Коментарі

Емоції та думки організаторів та учасників змагань

Тренер команди "Прем'єр-Нива" (Вінниця) поділився думками перед фінальним поєдинком:

Олександр

У півфіналі була важка гра з сильною та організованою командою «Спарта» з міста Чернівці. Цікаво грати з такими командами! Можливо, ми були більш настирливими в атаці.

Фінал є фінал! Перш за все очікуємо саму гру! Команда «Локомотив» показує хорошу гру на турнірі. В будь-якому випадку гра піде на користь обом командам.

Тренер команди "Локомотив" (Київ) поділився думками перед фінальним поєдинком:

Тарас

Полуфинал с командой ДЮСШ-25 (Киев) получился очень напряжённым. Судьбу матча решил один забитый мяч нашей командой, который вывел нас в финал турнира. Наша команда завтра постарается продемонстрировать свои лучшие игровые качества в финальном поединке!

Володимир

Враження у мене хороші, ми у вас не вперше, організація на найвищому рівні. Цілі — ігрова практика, але якщо вийде, звичайно ж перемога.

Такі турніри дуже добре для практики, чим більше її буде, тим краще команда буде грати та ми будемо досягати гарних результатів. Діти вже в тонусі та в гарній формі.

Андрій

Ми часто сюди приїжджаємо, все як завжди на рівні, дякуючи організаторам, які тримають марку. Оскільки у нас зараз трохи оновилась команда, багато з наших гравців пішли, тому наша ціль — це зігратись.

Ми існуємо з 2015 року, у 2017 році ми приїжджали сюди з командою 2004 року, непогано виступили з тією командою. Багато з наших вихованців поїхали грати в Угорщину, деякі в Польщу, деякі в Дніпрі. Тобто наша ціль — знаходити юні таланти, розвивати їх й просувати їх в кращі футбольні академії України та Європи.

Слава Богу, що у нас була можливість проводити заняття онлайн: були навчені тренери та спеціально розроблена програма, ми старались три рази в тиждень тримати дітей у формі, але займались не всі. Після полегшення карантину в червні, діти протягом місяця набрали форму. Звичайно, хотілось би кращого, не всі розкриваються, іноді буває певний мандраж.

Роман

Ми приїжджаємо до вас не вперше, були тут і минулого року, і цього року, сподіваємось, що приїдемо в наступному. В цілому враження позитивні, але дуже прикро, що тут не можна пускати вболівальників, адже тут весь час були шоу, весь час було шумно. Це був хороший досвід для дітей, зараз трохи незвично грати в такій тиші. Але я знаю цей турнір, я приїжджаю сюди часто, тому враження весь час позитивні.

Головне — це досвід. Ми нікого не ставимо ціли виграти за будь-яку ціну. Нам хочеться постійно виграти, але ми граємо не тільки заради результату, а й заради якісної гри й прогресу.

Ми міський клуб, знаходимося у Львові, займаємося на своїй базі. В нас хороші умови, завжди тренуємось й працюємо. У нас все нормально, ми набрали форму, сподіваємось, що нас знову не відправлять на карантин.

Павло

Ми хотіли потрапити на турнір такого рівня, тому що дітям потрібно прогресувати, а для цього потрібно частіше відвідувати такі турніри.

Дуже приємно, що тут є така велика кількість команд, дуже шкода, що багато з низ не змогли потрапити сюди через пандемію.

В цілому, вистачає команд високого рівня. Пріоритет — щоб дітки вчились грати у футбол. Ми не ставимо завдання перемагати: результат буде у дорослому футболі. Тому їм потрібно навчатись, дивитись на інших дітей та порівнювати свою майстерність, бачити свої недоліки, тобто вчитися грати у футбол.

Наша спортивна школа знаходиться в м. Стрий, вона базується на базі стрийського коледжу, ми орендуємо там спортивний зал, майданчики, футбольне поле. На жаль, наша школа поки що не може «достукатись» до нашого міста, тому все тримається на благодійних внесках батьків. Фактично, це все — громадська робота.

По своїй фізіології, діти швидше адаптуються, в плані відновлення і в плані набирання фізичних кондицій. Ясно, що загублено дуже багато часу, через цю проблему. Однозначно, що як і в школі — чим менше вчать, тим важче стає, адже тут теж все поєднано. Я вважаю, ми дуже багато пропустили в теоретичному плані, тому це не пішло дітям на користь.

Володимир

На цьому турнірі ми вже вдруге, нам все подобається. Збираються гарні команди, турнір топовий, шкода, що через пандемію з’їхались не всі команди.

Насамперед головне, щоб дітки отримали практику, граючи з сильними командами, щоб вони знали, що в майбутньому їх чекає Чемпіонаті України і якого рівня будуть команди. Саме тому ми приїжджаємо за перемогою.

В місті Чернігів знаходиться «Десна», у нас є дитяча ДЮСШ «Десна», яка заходиться в центрі міста. Основна ціль підготовити дітей до Чемпіонату області й щоб в майбутньому вони виросли гарними футболістами.

До цього часу діти набирають форму, тому що карантин трохи вивів все з себе. Хтось готовий краще, хтось гірше, тому зараз головне, щоб нас не закрили знову.

Володимир

Організацією турніру ми повністю задоволені, давно хотіли приїхати на цей турнір, на жаль не могли через COVID-19. Наша головна задача на турнірі — грати з сильними командами, подивитись, чого ми навчилися в Києві, що є в командах суперників і гідно з ними конкурувати.

Наша головна ціль — це насамперед виховати патріотів нашої країни, щоб з них виросли гарні люди, а далі будемо дивитись у кого яки вийде стати футболістом.

В принципі, це наш перший виїзний турнір. В Києві ми грали на чемпіонатах, починаючи з червня місяця. Я б не сказав, що ми щось втратили після пандемії, адже діти ще більше хочуть грати у футбол.

Андрій

Враження тільки позитивні, турнір проходить на досить високому рівні. Я вважаю, що це один з найсильніших турнірів в Україні та дуже приємно, що ми маємо можливість приймати тут участь.

Наші цілі — це показувати найкращу свою гру. Ми стараємось показати свій максимум в кожній грі. І як буде далі виходити — так і будемо старатись перемагати. Головне зараз, щоб діти розвивалися і по максимуму віддавалися грі у футбол.

Наша футбольна школа не так давно сформована, у нас є вікові групи, починаючи з 2014 року. 2009 - це наш найстарший рік. Ми базуємось в Києві в Солом'янському районі. Молодий клуб, поки що за результатами доволі непогано вдається працювати. Дякуючи нашим батькам, у нас була можливість провести літом два навчально-підготовчі збори. Вони нам допомогли вже до вересня місяця увійти в тонус. Ми зіграли кілька турнірів в Києві, зіграли чемпіонат Києва, тому на цей момент ми знаходимось в чудовій формі.

Тарас

Мы приехали командой «Локомотив» 2009-го года рождения на турнир Utmost Cup. Приехали играть футбол обретать опыт, играть с сильными соперниками.

Так как из-за карантина очень мало турниров, мы приехали на один з самих лучших турниров в Украине, чтобы дети набирались опыта. Прежде всего, смотреть над чем надо доработать в тренировочном процессе.

Мы приезжали 2010 годом и заняли 3 место, 2011 выиграл в формате (8+1). Сейчас хотим испытать 2009 г.р. По организации всё хорошо, всё нравится, всё удобно, компактно, вовремя, дисциплинировано. Турнир организован на высоком уровне.

Анатолій

Ми приїхали неповним складом команди, деякі наші діти захворіли. На Utmost Cup ми вперше, по організації питань немає, все організовано чудово, автобуси вчасно, доїзд вчасно, все сподобалось.

В групі посіли 3-тє місце. Звичайно хотілось вище місце посісти, ну на сьогодні це наш рівень. Перед турніром ми ставили задачу посісти перше місце в групі. Але ситуація склалась так, що перед самим виїздом двоє не змогли поїхати, в тому числі основний воротар. Тому в принципі 3-тє місце — закономірне.

Євген

На этот турнир мы привезли детей 2011 г.р. Недавно мы ездили в Лазурное. Там турнир был слабый мы там без больших усилий победили. Но лучше проиграть в таком турнире как Utmot Cup, играя с лучшими командами Украины.

Это очень хороший турнир, все команды или ровные, или выше среднего: слабых команд нет. Спасибо за это организаторам. Мы тут впервые, надеюсь не последний раз. У меня абсолютно позитивные эмоции, даже несмотря на то, что проигрываем много. Можно было где-то брать очки — не взяли. Где-то психологические моменты. У всех детей такое есть: я таким был, все такими были.

Вообще опыт это самое главное, но цели стоят научиться играть в футбол, не бить мяч, не паниковать. Если будет хорошая игра, будет и результат.

Максим

Команда була створена два роки назад, на базі комунального закладу «ВінСмартЦентр» як гурток. З часом команда почала розвиватись і вже переросли в досить непогану команду, яка може брати участь в обласних, районних, всеукраїнських змаганнях. Великого досвіду у нас немає, ми брали участь один раз в турнірі в Ковелі та наразі є учасниками Чемпіонату міста в вікові категорії 2011-2012 р.н.

Особливих проблем в тренуванні таких маленьких дітей немає. Головне знайти ключик до них, змотивувати їх, подарувати любов до футболу, залучити всі можливі інструменти для подальшого розвитку.

