"Турніри проводяться для того, щоб розвивався український футбол, розвивались діти й отримували задоволення." - Андрій Панчук

"Турніри проводяться для того, щоб розвивався український футбол, розвивались діти й отримували задоволення." - Андрій Панчук

Організатор Winter Utmost Cup поділився враженнями після завершення турніру.

Емоції зашкалюють: всі ігри, як фінал, так і стикові матчі, були досить цікаві. Багато були нічийних результатів після яких була серія післяматчевих пенальті. Це доводить те, що команди рівні й всі хорошого рівня.

Загальне враження після закінчення — позитивне. Турніри проводяться для того, щоб розвивався український футбол, розвивались діти й отримували задоволення. Всі підходили, дякували. Це говорить, про те, що ми на правильному шляху. Все пройшло чудово й, я надіюсь, що все так й надалі буде у майбутньому.

Хотілось подякувати Андрію Ковальову, Валерію Золотухіну, Вінницькій обласній федерації футболу та школі “Прем’єр-Нива”. І найголовніше, хотів не тільки подякувати, а й побажати нам, організаторам, розвиватися, залишатися на високому рівні та не збавляти обертів.

Обсуждение новости:«"Турніри проводяться для того, щоб розвивався український футбол, розвивались діти й отримували задоволення." - Андрій Панчук»