Vinnytsia Football Cup 2006 (16 грудня - 19 грудня)

ФК Олександрія - переможець Vinnytsia Football Cup!

У фінальному поєдинку колектив з Кіровоградської області обіграв з рахунком 3:0 однолітків ДЮСШ-21 з Києва.

Поширити

ФК Олександрія - переможець Vinnytsia Football Cup!

Таким чином, олександрійці жодного разу не зазнали поразки на турнірі й на мажорній для себе ноті завершили футбольний сезон 2021 року.

У матчі за ІІІ-тє місце, перемогу здобув столичний "Локомотив" над одеським "Атлетіком". Колективи, які зупинились за крок до фіналу мали нагоду реабілітуватись, у цьому матчі. Це вийшло у столичних футболістів, які завдяки двом "сухим" м'ячам здобули бронзові нагороди.

Вінницька "Нива" та черкаське "Дніпро-80" вирішували долю п'ятого місця у серії пенальті після нульової нічиєї в основний час. У цьому аспекті футбольної вправності сильнішими виявились вінничани, які реалізували на один удар з "точки" більше за суперників.

Ще один вінницький колектив, "Прем'єр-Нива", зустрічався у матчі за сьоме місце. У ньому господарі турніру впевнено переграли другий склад "Локомотиву" з Києва, здобувши першу "вікторію" на турнірі.

Матч за дев'яте місце звів між собою колективи, які посіли у своїх групах останні місця. Покращити собі настрій перемогою вийшло у ДЮСШ-15 з Києва, які забили три м'ячі у ворота другого складу "Дніпро-80", які завершились без відповіді.