Проблем взагалі в нашій команді немає, ми маємо підтримку комбінату ViOli, базуємось на цьому ж мікрорайоні. Заняття у нас безкоштовні, участь у турнірах безкоштовна, взагалі у нас все безкоштовно. Тобто ми забезпечені полем, спортивним залом та необхідним інвентарем. Зовсім недавно ми перейшли на формат 6+1, буквально з липня місяця, до цього ми грали футзал, але для подальшого розвитку необхідно йти далі.

Як для тренера, мені цікаво проаналізувати, подивитись чи ми на правильному шляху і що робити далі. Я вже багато побачив є над чим працювати, але у нас все по переду.

Турнір чудовий, команди високого класу, тренера відмінні, організація чудова, взагалі я дуже задоволений, я вперше беру участь у такому масштабному турнірі, мені подобається, плануємо і далі брати участь.

Ігор

В матчах плей-офф ребята все хотят выиграть, хотят медали, бояться ошибиться, соответственно стараются проще играть. Основная наша задача научить детей играть футбол. Местами получалось неплохо, хорошо смотрелись.

Цель основная чтобы дети развивались, получали удовольствие от футбола. Конечно когда это подкреплено хорошим результатом, приятней в двойне.

Турнир, как обычно, на высоком уровне, все отлично хороший календарь, удобно очень, есть время и погулять и поиграть, команд очень много, только положительные отзывы.

Руслан

Наш футбольний клуб знаходиться на Подолі, у центрі Києва. Почали свою діяльність з 2007 року. Деякі здобутки вже є. Сюди привезли маленьких хлопчиків 2011-2012 р.н., щоб вони набралися досвіду.

Тут чудовий турнір. сюди їздимо з великим задоволенням. На цьому турнірі ми вже другий раз, вперше були влітку. Основна ціль яка стоїть перед нашими підопічними – навчання. На цьому турнірі очікуємо здобути великий досвід.

Сергій

Мы принимаем участие в этом турнире для того, чтобы дети учились играть футбол. Меня, как бывшего игрока, не интересует результат, а интересует мышление детей пока они ещё маленькие. Потому что позже, в большом футболе, им будет необходимо мыслить на футбольном поле.

Мне довелось поездить по турнирам в других городах. В основном когда собирается много команд на турнире бардак, а на Utmost Cup всегда всё налажено и организовано на высшем уровне. Хочу пожелать организаторам не останавливаться и продолжать дальше организовывать такие турниры.

Ігор

" Смена-Оболонь" - это знаменитая школа в Украине, одна с ведущих школ. У нас очень богатая школа в плане набора, отбора. Занимаем призовые места на первенство Украины, довольно знаменитая школа в Украине.

Команда 2011 года начинает свой путь, учиться играть. Надеемся с ребят что-то получится. Они принимали участие в Украине в очень сильных турнирах в Виннице, Черкассах. Мы на этом турнире второй раз. Всё на уровне, потому что турнир позиционирует себя как VIP-турнир для лучших команд. Соответственно организационные вопросі здесь очень хорошо поставленные. Олександр Гайдаржи, Андрей Панчук очень хорошо руководят процессом. Всегда порядок: что касается проживания, питания, организационных процессов.

Дети очень маленькие, чтобы ставить какие-то серьёзные задачи. Одни выиграют в следующем турнире другие. В основном, задача - почувствовать что такое турнир, что такое другой город, что такое разные соперники которых нет в Киеве. Наша основная задача - ознакомительная, ми не ставим в приоритет призовые места.

Василь

Клуб був заснований у 2017 році, а саме група 2011 р.н. займається три роки. Вони є призерами міжнародних змагань та є чемпіонами львівської області по 2011 р.н. у сезоні 2019/2020 років.

На цьому турнірі ми вперше. Тут збираються гарні команди. Цікаво побачити на якій стадії наша команда, що не вистачає для роботи у нашого клубу. Також можна побачити рівень команд що є високим. Дякуючи організаторам, турнір на високому рівні, один із найкращих турнірів в Україні.

Наша основна ціль - щоб команда набралась досвіду, вчилась грати в футбол і далі прогресувала. Хочемо зачепиться за призові місця, але то буде ясно після третього ігрового дня.

Вячеслав

ДЮФК «Бронька» знаходиться в Закарпатській області. Команда складається з гравців з сусідніх сіл. На турнірі ми вже третій раз. Вперше були в тому році на штучних полях: тоді нам вдалось посісти третє місце. Також були взимку в залі: посіли друге місце. Формат був 4+1, а зараз перейшли на 6+1. Діти набагато інакше грають, інакші схеми. Стараємось показати хороший футбол і прогресувати з кожним матчем.

Організація турніру на найвищому рівні. Тут збираються різні команди України та закордоння. На жаль, зараз, через пандемію, закордонні команди не можуть приїхати. Через зміну формату довелось доукомплектовуватись гравцями з Ужгорода, Сваляви, Берегова. Наша головна ціль - розвиток, здобуття досвіду в кожній грі, комбінаційний футбол. Щоб в майбутньому діти закріпились в провідних командах України та Європи. І враховуючи нашу послідовність - на першому турнірі - третє місце, на другому - друге, то зараз розраховуємо на перше :) А там вже як вийде.

Юрій

Футбольная школа «Восход» в Киеве одна из старейших. Очень великолепная школа. Сейчас у нас трудности со стадионом, его хотят забрать, но мы держимся и пока тренируемся на плохом поле. Но нас уважают другие команды хорошего уровня: Динамо, Локомотив, Нива, Блохина Беланова. Я привёз сюда две команды. Жалко что из-за карантина родители боятся ехать куда-то на хорошие турниры.

Я уже к вам езжу лет сем. Честно говорю: Александр Гайдаржи, Андрей Панчук — это наверно шоумены, которые умеют это проводить. Почему? Потому что к ним едешь и хочется приезжать. Как только звонит Винница — мы сразу едем. Это просто великолепнейший турнир, арбитраж, приём, гостиница, питание: все вопроси решены. Приехал в гостиницу, уже машина стоит, регламент лежит, все готово, вопросов нет.

Скажу так: очень сильно хочется получить опыт, но есть другой вопрос. Есть родители, которые хотят видеть результаты. Команда у нас такая, что в принципе, мы готовы играть только за лидерство.

Олександр

Враження самі позитивні, тому що я вже вп’яте приїжджаю ні цей турнір. Організація на дуже високому рівні, тому емоції завжди позитивні. Безперечно, перемога має своє значення, але саме головне, щоб діти розвивались, грали, спілкувались. Відчуваємо, що діти трішки випали зі звичного режиму, адже ми три місяці були без тренувань. Але я дітьми задоволений, в першу чергу організацією. «Прикарпаття» - це школа з «іменем», тому і я, і вся школа працюємо саме на це «ім‘я». Ми тренуємось, працюємо, саме для наших дітей. У нас йде підготовка до Вищої ліги ДЮФЛУ.

Юрій

Utmost Cup для мене завжди найкращий турнір не тільки в Україні, а й один з найкращих в Європі. Високий рівень організації, високий рівень команд, які приїжджають, все на найвищому рівні. В мене є з чим порівнювати, тому що ми командою 2011 року виїжджаємо на турніри регулярно, не тільки в Україні, а й у Європі.

Не буду лукавити, задача нашої школи та команди, особливо 2011 року, через те, що вона одна з найкращих в Україні - це навчити дітей. На кожен турнір ми ставимо ціль - потрапити в трійку найкращих команд.

Карантин - це найгірше, що може бути, особливо не для дітей. Закривають майданчики, закривають школи. Але торгові центри працюють: це ні в яку голову не влазить, тому депутатам та всім іншим потрібно обдумувати таке рішення, бо дітям потрібно розвиватися. Тому карантин для мене - це жах.

Наша державна футбольна школа ВОДЮСШ «Блохіна-Бєланова» має багато вікових груп до 16 років, старші роки грають в Еліт-лізі Чемпіонату України, а дитячі розвиваються внаслідок таких турнірів, як Utmost Cup і різних змагань.

Андрій

Ми взагалі на цьому турнірі вперше, по організації тільки позитивні відгуки від тренерів з нашої школи, які вже були на цьому турнірі. В цілому по організації питань ніяких немає, все на дуже хорошому рівні, хороші суперники, з якими завжди цікаво і приємно грати, розвиватися. Хоч ми тут і вперше, ми плануємо бути постійними гостями на цьому турнірі. Ну взагалі, наша школа їздить на різні турніри, але філософія клубу така, що результат не стоїть на першому місці, а першочергово - це виховання хороших людей та професійних футболістів високого рівня. Ми приїхали на цей турнір, пограти, подивитися свій рівень.

Ми вперше граємо у форматі 8+1. Нам дуже цікаво подивитися на що ми здатні та на рівень інших команд. Приїхали набратися досвіду, подивитися чого нам бракує і будемо покращувати свою роботу надалі.

Наша основна база - це футбольний стадіон «Сокіл», ми маємо одне велике трав’яне поле, одне велике штучне поле, одне маленьке штучне поле 40х20 і ще планується збудувати майданчик 70х40.

Ми тренуємось у звичному режимі три рази в тиждень + субота та неділя - ігрові дні. У нас немає особливостей, коли ми їдемо на турнір, ми не готуємось до конкретного турніру або суперника, тому ще раз наголошую, що наша філософія клубу - це виховання футболістів, тому нас результат не цікавить і ми стараємось грати в футбол, який розвиває, а не дає результат.

Вадим

Турнир супер. Наш клуб приезжает сюда уже третий раз. Первый раз был в 2011 году. Нам посоветовали, и действительно, все проходит на уровне Чемпионата Украины. Наша цель - посмотреть уровень детей, сравнить с уровнем таких хороших команд и так же показать свой уровень, посмотреть другие команды, обучить правильно играть в футбол, не бояться брать на себя. Мы располагаемся в Киеве в Деснянском районе на Троещине. Имеем два маленьких поля 40х20 и 60х40. Цель - развивать правильный детский футбол и растить топ футболистов.

