - харківський “Металіст”, який задовольнився другої позицією. Завдяки вдало проведеному другому ігровому дні, здобувши дві перемоги, на третю позицію у групі піднявся “Джуніорул” з Бухареста. Вихованці Румунського футболу зуміли двічі біти сильнішими за “Темп” з Вінниці та “Спартак” з Мелітополя. Саме ці дві команди замкнули групу команд С. Мелотопольці, завдяки єдиній перемозі, розмістились на четвертій сходинці, залишивши для вінничан останню без зароблених залікових очок.

Група D, де зустрілись представники різних ліг клубів Прем’єр-ліги, Першої та Другої ліг, подарувала надзвичайну рівність протистоянь. Усі матчі завершувались, максимум, різницею у два м’ячі, що яскраво підтверджує ці слова. Завдяки високій організованості та злагодженості дій на полі ФК “Львів” здобули максимально можливий результат та очолили свою групу команд. Зазнавши лише одної поразки від львів’ян, ще один надзвичайно сильний колектив - запорізький “Металург” задовольнився другою сходинкою. Здобувши мінімальну перемогу у останньому матчі над київською “Оболонню”, 1:0 кременчуцький “Кремінь”, обійшов останніх та посів центрову позицію у рейтингу групи D. За ними, як тільки що констатували, розмістилась столична “Оболонь”, а останню позицію у такому важкому квінтеті посідає “Дністер” з Могиліва-Подільського, який хоч і здобув лише одне очко, але демонстрував футбол високого рівня.

Остання за ліком група не відставала від решти по рівню напруги за “місце під сонцем”. Яскравим фаворитом групи, ще перед початком змагань, була полтавська “Ворскла”, яка хоч і розпочала турнір з нічиєї, але знайшла у собі сили і можливості решту матчів провести на відмінно і з доробком у 10-ть очок зайняти вершину квінтету Е. За ними груповий етап закінчили “Зімбру” з Кишинева, які у передостанньому своєму матчі, обігравши ДЮСШ “Бердянськ” з рахунком 1:0, забезпечивши другу позицію. У завершальному матчі, який вирішував долю переможця групи, гості з Молдови все ж поступились українському гранду, який обійшов їх у турнірній таблиці. Колектив з південного сходу України - ДЮСШ “Бердянськ” хоч і вдало розпочав груповий етап, але не зумів довести його до логічного завершення, задовольнившись лише третьою позицією, яку розділив з ДЮСШ 1 (Хмельницький). Цьому зумовив невдало проведений другий ігровий день, у який вони здобули лише один заліковий пункт. Замкнув квінтет колектив з міста над Бугом - “Нива”. Вони у матчах другого ігрового дня не зуміли нічого протиставити полтавчанам й мінімально поступились колективу з Хмельницька.

Обсуждение новости:«Огляд матчів другого ігрового дня Utmost Cup вікової групи U10»