Завершився другий ігровий день, а це означає, що груповий етап дійшов до свого завершення й ми дізнались усіх учасників плей-офф Utmost Cup вікової категорії U-12.

Розпочнемо з групи команд “А”, де у матчі між ФК “Львів” та “Зімбру” Кишинів, визначився один представник чвертьфіналу. Завдяки перемозі 3:0 львів’яни гарантували собі перше місце у групі, залишивши гостей з Кишинева на другій позиції. Як виявилось пізніше, різниця м’ячів, яка у останніх стала від’ємною після цього матчу, зіграли з ними злий жарт. Саме через це вони не потрапили до чвертьфіналу, поступившись іншим командам, що посіли другі місця у своїх групах, у цьому показнику. Третє й четверте місце поділили запорізький “Металург” та вінницька “Прем’єр-Нива”. Обидва колективи завершили груповий етап з доробком у чотири очки, але запоріжани мали кращі додаткові показники. Замкнув когорту команд “А” київський “Восход”, який лише одного разу зумів здобути залікові бали у матчі з “Зімбру” тому змагатиметься лише за 21-25 місця.

Група “В” отримала одноосібного та беззаперечного лідера — донецький “Шахтар”. “Гірники” у всіх своїх матчах взяли гору над усіма суперниками й завершили груповий етап з загальною різницею м’ячів 19-2. Другу позицію у групі посіла академія "БРВ-ВІК" з Володимира-Волинського. Вони здобули 7 очок до свого активу, але не змогли потрапити до ¼ фіналу. Це було зумовлено розгромною поразкою 1:8 у останньому матчі групового етапу від “гірників”, яка, цим самим, вирівняла кількість забитих та пропущених м’ячів команди з Волині. Так сталось, що їм не вистачило одного забитого м’яча, щоб посісти місце у рейтингу команд, які посіли другі місця й зіграти їм у чвертьфіналі. Третя позиція дісталась гостям з Румунії. “Політехніка” (Ясси) показала себе з хорошої сторони й зазнала лише однієї поразки. Але два нічийних результати не дозволили їм піднятись вище у турнірній таблиці. За ними, з очковим доробком у 4 бали, розмістилась полтавська “Ворскла”. Гранд українського футболу не зумів гідно протистояти своїм суперникам тому побореться лише за 17-20 місця. Замкнув квінтет “В” київський “Арсенал”, що до свого активу так і не зумів додати жодного очка.

У групі команд “С” львівські “Карпати” слідували прикладу донецького “Шахтаря” й також не втратили жодного залікового пункту на стадії групового етапу. За ним розмістився одеський “Чорноморець”, що поступився мінімально лише переможцям групи й з дев’ятьма очками у активі кваліфікувався до чвертьфіналу, де зустрінеться з міцним колективом — ФК “Львів”. Третя позиція з рівно половиною від можливо зароблених балів дісталась сум’янам: “Барсі”. Поступившись лідерам групи, вони обіграли маріупольську “Азовсталь” та другий румунської склад “Політехніки”, які посіли четверту та п’яту позицію у групі відповідно.

Група D стала найбільш рівною, зважаючи на підсумкові результати команд. Різниця між першим та четвертим місцем склала всього три очки. Це означає, що боротьба за путівку до чвертьфіналу тривала до останніх секунд кожного з матчів. Завдяки єдиному забитому голу в матчі між харківським “Металістом” та Академією Раду Ребежа у виконанні українців, вони змогли посісти перше місце у групі, залишивши опонентам 6 очок у активі та лише четверту позицію. Другу позицію, а з нею путівку до ¼ фіналу виборов київський “Атлет”. Кияни у останньому матчі групового етапу впевнено обіграли “Торпедо” з Миколаєва, та обійшли їх у турнірній таблиці, залишивши їх з доробком у 6 очок та третім місцем. Останнє місце лише з одним заробленим заліковим балом дісталось житомирському “Поліссю”, яке продовжить боротьбу з командами, які показали такі ж результати.

Останній за ліком квінтет команд не зуміли визначити одноосібного лідера перегонів. “Чемпіон” з Києва та ДЮСШ-11 Чорноморець з Одеси здобули по десять залікових балів кожен. Це стало можливим після трьох перемог над однолітками з Кишинева, Вінниці та Хмельницького й нічийному результаті у очному протистоянні. Ці колективи від групи “Е” будуть брати участь у матчах ¼ фіналу. Третю позицію з шістьма очками посіли вінничани “Блохіна та Бєланова”. Вони були сильніші за "ДЮСШ-1" (Хмельницький), що здобули лише одну вікторію над колективом з Молдови, та “Динамо” (Кишинів), які замкнули когорту команд без залікових балів у активі.

Обсуждение новости:«Визначились учасники плей-офф міжнародного турніру Utmost Cup вікової категорії U-12»