Олександр

Организация всегда на высоком уровне, впечатления хорошие, все команды приблизительно одного уровня. Игры очень напряжённые, проходят в борьбе, по этому приятно всегда приезжать на эти турниры. Цель конечно победить, воспитывать и обучать детей. После таких турниров появляется очень много материала для работы над ошибками. Для этого мы приезжаем, учимся, потом анализируем, стараемся исправить ошибки и двигаться вперёд. Мы базируемся в Одессе, у нас две базы ФК «Черноморец» это Архитекторская и Отрада. Наша цель — готовить подрастающее поколение для первой основной команды «Черноморца», воспитывать мужиков для жизни.

Дмитро

Якщо йдеться про поєдинки, де вирішується подальша доля розіграшу медалей, то вони завжди з моментами хвилювання. У чвертьфіналі, на мою думку більшу роль відіграла дитяча психологія. Мої підопічні забили, мали перевагу. В другому таймі забили другий і в кінці третій, чим довели поєдинок до його логічного завершення. Хоч і матч проходив досить рано о 8:30, перед хлопцями стояло першочергове завдання «прокинутись» ще до гри, тому що звісно що їм трохи важко починати матчі так рано. Але після виходу на поле, в самій грі, довелось емоційно їх підбадьорити.

Ми вперше на Utmost Cup - враження тільки позитивні. Тут зібрані багато команд найкращих в Україні. Є серйозна конкуренція, нам цікаво. Ми зіграли з багатьма командами, з якими до цього часу не зустрічалися, тобто діти практикуються і набираються досвіду, це найголовніше. Ми представляємо такий клуб, що перед нами стоять тільки максимальні завдання, але першочергове — налаштовуватися серйозно на кожну гру. Ці хлопці, які сьогодні захищають наш клуб зібрані лише цього року. Вони навчаються в спеціалізованій школі. Брали участь вже в багатьох турнірах. Зараз в такий час живемо, в час карантину, тому це тільки другий турнір в цьому сезоні. Наше першочергове завдання на цьому турнірі — практика. Звісно хочеться перемогти, але не за будь-яку ціну.

Андрій

На турнірі у Вінниці ми вже втретє, ми грали в залі у футбол, бо перший турнір був зимовий, потім грали на вулиці. це був третій раз, коли ми сюди приїжджаємо. Кожен рік в турнір набирають більше сильних команд. Дуже гарна організація, завжди, щоб потрапити на турнір багато команд стараються, але не всі можуть, не всіх запрошують, охочих завжди більше, ніж гравців.

Цілі на цей турнір - це, по-перше, подивитися рівень своєї команди на рівній сильних команд, перевірити свої сили. Ми беремо участь в першості міста Києва і приїхали, щоб подивитися наш рівень, щоб хлопці пограли з командами не з Києва, а з других регіонів України. Це дуже цікаво для дітей і вони завжди отримують задоволення від виїзних турнірів.

У нас молода футбольна школа, яка була заснована у 2015 році та ми знаходимось на лівобережжі Києва. Минулого року ми отримали гарну футбольну базу, у вигляді великого стадіону, який відкрили на Русанівці. В цьому році ми потрапили в Першу лігу, граємо в першості м. Києва всіх вікових категорій.

Михайло

На турнірі збираються гарні команди, цікаво побачити на якій ми стадії та чого нам не вистачає для подальшої роботи. У нас цілі й підготовчі, і пізнавальні. Треба вчитися, тому мета не виграти, а побачити результат. «ДЮСШ-1» знаходиться на вулиці Щорса, там є умови для занять, спеціальне штучне покриття, але ще немає зеленого поля. В цілому, є де займатись. Турнір подобається завжди, тому ми приїжджаємо сюди.

Михайло

Наша школа относительно молодая, скоро исполнится 10 лет. За это время зарекомендовали себя не только на уровне своего города - Одессы, но и представляем наш город на таких престижных соревнованиях, в частности в Виннице. На Utmost Cup мы были в прошлом году, нам всё понравилось. И организация и команды на высшем уровне. Цели у нас наигрывать состав, наигрывать связи между детьми, набираться опыта и расти с каждым матчем и турниром. Ожидаем приятные впечатления и хороший результат.

Віктор

Ми представляємо СДЮШОР по футболу міста Житомир. У нашій футбольній школі займається близько 600 діток. Наймолодші 2014 р.н., найстарші U-19. Ми стараємось завжди брати участь в турнірі Utmost Cup. Цей турнір є одним з кращих в Україні. Організація дуже сильна. На високому рівні розміщення в готелях, підбір команд, рівень полів, суддівство та інші організаційні моменти. Всі кращі команди України завжди прагнуть брати участь в цьому турнірі, тому що дітки тут дуже розвиваються. Цих хлопців ми привезли вперше коли їм було по 7 років, зараз їм по 10, щороку ми сюди приїжджаємо. Цілі ставимо одні навчити діток грати футбол. Зараз їм 9-10 років, перемоги ще попереду. Головне, щоб отримували від футболу задоволення. Лише тоді вони будуть прогресувати, додавати та ставати справжніми майстрами.

Микола

В нашей школе основное направление — футзал, но про большой футбол мы тоже не забываем. Два года назад наша команда стала чемпионом Украины по футзалу, то есть мы уже много где были. Все дети очень довольны этим турниром. Соперники отличные, много наших знакомых. Условия проживания и все бытовые условия на высшем уровне. Сегодня уже 3-тий день ребята играют, стараются, обмениваются опытом. Цель у нас одна - что бы дети получали удовольствие от футбола и ценили моменты, которые есть. Потому что, как оказалось, в один момент это всё может пропасть. В четвертьфинале мы встречались з киевской командой, встречались не впервые. Вчера у нас был шанс выйти с первого места, но мы его упустили. Поэтому сейчас давали поиграть абсолютно всем ребятам. По игре на победу мы не наиграли, но по самоотдаче и желанию к ребятам претензий нет. Команду «Лидер-София» поздравляю с победой.

Елецький

Наша футбольная школа достаточно молодая. Мы тренируемся по голландской системе «Total soccer metod», сотрудничаем с голландской компанией. Тренируемся вместе уже больше 3-х лет и определённых успехов уже удается добиваться на разных турнирах. В Винницу приехали первый раз. Слышали что это хороший турнир, с хорошим подбором участников, поэтому очень хотели попробовать свои силы на этом уровне. Впечатления у нас только хорошие, организация хорошая, продуманы все нюансы. Очень радует большой состав участников, можно сразится с командами из разных уголков Украины, все команды достойного уровня. В турнирах мы пытаемся учиться доминировать путем сражения с сильными командами и хотим именно переигрывать их, а не просто случайно добиваться результата.

Ігор

Наша школа базируется в Одессе, наши старшие возраста участвуют в Элит-лиге. Мы являемся филиалом школы и находимся в Черноморске. На этот турнир привез детей 2010-2011 г.р.. Мы часто приезжаем на Utmost Cup и всегда приезжаем с удовольствием. Это очень хороший турнир, много сильных команд. Конечно тяжеловато, но дети после таких турниров становятся сильнее. Прежде всего дети на турнире должны развиваться и получать удовольствие от игры, играя против сильного соперника. Организаторам турнира могу пожелать как минимум не снижать планку, она у них очень высокая.

Хижий

На цьому турнірі наш клуб представляє вікова група 2010 р.н.. Займаються дітки вже досить тривалий час. Тому такі турніри, як організовують у Вінниці, стараємось не пропускати: завжди беремо участь. Діти тільки з задоволенням їздять на такі турніри, тому що в першу чергу дуже хороша організація, хороший рівень команд і цікаво грати в такому турнірі. Ці діти на Utmost Cup вперше, але ми завжди моніторимо рівень цього турніру, спостерігаємо які команди приїжджають. Знаємо про цей турнір дуже давно і тільки з гарного боку. Звичайно хочеться перемагати в кожному турнірі, але в першу чергу хочеться, щоб діти отримали ігрову практику, відчули впевненість у своїх силах, не боялися брати на себе ініціативу, проявляли лідерські якості. Від турніру очікую хорошої боротьби та перемоги найсильнішого учасника.

Василь

Наша спортивная школа находится в Киеве. У нас есть огромна база: 5 футбольных полей, одно большое, манеж. Возраста у нас от 2004 г.р. до 2016 г.р. Каждый год набираем много деток, групп. У нас отличные, квалифицированные тренера, которые сами раньше играли футбол на высоком уровне. Мы в Киеве на хорошем счету.

В этот раз мы разделили 25 человек на два состава и заявили их в разные группы. Поделили их для того, чтобы они могли получить больше практики, больше поиграли, обрели опыт, играя с ребятами со всей Украины и проявили себя. Также посмотреть ошибки, проанализировать сильные, слабые наши стороны.

Ставим конечно максимальные цели. Хочется показать что ребята могут играть, хотят играть и у них всё получается. Цели максимальные, потому что просто приезжать и играть нам уже не интересно. Мы уже 4-ый год участвуем в такого рода турнирах и в Винницу приезжаем минимум раз в год, и даже уже становились чемпионами, поэтому приезжаем только за медалями. От турнира ждём, как всегда, отличных и позитивных эмоций. Детки пообщаются со своими друзями, с которыми они уже давно дружат из других команд и проверят свои силы. Уверен, это будет для них полезно.

