Поширити

Андрій

На турнірі у Вінниці ми вже втретє, ми грали в залі у футбол, бо перший турнір був зимовий, потім грали на вулиці. це був третій раз, коли ми сюди приїжджаємо. Кожен рік в турнір набирають більше сильних команд. Дуже гарна організація, завжди, щоб потрапити на турнір багато команд стараються, але не всі можуть, не всіх запрошують, охочих завжди більше, ніж гравців.

Цілі на цей турнір - це, по-перше, подивитися рівень своєї команди на рівній сильних команд, перевірити свої сили. Ми беремо участь в першості міста Києва і приїхали, щоб подивитися наш рівень, щоб хлопці пограли з командами не з Києва, а з других регіонів України. Це дуже цікаво для дітей і вони завжди отримують задоволення від виїзних турнірів.

У нас молода футбольна школа, яка була заснована у 2015 році та ми знаходимось на лівобережжі Києва. Минулого року ми отримали гарну футбольну базу, у вигляді великого стадіону, який відкрили на Русанівці. В цьому році ми потрапили в Першу лігу, граємо в першості м. Києва всіх вікових категорій.