Весна 2019: новости

За підсумками турніру третє місце у серії післяматчевих пенальті здобули гравці "ДЮСШ 15" (Київ), срібні нагороди - за гравціями "Прем'єр-Нива" (Вінниця), а переможцями стали "Кремінь" з міста Кременчук.

Кременчуцький "Кремінь", здолавши у фіналі "Прем'єр-Ниву" стає переможцем "Весняного кубка Ниви"!

Після вдалих матчів 1\4 фіналу вінницький та київський колективи зійшлись між собою у першому півфінальному матчі у боротьбі за вихід до фіналу.

24 березня визначились фіналісти «Весняного кубка Ниви». Ними стали гравці з Вінниці та Кременчука. Слід зазначити, що обидва колективи вибороли путівку до головного матчу у серії післяматчевих пенальті.

Завершальним чвертьфінальним матчем стала гра між “ОК ім. Піддубного” та “Зімбру” Кишинів. Переможця пари вже очікувала у півфіналі вінницька “Прем’єр-Нива”

Півфіналістами змагань стали "Прем'єр-Нива" м. Вінниця, "ОК ім. Піддубного" м. Київ, "ДЮСШ №15" м. Київ та "Кремінь" м. Кременчук.

Здійснивши камбек чернівецькі футболісти завоювали право стати учасниками 1\4 фіналу "Весняного кубка Ниви"!

З 21 по 25 березня кращі спортивні майданчики міста приймуть 12 колективів з терен України та найближчого зарубіжжя.