Сівуха

Враження від турніру тільки позитивні. Я вважаю, що це один з найкращих турнірів в Україні, який збирає стільки учасників. Позитивні емоції, діти грають, отримують досвід, все супер, ми дуже раді брати участь. Будемо приїжджати кожне літо, якщо нас будуть запрошувати.

Ми завжди набираємо досвід, тому тренуємось і тренуємось, цей турнір — показник нашої гри. Наша ціль — набратися досвіду, пограти з іншими командами, подивитися на них, показати себе. Тобто ми переслідуємо тільки те, щоб діти росли. Коли кожен у свому місті це зрозуміло, що всі вже грали один з одним, а коли приїжджаєш на такі турніри, де стільки команд — це дуже цікаво.

У нас футбольна школа «Металіст 1925»: готуємо дітей для команди, яка грає у Першій професійній лізі. У нашій структурі є команда U-19 і дитячий футбол. Тому набираємо сили і я думаю, що найближчим часом у нас буде дуже сильна футбольна структура.

Далекий

Враження - безмежне. Супер турнір, еліт рівень. Дуже дякую організаторам Андрію та Олександру, які роблять велике свято для дітей. Чудово, що наші діти розвиваються, тренуються й отримують оздоровлення. Найголовніше, щоб наші діти були здоровими та не травмувались. Ціль у нас одна - навчання дітей, щоб діти вчилися грати в футбол, набиралися досвіду в кожній грі і якщо вони будуть старатись, то буде результат. Ми також хочемо, щоб дітки заслуговували високих місць. Ми ще набираємо тонус. Була перерва три місяці та на жаль втратилась циклічність виїзду на турніри, але ми потихеньку набираємо і сподіваємось, що в наступному турнірі, який буде в грудні ми будемо в ще кращій формі.

Футбольний клуб «Колос Ковалівка» знаходиться в Ковалівці. Це 65 км від м. Київ. Дитяча школа зараз працює в Києві, будується дитяча база. Дуже дякую нашому президенту Андрію Анатолійовичу за те, що він звертає увагу на дітей і допомагає їм. Я сподіваюсь, що у футбольного клубу «Колос» велике майбутнє, бо він все-таки грав у єврокубках. Ми ростемо і наступна ціль - це ліга чемпіонів.

Віталій

Враження від цього турніру завжди найкращі, приїздять хороші команди, все на високому рівні. Хочеться, щоб діти розвивались, краще грали. У півфінальному матчі нам не пощастило: серія пенальті - "лотерея". Будемо намагатись зайняти 3-тє місце.

Нашій дитячо-юнацькій школі "Ніка" на днях має виповнитися 15 років: буде такий не великий ювілей. Знаходимося в місті Івано-Франківськ. Займаємося сімома віковими групами. Беремо участь в Чемпіонаті України. Є доросла команда, яка грає у Чемпіонаті області. Помаленьку розвиваємося, набираємо форму, яку втратили під час пандемії.

Ілля

В финале нам не было просто, как может показаться. Просто ребята были очень настроены и заряжены. Выполнили всё то, о чем мы договаривались. Довольно быстро открыли счет, потом удвоили и потом уже «добили». Ребята с «Чемпиона» заметно подсели психологически. Во втором тайме, я считаю, могли ещё больше забивать, но просто технично довели до победы.

Василь

Наш суперник досить сильний. Я цю команду досить добре знаю, бо 10 років пропрацював в цій спортивній школі. Тренер цих дітей один з найкращих тренерів ДЮСШ-15. У них гарна команда, гарні виконавці, команда силова і досить сильна.

Ми сьогодні виглядали набагато краще ніж в матчі за вихід в півфінал. Було відчутно те, що ми контролювали м’яч. Моменти були як в нас, так і у них, але перемагає сильніший і сьогодні це ми. Гра була важка, але своєю командою я задоволений. Вони виконали всі установки на гру і самі хотіли перемогти, я вважаю це дуже важливо. Думаю наш вихід у фінал цілком заслужений. Задачу мінімум на турнірі ми виконали, далі моя основна вказівка грати футбол. А у фіналі вони покажуть все, що зможуть.

Олександр

Після гри з "Прем’єр-Нивою" 2008 враження приємні. Хоча, хочу сказати, що в такому віці — один рік грає велику різницю. Тому і рахунок 5:2, бо мої хлопці 2007 року народження, а суперники 2008. Цю гру ми розглядали більше як тренувальну, хотів поглянути над чим треба працювати.

Цьогоріч ми дебютуємо в Вищій лізі ДЮФЛ. Перед хлопцями ставимо максимальні цілі. Хоча через ситуацію в країні та у світі вони трохи були запущені, пропустили чотири місяці тренувань. Це звісно позначається на грі команди.

На Utmost Cup ми вже вдруге. Безперечно хочеться виграти і зайняти найвищі місця, але основна ціль — підготовка. Хочу подякувати організаторам. На турнірі дуже багато хороших команд, в них є чому повчитись. Організація на найвищому рівні, враження тільки приємні.

В тренувальному процесі моя основна задача — навчити їх думати на полі. Бо думка в футболі головне.

Олександр

Нам всегда нравится это турнир, мы всегда с удовольствием сюда приезжаем. Эмоции только положительные. На этом чемпионате главная цель - сыграться. У нас очень много новеньких ребят и задача сделать так, чтобы они понимали друг друга на футбольном поле.

Что касаемо нашей игры с "Полесьем", то я считаю что счёт по игре. Игра была равна, обе команды старались и обе могли победить.

Ілля

Мы приезжаем сюда уже не первый раз и со стороны организаторов всё солидно, всё классно, на очень хорошем уровне. Мы приехали сюда в этот раз двумя командами. Соперники есть и с Элит-лиги и с Высшей лиги. Действительно неплохой турнир в плане подготовки к Чемпионату Украины. Поэтому я считаю мы принесём себе большую пользу, сыграв 5 матчей с разными соперниками разного класса.

Все соперники разные, поэтому выделить для себя кого-то самого сильного я не могу. Сейчас у нас осталось игра в группе с Премьер-нивой. Они играют в родном городе, им немного легче. Сегодня вот у нас игра была с Волынью, это вполне силовая такая команда. То есть очень классно что команды разные, тренеры разные и футбол разный. Лидеры — не лидеры, для нас всё соперники интересные.

Олександр

Так как у меня есть небольшой опыт, 38 лет футбольной жизни Украины, я хочу сказать что турнир на хорошем уровне. Не знаю как дальше будет, но пока всё великолепно продумано, хорошее расположение, недалеко от гостиницы. В целом пока хозяева справляется, но это только второй день, а там будет видно. Хороший подбор команд, я вижу что практически все участники первенства Украины, потому я сюда и приехал с нашей командой. Так как мы начинаем Чемпионат Украины в Премьер-лиге, в очень сильной подгруппе с Шахтёром, Динамо, Черноморцем, Днепром, Металлом, мне интересный этот турнир сейчас как этап подготовки. Подготовка и есть нашим основным заданием на турнир. А уже места это второстепенное, как получится, так и получится. Самое главное подготовить детей, что бы у них было побольше опыта и поменьше травм.

Андрій

После второй игры, сыгранной на турнире впечатления хорошие. Хоть и первый тайм был очень тяжелым, видно было что наша команда потенциально сильнее: наверное не настроились. Хозяева дали в первом тайме очень приличный бой и моменты у них были возле наших ворот, чего наши не ожидали. Поэтому было много борьбы, много лишних разговоров на поле, а вот футбола было мало. В перерыве мы, тренера, с ребятами немножко переговорили и во втором тайме парни показали хорошую игру. Конечно удаление в начале первого тайма с двух сторон ещё ухудшило игру и нашу и соперника.

В этом сезоне мы дебютируем в Элит-лиге Чемпионата Украины. Перед ребятами будем ставить максимальные цели, несмотря на тяжелейшую группу. У нас в группе Шахтёр, Динамо, Черноморец, но наше руководство поставило перед нами максимальные задачи.

На турнире Utmost Cup мы уже 3-ий или 4-ый раз. Мы всегда едем сюда с удовольствием. В этот раз приложили много усилий, так как из-за пандемии пришлось уговаривать и родителей и руководство клуба. Этот турнир мы хотим выиграть ценой хорошего футбола, потому что мы всегда попадали в тройку лучших команд и каждый раз что-то не хватало. Где-то пенальти, где-то ещё что-то. И хоть наша основная цель — подготовка к Чемпионату Украины, но выиграть турнир мы тоже очень хотим.

Володимир

В Виннице всегда проходит очень сильный и мощный турнир с хорошим подбором участников. В этом году из-за коронавируса, к сожалению, не приехали иностранные команды. Но, организаторы собрали только лучшие украинские команды, которые играют в Высшей лиге ДЮФЛ.

Хочется поблагодарить их за то, что несмотря на трудное время, организовали турнир на высшем уровне. Дети очень довольны, эмоции зашкаливают. И для нас, как для тренеров, перед началом Чемпионата Украины лучшей возможности проверить силы своих подопечных просто нет. Это и есть самой главной нашей задачей.

Андрій

Команда, яку я представляю на цьому турнірі бере участь в Першості міста Києва. Також часто їздимо на закордонні турніри, зазвичай в Польщу. Також їздимо по українських турнірах. Були на Закарпатті, в Одесі.

На Чемпіонат України плануємо заявитись в наступному році. На Utmost Cup ми приїжджали раніше, але трохи другим складом. Ці хлопці — вперше. Організація тут на дуже високому рівні, якщо виникають якісь труднощі, організатори завжди допомагають їх вирішити. Основна ціль, яку ми ставимо перед хлопцями – розвиток та здобуття досвіду.

