Utmost Cup 2007 (18 серпня - 22 серпня)

Розповідаємо про те, як Utmost Cup долучився до проєкту «Крапля до краплі»

ДонорUA та ГК «Нові продукти» разом з Utmost Cup долучились до пропаганди донорського руху в Україні

Поширити

Розповідаємо про те, як Utmost Cup долучився до проєкту «Крапля до краплі»

«Команда організаторів Utmost Cup усвідомлює, що донорство корисне для організму, оскільки позитивно впливає на фізіологічні процеси людини. Кров тоді краще функціонує, а тому збільшує можливості спортсмена. Також важливим є і соціальний складник – порятунок пацієнтів. Розуміємо, що про потребу донорства крові та компонентів крові варто розповідати з юного віку. Привертати увагу молодого покоління та розвивати ментальність донорства – наше основне завдання у співпраці з проєктом «Крапля до краплі», – сказав організатор турнірів Utmost Cup Олександр Гайдаржи.

З 18 по 22 серпня пройшов міжнародний турнір Utmost Cup серед юнаків 2007 року народження. У ньому взяло участь понад 20 колективів, що розіграли нагороди Gold та Silver ліги. Чим цей турнір став особливим? Вперше команда організаторів долучилась до соціальної ініціативи розвитку донорства в Україні, а саме проєкту «Крапля до краплі». Його ініціаторами стали ДонорUA та ГК «Нові продукти».

У чому полягала співпраця? Кожна команда-учасниця змагань впродовж усіх п'яти ігрових днів перед кожним матчем отримувала питну воду «Природне Джерело», цим самим дізнаючись про проєкт.

Чому саме «Природне Джерело»?

Саме в рамках проєкту «Крапля до краплі» частина коштів, виручених за продаж води, йде на розвиток донорського руху. Таким чином, до порятунку життів людей, що потребують донорської крові, можна долучитись не лише ставши донором, а й завдяки купівлі води.

«Учасники турніру роздивлялися пляшки, запитували про проєкт і його мету, цікавилися, як можна долучитися. Ми раді, що в Україні ростуть активні й усвідомлені підлітки, яких цікавить можливість допомогти іншим. Для деяких інформація про донорський проєкт і потребу в крові стала новою. Ця співпраця показала, що необхідно продовжувати прививати донорську культуру змалечку, адже так регулярне донорство стане цілком зрозумілою справою для кожного громадянина нашої країни», – сказав організатор турнірів Utmost Cup Андрій Панчук.