Utmost Cup 2006 (23 лютого - 27 лютого)

Стартував Utmost Cup у віковій категорії 2006 року народження

Перший ігровий день окреслив лідерів своїх квінтетів.

Поширити

Стартував Utmost Cup у віковій категорії 2006 року народження

У групі А беззаперечну перемогу здобув колектив з Дніпра. Одразу сім м'ячів побувало у воротах їх опонентів. Ще одна команда здобула перемогу: ФА Тернопіль. Вони були переконливо сильніші за ОСДЮСШОР з Запоріжжя. Ще в одному з матчів першого ігрового дня "Прем'єр-Нива" завершили свій матч нульовою нічиєю.

У групі В колектив з Олександрії зроби вагомий внесок для виходу до 1/4 фіналу, здобувши дві перемоги над "Дачією" та ФА "Прикарпаття", не пропустивши жодного м'яча у власні ворота. Друга позиція за ДЮСШ-26, які сьогодні зіграли єдиний переможний матч з колективом з Івано-Франківська, для яких сьогоднішній день видався не вдалим. Завершальним матчем ігрового дня у квінтеті став поєдинок між харківським "Металістом 1925" та "Дачією", що став рівним та результативним. Підсумок матчу - нічия 2:2.

У групі С три колективи після стартових матчів мають по 3 очки. Якщо ВІК-Волинь здобули лише половину очкового доробку, то "Кремінь" та ОК ім. Піддубного - максимальну. Саме кременчуцька команда була мінімально сильнішою за колектив з Володимир-Волинського. Для "Десни" та ДЮСШ-15 стартові матчі не принесли залікових балів. Чернігівці мінімально поступились команді "ВІК-Волинь", а кияни у найрезультативнішому матчі першого ігрового дня, ОК ім. Піддубного з рахунком 3:5.

У групі D ситуація ідентична до попередньої групи. "Локомотив" з Києва очолив квінтет завдяки впевненій перемозі над вінницькою "Нивою". Для УФК "Карпати" мінімальна вікторія над харків'янами також принесла максимальний доробок на цей час. Для "Ниви" з Вінниці перший ігровий день пройшов зі змінним успіхом: важка перемога над Академією Раду Ребежа та поразка від столичних футболістів. Саме для команди з Молдови та харків'ян перший ігровий день не приніс смаку перемоги.