Олег

З хлопцями я працюю вже шість років. Багато гравців проходили через команду, але залишились тільки такі, які гідні захищати честь клубу, честь Волині. Нещодавно ми були на зборах і після зборів приїхали на Utmost Cup.

Думаю турнір буде дуже цікавий. Вже по сьогоднішній грі я побачив, що, все ж таки, хлопцям дуже важко переходити з трав'яного поля на штучне, але сподіваюсь що з кожною наступною грою будемо прибавляти.

На цьому турнірі ми вперше. З того що встиг побачити — високий рівень команд та хороша організація. Я на кожну гру ставлю перед хлопцями одну ціль — самовіддача на футбольному полі. І дуже добре коли це переростає в перемогу.

Сергій

Команда этого возраста существует с 2014 года, то есть с этими ребятами я занимаюсь уже 7-ой год. Конечно дети много турниров выигрывают, занимают призовые места, но я считаю их главный результат и достижения будут когда уже в 18-20 лет они будут играть в Первой, Второй лиге в командах мастеров. На чемпионате Украины мы будем дебютировать в этом году.

На турнир Utmost Cuр приезжаем уже 4-ый год. Мне очень нравится Винница. Я с удовольствием всегда сюда приезжаю, привожу ребят. Мы получаем много удовольствия как от прогулок по городу, так и от футбола. Организаторы турнира большие молодцы, потому что в такое время очень сложно организовать классный турнир, но они с этой задачей справляются на «ура». Для детей это очень классный опыт, они могут тут с кем-то познакомится, пообщаться с такими же футболистами как они сами. Этим турниром мы всегда довольны, тут хороший подбор участников и классная организация. Не буду кривить душой, все тренера хотят чтобы их воспитанники заняли первое место, но первое место одно, а участников 16. Мы стараемся играть любую игру, ребята будут стараться, надеемся на хороший результат.

Василь

Ми представляємо дітей 2007 року народження, які цього року дебютують в ДЮФЛ Першості України. Наша школа досить велика, в ній займається понад 500 дітей. Для них існують дуже хороші умови для занять. Ми приїхали на Utmot Cup вже не вперше, нам дуже подобається цей турнір. Організатори проводять його на високому рівні, приїжджають команди зі всієї України. Ми приїхали сюди задля підготовки до чемпіонату України, задачі ставимо якнайкраще виступити, а далі все покаже футбол.

Будибінка Нікіта

Організація на достатньо високому рівні. З перших двох турів, звичайно ж, був важче крайній матч. Ми показали себе з кращого боку, як команда і як колектив, бились один за одного. Задача на цей турнір стати переможцем, тільки перше місце. Основним суперником ми вважаємо команду "ДВУФК Дніпро". Хороша команда, показує себе з кращого боку. За два дні, на жаль, ще ні де не побували у місті. Знаємо дорогу тільки з готелю до поля.

Дмитро

Звичайно ж ми хотіли грати за 1-ше місце, хоча б потрапити в призи, але так вийшло нам не хватило різниці м'ячів на стадії групового етапу і ми далі грали за 5-6 місця. В принципі, є над чим працювати.

Команда прямує в правильному напряму — готовимось до Чемпіонату України. Зараз знаходимося на підготовчому етапі. В нас дуже сильна група, разом з донецьким "Шахтарем", київським "Динамо". Хлопці в хорошому фізичному стані.

На турнірі хороша організація, не погані команди. Приїдемо обов'язково ще раз, якщо будуть запрошувати.

Дмитро

Вінниця - дуже гарне місто. На турнірі якісне поле, хороші команди, кваліфіковані арбітри.

Нас зібрали лише 10 числа: раніше не могли через вірус. Зараз ми ще не зіграні, хоч рік займались всі в команді. Задача одна - перемагати. Нам треба набувати зіграності, щоб в Еліт лізі Чемпіонату України ми могли б добре виступити.

Нормальне поле — більше нам нічого не потрібно. Ми в команді вже рік: "один за всіх і всі за одного". Настрій добрий, першу гру перемогли з рахунком 2:0. Звичайно хочем зайняти перше місце, але це не є наша задача на турнір. Ми сюди приїхали, щоб зігратися і готуватися до Еліт ліги.

Олександр

Наша школа достатньо молода, їй всього-на-всього 7 років. Створили її в робочому районі Пересіка. У нас невелика кількість дітей. Футбольна база вміщає в собі одне штучне поле 60х40, стандартне натуральне поле і майданчик 20х40 метрів.

В місті Вінниця ми вже другий раз. Тут дуже цікаві престижні турніри й ми із задоволенням приїжджаємо коли нас запрошують. Також виїжджали декілька разів за кордон в Тирасполь. На базі "Шерифа" був чудовий турнір. Стараємось брати участь, якщо є пропозиції, на такому рівні, як Вінниця. Ми із задоволенням їх розглядаємо і їздимо.

Цілі на турнір — підготуватися до Чемпіонату України. Ми в цьому році з клубом граємо у Вищій лізі, завдяки тому, що дві вікові категорії торік набрали потрібну кількість очок у клубний залік. Звичайно, після карантину хочемо вийти мінімум на той самий або на рівень вище. Завдяки цим турнірам та ігровій практиці ми будемо старатись це зробити, щоб відповідати Вищій лізі.

Організація Utmost Cup на найвищому рівні, рівень команд каже сам за себе. Ми вже другий раз приїжджаємо і я мало де бачив, щоб на такому рівні організовувались турніри. Умови чудові, проживання чудове і в цілому все неперевершено.

Олег

Ми представляємо місто Київ. Знаходимося біля Харківського масиву. КД ДЮСШ Чемпіон — це не тільки футбольна школа. Це комплексна дитячо-юнацька школа. В нас в школі є — баскетбол, гімнастика і футбол.

Наші футболісти грають у Вищій лізі Чемпіонату України. В попередньому році вперше потрапили до Вищої ліги, до цього були в першій. Були на закордонних турнірах. Намагаємося їздити на канікулах, але зараз коронавірус трошки вів свої корективи всі ці плани.

Слава Богу, що цей турнір відбувається. Utmost cup повинний був проходити в березні, але його перенесли на серпень. Через цей турнір ми хочем підготуватися до Чемпіонату України, який ми надіємося відновиться і почнеться з вересня, та перевірити свої сили з хорошими суперниками.

Багато команд зі всієї України. Організація тут завжди на вищому рівні. Давно знаємо Олександра Гайдаржи і Андрія Панчука, які ці турніри проводять не перший рік, тому з задоволенням сюди їдемо. Знаємо, що тут порядок і все на вищому рівні.

Олександр

Футбольна школа існує з 2005 року. Ми представляємо місто Кременчук. 10 -11 вікових груп займається починаючи з 2014 по 2004 рік.

За кордоном на змаганнях, на жаль, не були. По Україні їздили досить багато. У Вінниці не вперше.

Я дуже задоволений організаторами, особлива подяка Панчук Андрію й Олександру Гайдаржи. Молодці!

Михайло

Школа знаходиться в районі на вулиці Гетьмана Мазепи. Тренера займаються по міських мікрорайонах, в залежності від домовленостей з майданчиками. На сьогодні нам зробили футбольне поле на районі Вересневому, тепер маємо де займатись всі разом.

Футбольна школа заснована давно. Ще 15-ть років тому наші команди грали у Першості України.

Наша команда у минулому й у цьому році брала участь на турнірі у Швеції. Там досить сильний турнір. З 140 команд ми займали 8-ме та 6-те місце відповідно. Також побували на турнірі в Бресті, де перемогли. В себе в області ми знаходимося в лідерах в дитячо-юнацької футбольної ліги.

На цей турнір ми приїхали подивитися свій рівень. Ми не граємо у Чемпіонаті України, навіть не беремо участь у дитячій Першій лізі. Тут команди з Еліт-групи, подивимось свій рівень, який ми на сьогодні маємо. На цьому турнірі нас гарно розмістили, хороші поля. Наразі нам тут подобається.

Артем

Училище знаходиться в місті Дніпро, всього таких чотири в країні. Діти зібрані зі всіх регіонів: з центральної, східної та західної України. У нас інтернат: діти вчаться, проживають, тренуються в одному корпусі.

У нас дуже хороша школа. Граємо в Еліт лізі Чемпіонату України разом з донецьким "Шахтарем" і київським "Динамо" в одній групі. На нашій базі, яка знаходиться за містом, є басейн, поле для тренувань і в місті стадіон "Олімпійський".

За кордон ми не їздимо, стараємося їздити по Україні, куди нас запрошують. Дуже задоволені цим турніром: гарна організація, хороші команди. У нас ціль перемагати й звичайно підготовка до прийдешнього Чемпіонату України.

Михайло

Наша школа зараз грає у Першій лізі Чемпіонату України. Всі умови для тренувань в нас є: спортивні майданчики, стандартне поле.

На турніри, окрім України, виїжджаємо за кодон. Особливо намагаємось не пропустити турнір у Вінниці. Тут збираються не погані команди. Ми з задоволенням приїжджаємо сюди. Організація на високому рівні!

Сергій

Футбольній школі тільки три роки. Розташована в центрі міста Харкова в колишньому спортивному клубі, що наразі називається "Арена". Часто їздимо на турніри по Україні, також виїжджаємо закордон. На цей турнір головна ціль — підготовка до Першості України. Організація сподобалася: гарні команди грають. Дякую за те, що запросили!

