Winter Utmost Cup 2014 (3 лютого - 6 лютого)

Перший ігровий день першого у 2022 році турніру Winter Utmost Cup завершено!

14-ть колективів 2014 року народження сьогодні вийшли на паркет СК "Нокаут", щоб позмагатись у власній вправності та майстерності.

Поширити

Перший ігровий день першого у 2022 році турніру Winter Utmost Cup завершено!

У групі А, хмельницька "Мрія" слідує по стопах своїх старших одноклубників, які стали переможцями у віковій категорії 2012 року народження, й розпочали змагання з двох перемог з загальною кількістю забитих м'ячів - 19(!) проти двох пропущених. Такий же результат здобула "Юність" з Черкас, але зі скромнішою різницею у рахунку. Нічия в очному поєдинку між вінничанами "Прем'єр-Нивою" та ДЮСШ "Атлет" з Києва залишила їх у ролі тих, що наздоганяють лідерів групи з активом по 4 бали у кожного з колективів.

Для трьох інших колективів перший день турніру став невдалим з точки зору зароблених очок. Вінницькі "Балкани", "Темп" та "Амур" з Дніпра програли свої стартові матчі, але не полишають на покращення настрою у наступні ігрові дні.

Група В також визначила своїх лідерів. Ними стали колективи з Вінниці: "Нива" та "Джуніор". Обидва колективи здобули по одній важкій та впевненій перемозі. Саме вони є головними претендентами на вихід у півфінал.

Групу переслідувачів складають одразу три колективи, які зуміли здобути рівно половину можливого очкового доробку. Ними стали "Атлетік" з Одеси, ФК "Атлет" з Києва та другий склад вінницької "Прем'єр-Ниви". Саме ці колективи знаходяться за крок до лідерів та при вдалому результатові матимуть змогу поборотись за головний трофей турніру. Для "Чайки" з Черкас та "Бульвару" з Житомира стартові матчі не принесли смаку перемог, тому очікуємо, що наступні ігрові дні принесуть їм радість перемог!