Vinnytsia Football Cup 2006 (16 грудня - 19 грудня)

Визначились фіналісти та учасники стикових матчів турніру Vinnytsia Football Cup

У фінальному поєдинку зустрінуться ФК Олександрія та ДЮСШ-21 з Києва.

Поширити

Визначились фіналісти та учасники стикових матчів турніру Vinnytsia Football Cup

У групі А найсильнішою стала команда ФК "Олександрія", яка тільки у завершальному матчі групи дозволила втратити собі залікові бали у грі з вінничанами. Перед нею гравці з Кіровоградщини впевнено перемогли "Дніпро-80", чим гарантували собі путівку до фіналу. Путівка у малий фінал залишилась за столичним "Локомотивом", який не дорахувався очок лише у грі з лідером групи. Сьогодні ж, кияни показали фантастичний результат: дві перемоги з загальним рахунком 7:0.

У матчі за 5-те місце зіграє черкаське "Дніпро-80", які здобули рівно половину від можливих очок. Господарі турніру, вінницька "Прем'єр-Нива" здобула в актив всього два пункти, а тому у завершальний ігровий день зіграє з 7-ме місце. Для ДЮСШ-15 з Києва справи не кращі: один заліковий бал і останнє місце у турнірній таблиці квінтету А.

У групі В сьогодні відбувся своєрідний фінал за потрапляння у головний матч турніру. У ньому ДЮСШ-21 з Києва взяла гору над вінницькою "Нивою", яка через цю поразку опустилась на третю позицію у групі. Завдяки двом перемогам над другими складами "Дніпра-80" та "Локомотива", одеський "Атлетік" зумів обійти вінничан та завоювати право зіграти у матчі за 3-тє місце. У нижній частині таблиці доля 4 та 5 місця, як виявилось, розігралась у перші ігрові дні у матчі між киянами та черкащанами. Таким чином дублери "Локомотива" зіграють за 7-ме місце, а "Дніпра-80" - за 9-те.