Максим

Школа існує ще з 70-х років. Раніше була під назвою "Дружба", З 2003 року — це ДЮСШ "Атлет". Представляли ми Вищу лігу Чемпіонату України, зараз — Еліт лігу. З інфраструктури в нас є манежі (50х30, 40х20), стандартне поле, спортивні зали, маленькі майданчики. Займаємось на тому чи іншому майданчику в залежності від року народження дітей.

На турніри їздимо взагалі дуже часто, декілька разів запрошували за кордон. У Вінниці були й минулого року: грали у півфіналі — зайняли 3-тє місце.

Ціль на турнір — в першу чергу, підготовка до чемпіонату України. Він проходить в тому циклі який нам потрібний. Організація тут була чудовою і надіюсь залишиться такою ж і надалі.

Ігор

Наша школа образовалась два года назад. Сейчас играем по возрасту u-15 и в этом году будем стартовать в Чемпионате Украины. Это будет наш дебют.

На этом турнире команда тоже впервые. Я, как тренер, раньше приезжал на Utmost Cup с командой «Черноморец». Приезжаю всегда с радостью — это мой любимый город. Организация турнира на очень высоком уровне. Команды участники тоже высокого уровня.

Этот турнир — очень хорошая подготовка перед Чемпионатом Украины, где у нас основная задача у нас — попадание в Высшую лигу.

Олександр

Наша школа известная по всей Украине, у нас очень много удачных выступлений в высших лигах ДЮФЛУ.

Наш 2002 год вообще занимает 4-ое место в Украине, после «Шахтёра», «Динамо» и «Днепра». То есть эту школу все прекрасно знают: это бренд, как ни как. Наш возраст не теряет лицо и тоже достойно представляет нашу именитую школу: играем в Чемпионате Украины в Элит-лиге.

В каждом году мы занимаем те места, которые дают право играть в финале. Так что, с нашим возрастом тоже считаются и знают, что такое команда «ДЮСШ-25» 2005 года.

На этом турнире мы далеко не в первый раз, потому что здесь очень теплый приём и поэтому мы приезжаем сюда уже 5-ый раз. В очередной раз скажу спасибо организаторам: Александру Гайдаржи и Андрею Панчуку. Благодаря им здесь просто шикарные условия созданы для предсезонной подготовки, организация настолько высокая, что вызывает только положительные эмоции и у меня, и у ребят. Цель у нас одна — выиграть все турниры, в которых мы участвуем.

Євген

Наша школа принимает участие в Чемпионате страны. В этом году перешли в высшую лигу, будем представлены 4-ма возрастами.

Команда 2005 года, которую мы сегодня представляем, у нас находится на неплохом уровне. Здесь, конечно, есть команды и посерьёзней, но мы работаем, пытаемся постоянно повышать свой уровень.

На турнир Utmost Cup мы приезжаем уже 5 или 6 лет с разными возрастами: нам всегда всё нравится. Организация здесь в Виннице на высшем уровне. Подбор участников серьёзный и интересный. По уровню арбитража и по организации всех условий никаких вопросов не возникает, всё всегда на уровне.

У детей очень положительные эмоции. Мы в этот раз поселились в очень интересном месте за городом, возле озера, поэтому совмещаем приятное с полезным. Каждый раз когда детям и их родителям говоришь что едем в Винницу, они всегда с удовольствием откликаются. Этот турнир мы рассматриваем в качестве подготовки к чемпионату Украины. Я думаю большинство команд на это нацеливается. А на сам чемпионат Украины ставим серьёзные задачи, попытаемся выйти в плей-офф, а дальше будет видно!

Микола

Наша футбольна школа традиційно бере участь у Вищій лізі Чемпіонаті України. Також завжди приїжджаємо на турніри Utmost Cup. Дуже раді бути запрошеними нашими друзями-організаторами.

Єдиний раз коли ми не змогли приїхати — турнір в березні, бо саме тоді почалася пандемія і почалася вона з нашої області, тому нас, на жаль, не випустили.

Вінниця — чудове місто, чудова організація турніру. Якщо й надалі нас будуть запрошувати, ми обов’язково будемо приїжджати.

Перша ціль на таких турнірах — це підготовка до Чемпіонату України. Також хочемо перевірити нових хлопців, бо у нас кожних пів року відбувається ротація. Зовсім нещодавно наші вихованці поїхали в Польщу та Італію. Я вірю в них і сподіваюся що там у них все складеться.

Олександр

Футбольная школа «Кремень» существует уже давно. Школа уже с традициями, много воспитанников играет в известных украинских клубах, а некоторые даже заграницей.

На турнир мы приехали с 2005 годом. В Винницу ездим уже давно - это не первое участие в турнире Utmost Cup. Тут очень хорошая организация. Александр с Андреем молодцы, проводят один из лучших турниров в Украине. Тут и судейство объективное, и подбор команд хороший. Поэтому мы с удовольствием сюда приезжаем.

Мои воспитанники проехали много турниров, были и призерами, и победителями, заняли 3 место на турнире «Кожаный мяч». На этом турнире тоже перед ребятами ставим максимальные задачи.

Микола

В нашей школе основное направление — футзал, но про большой футбол мы тоже не забываем.

В этом году наша команда стала чемпионом Украины по футзалу. Сейчас готовимся к чемпионату Киева по футболу.

Этот турнир очень важен для нас в плане того, что по приезду у нас переходная игра за выход в первую лигу Чемпионата Киева. На Utmost Cup мы приехали зная, что тут очень сильные команды и это будет для нас очень хорошей подготовкой. Мы надеемся что это поможет нам по приезду в Киев наконец-то выйти в Первую лигу нашего города.

От турнира только самые положительные впечатления, потому что тут собраны одни из самых лучших команд Украины: уровень очень серьезный, организаторы свою работу делают на «ура». Мы с удовольствием будем ещё приезжать.

Цели выиграть любой ценой у нас никогда не было. Самое главное чтобы ребята развивались, показывали тот футбол, которому мы их учим. Получится выиграть — хорошо, нет — никто с этого трагедию делать не будет. Самое основное чтобы с каждым турниром ребята прибавляли в мастерстве.

Ігор

Наша команда 2005 года играет на Чемпионат Украины, представляем город Чернигов. Сейчас в ожидании чемпионата: надеемся он начнется вовремя.

Очень хорошо, что нас пригласили на этот турнир в Виннице. Условия для проведения турнира тут очень хорошие: поле замечательное, соперники сильные: поэтому это очень хорошая подготовка к Чемпионату Украины.

Организация турнира на высшем уровне. Каждый раз как мы приезжали, нас отлично встречали. Всё организовано так, как должно быть. Основная цель на этот турнир — подготовка к чемпионату. Цели выиграть турнир любой ценой у нас нет. Мы больше хотим наиграть различные связки, попробовать юных футболистов на разных позициях.

Андрій

К сожалению в связи с карантином прекратился чемпионат Украины, ждём нового и готовимся к нему. Надеемся, что в сентябре он начнется.

У ребят всё достижения ещё впереди. В Виннице мы уже второй раз, ранее были здесь с Паньковым Александром Николаевичем: привозили детей 2001 года.

Хороший город, хороший турнир, нам очень нравится. Перед детьми ставим основную цель — выиграть.

Віталій

Звичайно, перемоги легко не даються. Потрібно трішки затратити нервових клітин, які не відновлюються потім :) Зараз футбол вирівнюється, всі команди приблизно рівні. У кожній з команд є гравці, які шляхом індивідуальних дій роблять результат.

Під час карантину ми не тренувались. Ми тільки нещодавно приступили до тренувань. Ситуація у нашому регіоні доволі важка і не дозволяла раніше займатись. Коли почали карантин послаблювати, почали тренуватись маленькими групами: щоб повертатись в тонус, поспілкуватись.

На цьому турнірі завжди хороша організація. Хороший турнір, хороші команди, завжди позитивні емоції, приємно сюди приїжджати.

Сергій

Турнир очень хороший. Тут и Одесса, и Киев, и Запорожье — очень хорошие команды, достойные. У меня детки и 11 и 12 года рождения, поэтому немножко надо времени чтобы их в нужное русло направить, нужна игровая практика. Главное чтобы они не шастали по всяким магазинам или не сидели в планшетах — пусть лучше занимаются спортом.

Мы не тренировались два с половиной месяца, потому что по закону нельзя было. Естественно они все пришли, кто занимался, кто нет. Мы давали упражнения онлайн, но если ты живешь в 4-х стенах, то можно сделать только минимальное, например, пресс покачать. Футбол такой вид спорта, что надо и бегать и прыгать. Поэтому после этого карантина нужно месяца 2-3 чтобы они втянулись в ту работу, которая была перед карантином.

Такие турниры это общение для тренеров, а дети учатся, с каждым годом всё взрослее и учатся футболу уже юниорскому, поэтому самое главное чтобы детки всё были здоровы. Неважно будут ли они футболистами, главное чтобы были людьми! Организаторам хочу пожелать только одно: продолжать в том же духе!

Юрій

Турніри Utmost cup, які проводять Андрій і Олександр — це одні з найкращих турнірів в Україні. І найголовніше це те, що цей турнір для дітей - це велике свято. Вони отримують досвід, впевненість. Дуже хороший рівень команд, тобто немає дуже слабких - всі команди рівні. В кожній команді є по декілька хлопчиків, які виділяються і до них всі тягнуться.

Ми не ставимо цілі на якийсь окремий турнір. У нас ціль одна: щоб діти отримували задоволення від гри та здобували майстерність. Ми працюємо цілий рік і хочемо щоб діти грали на перемогу, але найголовніше щоб був конструктив, аби хлопці не били куди попало. Ми вчимо їх з дитинства щоб гра була красивою та приємною для вболівальників, бо найголовніше це індивідуальна майстерність. У віці 12-14 років ми вже не зможемо їх навчити.

