Підсумки турніру "Весняний кубок Ниви" у віковій групі U-14

Підсумки турніру "Весняний кубок Ниви" у віковій групі U-14

За підсумками турніру третє місце у серії післяматчевих пенальті здобули гравці "ДЮСШ 15" (Київ), срібні нагороди - за гравціями "Прем'єр-Нива" (Вінниця), а переможцями стали "Кремінь" з міста Кременчук.

Завершився турнір серед юних футболістів U-14 "Весняний кубок Ниви". Всього у турнірі взяло участь 12 колективів, а саме: ДЮСШ 15 (Київ), BRV-ВІК (Володимир-Волинський), Прем'єр-Нива (Вінниця), Дачія (Кишинів), ОК ім. Піддубного (Київ), Кремінь (Кременчук), Буковина (Чернівці), Спортул (Кишинів), ДЮСШ 11-Чорноморець (Одеса), Зімбру (Кишинів), Арена (Харків) та Чайка (Черкаси).

За результатами жеребкування команди були поділені на три квартети. В залежності від очкового доробку, здобутого на груповій стадії команди продовжили свою боротьбу у плей-офф турніру, де зіграло 8 кращих колективів, або ж у другому груповому етапі, де команди розіграли місця з дев'ятого по дванадцяте.

Рівність команд між сбою доводить велика кількість серій післяматчевих пенальті під час чвертьфінальних, півфанальних та стикових матчів.

Слід зазначити, що у кожному матчі команди віддавались на всі 100%. Саме це зробило турнір видовищним, а командам подарувало незабутні емоції.

Як висловились більшість тренерів команд, турнір стане для них головним етапом підготовки до регулярного сезону. У когось це Чемпіонат України або ж області, у когось — Молдови. Найголовніше, що ці змагання не пройшли дарма та додали майстерності та розуміння футболу задля досягнення у майбутньому найвищих цілей.

Загалом усі команди на турнірі провели більше п'яти ігор з гідними суперниками, які представляють першу та вищу ліги Чемпіонату України та Чемпіонату Молдови! 

За підсумками турніру трійка призерів виглядає наступним чином. Завдяки перемозі у серії післяматчевих пенальті над "ОК ім. Піддубного", "ДЮСШ 15" з Києва посіли третє місце. Другу позицію, що дозволила їм приміряти срібні нагороди - "Прем'єр-Нива". А переможцями стали гравці "Кременя" з міста Кременчука! 

Олександр Супрун, тренер команди "ДЮСШ-11 Чорноморець" Одеса:

"Мы уже не первый раз участвуем в турнире в Виннице: прекрасная организация турнира. Все вопросы решаются организаторами без проблем. Сюда приезжают команды у которых хороший уровень: команды высшей и первой лиги Чеммпионата Украины, зарубежные команды. По поводу соперников: по большому счету фаворитом в детско-юношеском футболе нету, на этом уровне любая команда может сыгрть удачно, а фаворит может проиграть, поэтому явных фаворитом я сдесь не вижу. У нас не первоначальная задача выиграть турнир. Мы готовимся к участию в Чемпионате Украины в Висшей лиги. Задача посмотреть новичков, подготовится к сезону и если попутно мы выиграем турнир в Виннице, я думаю мы не расстроимся."

Олександр Гайдаржи, організатор турніру:

"Все пройшло чудово, прекрасний фінал та матч за третє місце, як і всі матчі останнього дня. Ми побачили і серії пенальті, й інтриги. Все як годиться у традиції наших турнірів. Серед матчів, що найбільше запам'яталось можу виділити матч "Прем'єр-Нива" - "ОК ім. Піддубного" у рамках півфіналу. Вінницькі гравці перемагати 3:1, потім олімпійський коледж зрівняв рахунок, після того слідувала серія пенальті. В загальному дякую всім тренерам, дітям, керівництву нашої школи, що дають нам можливість проводити такі турніри в рамках підготовки до Чемпіонату України. До нас завітали команди з інших країн. За їх словами їм тут приємно, хороші умови, хороше місто."

Обсуждение новости:«Підсумки турніру "Весняний кубок Ниви" у віковій групі U-14»