Анонс осіннього турніру Utmost Cup серед юнаків вікової групи U11

Анонс осіннього турніру Utmost Cup серед юнаків вікової групи U11

Пройшло лише кілька днів з моменту завершення турнірів серед вікових категорій U9 та U10, а ми вже в очікуванні нових змагань серед юнаків вікової групи U11.

Організатори лише встигли перевести дух, а вже час починати нову історію у циклі міжнародних змагань серед дітей.

Число учасників турніру, який пройде з 23 по 26 жовтня на трьох футбольних майданчиках Вінниці, сягнуло дійсно неймовірної позначки - 35 команд з України, Молдови, Білорусії, Румунії та Польщі.

До традиційних учасників долучаються все нові колективи. Так, цього разу до міста над Бугом завітають такі українські футбольні школи, як: “Антарес” (Київ), ДЮСШ “Ватутіне”, та ФК ім. В. Щербачова (Миколаїв). Для них цей турнір стане дебютним у серії турнірів Utmost Cup.

Команди з найближчого закордоння також будуть мати своїх дебютантів. Так, західні наші сусіди, поляки, будуть представлені командою “Ягуар”, що з міста Гданськ. Вони стануть першими представниками країни з якою Україна спільно проводила головний європейський турнір у 2012 році.

Окрім них, академія “Раду Ребежа” з Кишинева (Молдова), “Рух” з міста Брест (Білорусь), “БАТЕ” з Борисова (Білорусь) та “Джуніорул” з міста Сучава (Румунія) стануть дебютантами наймасовіших футбольних змагань серед дітей в Україні.

Звітний турнір стане надзвичайно цікавим в плані порівняння різних стилів виховання юних футболістів, адже будуть представлені найрізноманітніші методики та підходи тренувального процесу в дії. Тренери зможуть перейняти досвід своїх іноземних колег, а юні футболісти — отримати новий досвід та знайомства.

Турнір пройде у два етапи: груповий та плей-офф. Кожен з них буде тривати по два ігрових дні. За результатами матчів у групах команди будуть поділені відповідно до зайнятих місць та далі продовжать боротьбу за рейтингові місця.

Ігри, традиційно, проходитимуть на полях зі штучним покриттям спортивного комплексу “Нива”, Палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної та загальноосвітньої школи №35.

Минулого разу переможцем цієї вікової категорії став донецький “Шахтар”, який і цього разу налаштований показувати лише найвищі результати. На заваді повторити весняний успіх стануть такі колективи, як: “Полісся” Житомир, “Дніпро” Черкаси, ФК “Маріуполь”, “Волинь” Луцьк, “Чорноморець” Одеса, “Кремінь” Кременчук, “Металург” Запоріжжя, “Поділля” Хмельницький, “Карпати” Львів та ще ряд колективів про які ми вже сьогодні згадували.

Як бачимо, склад учасників містить неабияку когорту колективів, які ставлять перед собою лише цілі перемогти. Нас очікує незабутнє дійство. Не зволікайте, долучайтесь та станьте частиною цього футбольного свята осені!

Обсуждение новости:«Анонс осіннього турніру Utmost Cup серед юнаків вікової групи U11»