Оскільки у нас державна школа, ми не могли тренуватись в умовах карантину, дотримувалися закону. Це, на жаль, найголовніша наша проблема. Діти за 2 місяці втратили форму, дуже було складно виходити з карантину. Для хлопців були домашні завдання і всі їх виконували, але це не замінить справжньої гри. Тому такі турніри після карантину - це велике свято, особливо для дітей. Ми виховуємо в першу чергу дітей. Футболістами всі не стануть, а хорошими людьми мають бути обов’язково.

Аркадій

Я уже 4-ый год езжу сюда на турниры. Уровень очень высокий. Несмотря на карантин Александр и Андрей великолепно работают в этом плане. В такое тяжелое время, детям негде играть и ребята делают очень большой вклад в развитие детского футбола. Я очень доволен и дети довольны. Организация на высшем уровне: и гостиница, и транспорт — всё продумано.

Я никаких целей перед детьми не ставлю. Мы приехали сюда учится и я детей всегда настраиваю чтобы они учились, а цели будут ставиться уже когда детки чуть подрастут.

Мы в период карантина не тренировались, потому что нельзя было и негде было. И конечно дети поправились, поэтому очень хорошо что мы приехали сюда. Дети все довольны. Мы работаем для детей, учим их. Не только я, но и мои коллеги-тренера других команд. Мы всегда общаемся и все с удовольствием сюда приезжаем.

Василь

На турнире уровень команд очень хороший. В этом году нас немножко подвёл карантин. Эпидемия нарушила планы и многих команд, которые хотели приехать с ближнего и дальнего зарубежья, к сожалению, не получилось. Поэтому, чтобы создать атмосферу праздника для наших деток, собрались те команды, которые смогли приехать и физически готовы играть в такую жару.

К сожалению, количество команд не большое. В то же время азарт и адреналин дети получают. Они соскучились уже за этим всем. Во время карантина мы тренировались в Zoom. Также в вайбере отдельная группа: мы снимали видео, дети повторяли упражнения. Делали акцент больше на физическую подготовку, растяжки.

Работа с мячом, к сожалению, не получалась, потому что все были дома. Это конечно сказывается на всех наших кондициях, физической подготовке и игровом тонусе. Но, потихоньку уже выходим з карантина. Детки соскучились за футболом, поэтому быстро набирают форму и возвращаю те кондиции, которые были до карантина.

Для детей турниры это самое главное, что может быть. Это как экзамен для них, они их ждут больше чем свой день рождения. У них даже бывают слезы поражения. Ну это футбол — сегодня так, завтра по другому. Главное без травм, здоровья всем и чтобы слушали тренера и росли дальше как футболисты.

В Виннице самый масштабный турнир из всех, которые мы посещали. Хотел бы поблагодарить организаторов за ту масштабность и ту работу, которую они проделывают на протяжении всего этого времени. Хочется пожелать им крепкого здоровья, возможностей проводить такие турниры. Обязательно приедем ещё за позитивными эмоциями и положительными моментами, которые мы всегда получаем на этом турнире!

Олександр

Мы не тренировались чуть больше месяца, с момента как только вступил в силу карантин. Как только школа возобновила свой тренировочный процесс, мы сразу вышли. Конечно тяжело для детей оставаться без тренировок, без любимого дела, как и для тренеров. Поэтому, слава богу, что на данный момент это всё закончилось и хотелось бы чтобы продолжался и тренировочный процесс и процесс обучения как и в школе, так и на футболе.

Мы на этом турнире уже не первый раз, всё время приятно приезжать в этот город и к организаторам, зная что тут всё будет на самом высоком уровне. Мы привезли много игроков, которые никогда не были на этом турнире. На данном этапе мы не ставим высоких задач: первое — это обучение и движение вперед. Те, кто первый раз приехал, они особо не осознают что это, где они. Каждый турнир это праздник и они должны ценить этот шанс. У них самые приятные впечатления, они проявляют свои лучшие способности, чтобы как можно чаще выезжать на турниры и проявлять себя.

Ігор

Я в первую очередь доволен, счастлив и благодарен организаторам турнира за то, что наконец-то этот турнир начали проводить в связи с коронавирусом и с разными проблемами которые у нас в стране.

У детей есть возможность себя показать, они очень сильно соскучились. Мы в приоритет ставим дать возможность детям просто поиграть, ни на кого нет давления, пусть играют и получают удовольствие от футбола. Очень сложно после такого большого промежутка времени пропущенного наверстать то, что у нас было до этого.

Я доволен, благодарен болельщикам, футболистам. С победой!

Анатолій

Самое главное, что мы приехали. Никаких проблем с дорогой не было, Мы очень ждали приглашения, так как турнир сместился на 10 дней, но получилось всё-таки собрать детей и приехать к вам,

Мы добирались своим транспортом, машинами, заселились в гостиницу. Всё понравилось, всё отлично: дети довольны и это самое главное.

Наш клуб относительно скромный. Основная задача — это получить игровой опыт. Мы рады, что нас пригласили на этот турнир. Тут сильные футбольные академии и играя с такими сильными соперниками, наши дети учатся и прибавляют. Поэтому мы стараемся почаще ездить на такие соревнования.

Во время карантина в Киеве заниматься нельзя было. Мы начали заниматься в июне. Поэтому подготовится полноценно у нас не получилось, учитывая что 2010 год у нас в формате 8+1 грает впервые. Сейчас команда откровенно физически ещё не готова: детям тяжело и их с трудом хватает на весь матч.

Віталій

Така довга пауза безслідно не проходить, тому що важко було після двох місяців вихованців у форму приводити. У фізичному плані, психологічному, технічної підготовки. Почали поступово з легеньких пробіжок, розминки, щоб відновити аспекти підготовки. Потім почали працювати з м’ячами групами по декілька дітей. Так і виходили з карантину.

Перед дітьми можна ставити тільки такі цілі: щоб здобували досвід, працювали над своїми помилками, удосконалювалися в техніко-тактичній підготовці — суто ігрові моменти. Від дітей не можна вимагати результату, його треба закладати в них, а вимагати думаю не доречно.

Ми вже були на турнірі в жовтні місяці минулого року — тільки позитивні враження.

Олександр

З початком карантину, кілька тижнів ми взагалі нічого не робили. Пізніше почали працювати у Zoom. Це тримало півтора місяця. Діти молодці, майже всі тренувались і досить відповідально до цього ставились. Потім почали працювати командно. Я думаю, що у цьому аспекті всі команди приблизно на однаковому фізичному рівні. Ігрового тонусу ні в кого не було, адже не грали три місяці.

В цілому ми задоволені дітьми, були дуже цікаві ігри. Після тривалої перерви, виходити на футбольне поле, як в перший раз. Всі заскучали за футболом. Всі цього чекали.

Головне, що нам дозволили провести змагання. Під час турніру ми дотримувались усіх обмежень та рекомендацій. Спочатку турнір планувався великий, міжнародний: 6-7 країн повинні були приїхати до нас. Усі розуміють, чого більшість колективів не змогли приїхати. Хочеться подякувати українським командам, які приїхали. Взяли участь досить сильні команди. Це “Атлет” (Київ), “Зірка” (Кропивницький), “Академія футболу” (Тернопіль), “Десна” (Чернігів) та другий склад “Динамо” (Київ), який приїхав до нас вперше.

Олександр

Після перемоги у фіналі емоції чудові. Минулого року також брали участь, але у фіналі програли. Тому, цього разу нам хотілось виграти цей турнір і, нарешті, ми це зробили. Як нам це вдалось? Певно, грали краще, заслужили по грі. Але “Прем’єр-Нива” - гарна команда. Була рівна гра і нам трішки більше пощастило.

На карантині займались онлайн, індивідуально. Пізніше маленькими групами коли прийшло послаблення.

Турнір супер: високий рівень у всіх аспектах. Навіть у таких дрібницях, як: кубок, медалі, дипломи, фото, плакати. Все на найвищому рівні, все супер. Дуже сподобалось!

Валерій

На турнире собрались хорошие команды: практически все равные. Где-то команд восемь были достойные. Мы обратили внимание на винницкую “Премьер-Ниву”, киевский “Атлет”, “Академию футбола” с Тернополя, “Десну” Чернигов. Детки равные, боролись — победил сильнейший.

Мы приехали сюда не самым оптимальном своим составом. С карантина тяжело еще выходим: дети только недавно начали заниматься. Это где-то месяц подготовки. Для детей меньше 12-ти лет наша база пока закрыта на карантин. Дай Бог, чтобы это уже все закончилось, наконец-то, и началась нормальная подготовка.

Футболу

На карантині не працювали через заборону. Після послаблення почали тренуватись групами невеликими. Після великої перерви вихованців просто не впізнати. Дуже велика втрата часу і відновити форму надзвичайно важко.

Наша команда - “Академія футболу” тільки нещодавно створилась. Багато виконавців тільки перейшли до нашого клубу і ми лише починаємо знайомство.

Організація турніру — це найкращий турнір, де я був учасником. Проживання, харчування, логістика — найвищий рівень, який тільки може бути в Україні. Навіть за кордоном таких немає.

Андрій

На карантине заниматься было нельзя, по этому мы давали задание онлайн. После этого дети скидывали фото и видео, а мы контролировали, как они выполняют задания. Плюс было очень много теории.

