Winter Utmost Cup 2014 (3 лютого - 6 лютого)

Підсумки другого ігрового дня Winter Utmost Cup

Другий ігровий день змінив положення колективів у обох групах турніру.

Поширити

Підсумки другого ігрового дня Winter Utmost Cup

У групі А, завдяки двом сьогоднішнім перемогам, у лідери вийшли вінницька "Прем'єр-Нива" та київський ДЮСШ "Атлет". Обидві колективи у завершальний день групового етапу проведуть матчі проти черкаської "Юності", а для столичних майстрів м'яча важливим стане поєдинок проти "Мрії", який буде й визначальним у боротьбі за путівку до півфіналу. Також теоретичні шанси має й "Юність", яка матиме завтра два матчі з прямими конкурентами.

Для "Балкан", "Темпу" та "Амуру" третій ігровий день стане боротьбою за місця, які дозволять зіграти за якомога вищі рейтингові місця.

У групі В маємо одноосібного лідера, єдиний колектив, що здобув 100%-вий результат за перші два ігрові дні, вінницький "Джуніор". Якщо вінничани майже гарантували собі путівку до 1/2 фіналу, то для колективів, що слідують за ними все вирішиться у завершальний ігровий день групового етапу. Так, одеський "Атлетік" та вінницька "Нива", що мають в активі по 9 очок та другий склад "Прем'єр-Ниви", який здобув 7, будуть з'ясовувати долю другого місця в очних поєдинках.

Дещо позаду розмістився київський "Атлет", який провів першу частину турніру зі змінним успіхом, чергуючи позитивні результати та негативні. Для черкаської "Чайки" та "Бульвару" з Житомира матчі поки не приносили позитивних результатів. Для їх здобуття у них є ще два матчі, які й визначать підсумкове місце у турнірній таблиці й суперника й стикових матчах.