Если сравнивать до и после, то после карантина разница не, то что очень большая, а прорва. У нас зимой каждое воскресенье 2009 год играл против 2008. И были уже моменты когда 2008 выигрывал. А сейчас команду не узнать. Может, потому что заболел капитан — лидер команды и не приехал. В общем мы показали ужасный результат, и игра оставляет желать лучшего. В общем командой на турнире не удовлетворен полностью.

Несмотря на ситуацию в стране, я благодарен организаторам, что они его провели. Например, в нашем городе ничего не разрешают детям, к сожалению. По этому я очень благодарен, что была возможность выехать на этот турнир. Всегда с удовольствием в Винницу ездим и, я надеюсь, будут приглашать в дальнейшем.

Андрій

После футбола всегда положительные эмоции. Детям после карантина тяжело возвращаться к соревнованиям. Им надо полноценные тренировки в общих группах. В условиях карантина мы разбивались группами по 3-4 человека и так тренировались. Не только детям, но и тренеру тяжело.

Турниры здесь всегда великолепны. В Винницу я приезжал уже старшими ребятами и младшими второй раз. Все на высшем уровне. А среди фаворитов турнира я бы назвал киевский “Атлет”.

Володимир

Ребята порадовали немножко, было немножко футбола: пытались играть в пас. Реализацию хотелось бы улучшить, но пока будем над этим работать.

На карантине мы не занимались, придерживались как положено. Тренировки начали только как только разрешили. Детям тяжеловато входить в тонус, видно сразу что два месяца пропустили. Взрослые так не могут и по детях тоже видно.

По организации вопросов нет. Организаторам спасибо большое, что организовывают такие турниры. Среди фаворитов могу выделить “Премьер-Ниву” с Винницы, “Атлет” Киев, “Академия футбола” с Тернополя. Грубо говоря все команды не плохие, но мы сильнее :)

Олександр

Після першої гри гарні емоції: нарешті почались офіційні змагання.Під час карантину всі скучили за цим: за емоціями, за змаганнями.

На карантині з командою займались індивідуально через відеозв’язок. Після послаблення почали потроху тренуватись у групах. Після карантину вихованцям важко було увійти в тонус: два місяців були вдома, мало хто живе в приватному будинку і має можливість більше рухатись.

На турнір ми приїжджаємо вже вдруге, гарна організація, все подобається: турнір високого рівня. Мабуть, один з кращих в Україні, якщо не найкращий!

Олександр

После игры только положительные эмоции: победа всегда радует. Во время карантина мы занимались онлайн. Только после смягчения карантина мы уже начали тренировки. Детям очень тяжело было входить в процесс, потому что во время карантина дети набирают вес. Мы и сейчас не в оптимальной форме.

Турнир очень нравиться. Мы сюда пытались пробиться три года. Мы были у вас на этом турнире в том году. Нам очень понравилось и нас теперь постоянно приглашают, мы очень этому рады.

Среди фаворитов турнира - “Премьер-Нива” (Винница). Мы всегда за ними наблюдаем: очень хорошая команда. В основном команды все равные.

Сергій

На жаль, сьогодні зазнали двох поразок, але є над чим працювати. Так, після карантину трішки важко. Звичайно, емоції не самі позитивні, але будемо робити висновки й працювати. Такі турніри, такі матчі показують місця, де є помилки та недоліки у наших діях, так і діях наших гравців.

Турнір подобається. Ми вже неодноразово брали участь у цих турнірах. Дуже приємно, що нас запрошують. Рівень надзвичайно високий: боротьба у кожному матчі, потрібно показувати над рівень, щоб дістати перемогу. І це дуже класно, дуже важливо.

Під час карантину діти працювати індивідуально. Ми давали їм завдання, записували відео. Працювати, як над тактикою, так і фізичною формою. Насправді дуже важко входити у змагальний процес після карантину, хоч і займались, хоч і працювали, але багато чого забули, багато фізично втратили. Раніше був тонус, були змагання, зараз — важко було влитись в плані фізичному. Також і технічно: перестали працювати з м’ячем. В загальному, карантин дуже повпливав, але, з іншої сторони, всі в рівних умовах — тому працюємо!

Андрій

Емоції зашкалюють: всі ігри, як фінал, так і стикові матчі, були досить цікаві. Багато були нічийних результатів після яких була серія післяматчевих пенальті. Це доводить те, що команди рівні й всі хорошого рівня.

Загальне враження після закінчення — позитивне. Турніри проводяться для того, щоб розвивався український футбол, розвивались діти й отримували задоволення. Всі підходили, дякували. Це говорить, про те, що ми на правильному шляху. Все пройшло чудово й, я надіюсь, що все так й надалі буде у майбутньому.

Хотілось подякувати Андрію Ковальову, Валерію Золотухіну, Вінницькій обласній федерації футболу та школі “Прем’єр-Нива”. І найголовніше, хотів не тільки подякувати, а й побажати нам, організаторам, розвиватися, залишатися на високому рівні та не збавляти обертів.

Олександр

Финалы всегда проходят в борьбе. Очень много эмоций и переживаний. Поэтому, зачастую, это игры менее зрелищные, с повышенной ответственностью. Но, тем самым, этот накал предопределяет победителя: тем он и интересен. По турниру скажу, что приятно приезжать в Винницу, потому что здесь собирают действительно самых лучших со всей Украины и ближнего зарубежья. Приятно соревноваться: команды все достойного уровня. В играх можно увидеть какие есть плюсы, какие минусы в твоей команде, над чем работать, что совершенствовать. Еще раз повторюсь, турнир — высокого уровня и мы с радостью приезжаем сюда.

Юрій

По-перше, хочу подякувати організаторам Олександру та Андрію за такий турнір. У них всі турніри на високому рівні. Ми на багато їздимо турнірів, але Utmost Cup - турнір який буду всім радити й завжди буду радий брати участь. По останній грі (авт. матч за третє місце), щось виходило, щось — ні. Діти добре виконали нашу установку й провели цей турнір. Перш за все такі турніри впливають на психологію дітей, на їх впевненість. Щодо суперників: у кожній команді, не залежно від місця, яке вона посіла, є хороші гравці. Дуже сподобалась “Зміна-Оболонь”, “Чорноморець”, “Прем’єр-Нива”.

Максим

Емоції тільки позитивні, дуже гарний турнір. Добре, що моя команда вийшла в півфінал. Це вже другий такий турнір, коли ми виїхали в інше місто. На турнірі команди дуже хорошого рівня. Організація дуже подобається, всі задоволені. Цілі на турнір — грати футбол, оскільки, ми лише рік займаємось у такому складі.

Ігор

Всегда радуюсь, если хороший результат, огорчаюсь — если плохой. В игре, которая сейчас состоялась хороший результат. Я честно говорю, Олександр Гайдаржи и Панчук Андрей создали турниры — самые лучшие в Украине. Очень много езжу, много знаю и самые лучшие турниры — это в Виннице. "Смена-Оболонь" — это знаменитая школа футбола, команда мастеров «Оболонь-Бровар», входит в Киеве в тройку лучших школ!

Микола

Сейчас команда называется ДЮСШ ФК Николаев. Мы на таком турнире впервые. Организаторские аспекты на высшем уровне, уровень команд хороший. Поэтому для нас это лучший турнир на сегодня по уровню соперников. Будем приезжать, если будут приглашать. Задача — чтобы дети наигрались, получили игровую практику и поучились играть футбол.

Віктор

Емоції позитивні. Головна ціль турніру — щоб наша команда якомога більше пограла з сильними командами, набралася досвіду та позитивних емоцій. Організація чудова, все влаштовує.

В'ячеслав

Эмоции отличные, позитивные! Всё очень хорошо! Цель одна у нас — чтобы детки учились играть, чтобы получали удовольствие от игры. И организация турнира — это супер уровень.

Ігор

Наша команда не играет футзал или футбол в зале с маленькими воротами. Мы больше — на формате 60х40. Я считаю, что любой футбол должен быть футболом. Можно сыграть и в таком формате. Играем мы по-простому: в тактике не используем ничего особенного характерного для мини-футбола. По сопернику могу сказать, что отбор у них немного слабее. Ребятки где-то еще не готовы, мало занимаются. В общем, команда хорошая, сбитая, больше мини-футбольная чем мы. Цели на турнир не ставим. Мне главное чтобы ребята увидели соперников, поработали над аспектами игры. В основном это обыгрыш один в один, удары с далека. Ставить цели занять какое-то место — смысла мало. Вот когда они вырастут — тогда уже будем думать о результатах.

Я очень часто езжу в Винницу и скажу, наверное, самую главную мысль. Турниры среди детей возраста до U-13, до чемпионата Украины — самые лучшие в Украине. По подбору команд, по организации. Здесь все хорошо. Так как работают Александр Гайдаржи и Андрей Панчук — больше никто так не работает. Им за это большое спасибо!

Руслан

Наша школа приезжает на эти турниры уже давно. Организация всегда на высшем уровне. Первые впечатление: попали сразу на сильную команду, проиграли. Приехали поучаствовать, опыта набраться. Также успели побывать в самом городе: на фонтане, музее фабрике “Рошен”, фотографировались с музыкантами. Очень интересный и красивый город. Всегда рады сюда приезжать!

Валентин

Хочеться подякувати організаторам за запрошення. Ми знайомі вже не перший рік, але не виходило раніше потрапити на цей турнір. Чув дуже схвальні відгуки про нього й ось нам випала нагода взяти у ньому участь. Дуже гарні враження, всім задоволений. Організатори зібрали гарні сильні команди, зробили все від себе можливе щоб ми комфортно тут себе відчували. Для нас головне турнір завершити без травм і піднятись якомога вище. Але взагалі — перемагає сильніший.