Коментарі

Емоції та думки організаторів та учасників змагань

Дмитро

Якщо йдеться про поєдинки, де вирішується подальша доля розіграшу медалей, то вони завжди з моментами хвилювання. У чвертьфіналі, на мою думку більшу роль відіграла дитяча психологія. Мої підопічні забили, мали перевагу. В другому таймі забили другий і в кінці третій, чим довели поєдинок до його логічного завершення. Хоч і матч проходив досить рано о 8:30, перед хлопцями стояло першочергове завдання «прокинутись» ще до гри, тому що звісно що їм трохи важко починати матчі так рано. Але після виходу на поле, в самій грі, довелось емоційно їх підбадьорити.

Ми вперше на Utmost Cup - враження тільки позитивні. Тут зібрані багато команд найкращих в Україні. Є серйозна конкуренція, нам цікаво. Ми зіграли з багатьма командами, з якими до цього часу не зустрічалися, тобто діти практикуються і набираються досвіду, це найголовніше. Ми представляємо такий клуб, що перед нами стоять тільки максимальні завдання, але першочергове — налаштовуватися серйозно на кожну гру. Ці хлопці, які сьогодні захищають наш клуб зібрані лише цього року. Вони навчаються в спеціалізованій школі. Брали участь вже в багатьох турнірах. Зараз в такий час живемо, в час карантину, тому це тільки другий турнір в цьому сезоні. Наше першочергове завдання на цьому турнірі — практика. Звісно хочеться перемогти, але не за будь-яку ціну.

Андрій

На турнірі у Вінниці ми вже втретє, ми грали в залі у футбол, бо перший турнір був зимовий, потім грали на вулиці. це був третій раз, коли ми сюди приїжджаємо. Кожен рік в турнір набирають більше сильних команд. Дуже гарна організація, завжди, щоб потрапити на турнір багато команд стараються, але не всі можуть, не всіх запрошують, охочих завжди більше, ніж гравців.

Цілі на цей турнір - це, по-перше, подивитися рівень своєї команди на рівній сильних команд, перевірити свої сили. Ми беремо участь в першості міста Києва і приїхали, щоб подивитися наш рівень, щоб хлопці пограли з командами не з Києва, а з других регіонів України. Це дуже цікаво для дітей і вони завжди отримують задоволення від виїзних турнірів.

У нас молода футбольна школа, яка була заснована у 2015 році та ми знаходимось на лівобережжі Києва. Минулого року ми отримали гарну футбольну базу, у вигляді великого стадіону, який відкрили на Русанівці. В цьому році ми потрапили в Першу лігу, граємо в першості м. Києва всіх вікових категорій.

Михайло

На турнірі збираються гарні команди, цікаво побачити на якій ми стадії та чого нам не вистачає для подальшої роботи. У нас цілі й підготовчі, і пізнавальні. Треба вчитися, тому мета не виграти, а побачити результат. «ДЮСШ-1» знаходиться на вулиці Щорса, там є умови для занять, спеціальне штучне покриття, але ще немає зеленого поля. В цілому, є де займатись. Турнір подобається завжди, тому ми приїжджаємо сюди.

Михайло

Наша школа относительно молодая, скоро исполнится 10 лет. За это время зарекомендовали себя не только на уровне своего города - Одессы, но и представляем наш город на таких престижных соревнованиях, в частности в Виннице. На Utmost Cup мы были в прошлом году, нам всё понравилось. И организация и команды на высшем уровне. Цели у нас наигрывать состав, наигрывать связи между детьми, набираться опыта и расти с каждым матчем и турниром. Ожидаем приятные впечатления и хороший результат.

Віктор

Ми представляємо СДЮШОР по футболу міста Житомир. У нашій футбольній школі займається близько 600 діток. Наймолодші 2014 р.н., найстарші U-19. Ми стараємось завжди брати участь в турнірі Utmost Cup. Цей турнір є одним з кращих в Україні. Організація дуже сильна. На високому рівні розміщення в готелях, підбір команд, рівень полів, суддівство та інші організаційні моменти. Всі кращі команди України завжди прагнуть брати участь в цьому турнірі, тому що дітки тут дуже розвиваються. Цих хлопців ми привезли вперше коли їм було по 7 років, зараз їм по 10, щороку ми сюди приїжджаємо. Цілі ставимо одні навчити діток грати футбол. Зараз їм 9-10 років, перемоги ще попереду. Головне, щоб отримували від футболу задоволення. Лише тоді вони будуть прогресувати, додавати та ставати справжніми майстрами.

Микола

В нашей школе основное направление — футзал, но про большой футбол мы тоже не забываем. Два года назад наша команда стала чемпионом Украины по футзалу, то есть мы уже много где были. Все дети очень довольны этим турниром. Соперники отличные, много наших знакомых. Условия проживания и все бытовые условия на высшем уровне. Сегодня уже 3-тий день ребята играют, стараются, обмениваются опытом. Цель у нас одна - что бы дети получали удовольствие от футбола и ценили моменты, которые есть. Потому что, как оказалось, в один момент это всё может пропасть. В четвертьфинале мы встречались з киевской командой, встречались не впервые. Вчера у нас был шанс выйти с первого места, но мы его упустили. Поэтому сейчас давали поиграть абсолютно всем ребятам. По игре на победу мы не наиграли, но по самоотдаче и желанию к ребятам претензий нет. Команду «Лидер-София» поздравляю с победой.

Елецький

Наша футбольная школа достаточно молодая. Мы тренируемся по голландской системе «Total soccer metod», сотрудничаем с голландской компанией. Тренируемся вместе уже больше 3-х лет и определённых успехов уже удается добиваться на разных турнирах. В Винницу приехали первый раз. Слышали что это хороший турнир, с хорошим подбором участников, поэтому очень хотели попробовать свои силы на этом уровне. Впечатления у нас только хорошие, организация хорошая, продуманы все нюансы. Очень радует большой состав участников, можно сразится с командами из разных уголков Украины, все команды достойного уровня. В турнирах мы пытаемся учиться доминировать путем сражения с сильными командами и хотим именно переигрывать их, а не просто случайно добиваться результата.

Ігор

Наша школа базируется в Одессе, наши старшие возраста участвуют в Элит-лиге. Мы являемся филиалом школы и находимся в Черноморске. На этот турнир привез детей 2010-2011 г.р.. Мы часто приезжаем на Utmost Cup и всегда приезжаем с удовольствием. Это очень хороший турнир, много сильных команд. Конечно тяжеловато, но дети после таких турниров становятся сильнее. Прежде всего дети на турнире должны развиваться и получать удовольствие от игры, играя против сильного соперника. Организаторам турнира могу пожелать как минимум не снижать планку, она у них очень высокая.

Хижий

На цьому турнірі наш клуб представляє вікова група 2010 р.н.. Займаються дітки вже досить тривалий час. Тому такі турніри, як організовують у Вінниці, стараємось не пропускати: завжди беремо участь. Діти тільки з задоволенням їздять на такі турніри, тому що в першу чергу дуже хороша організація, хороший рівень команд і цікаво грати в такому турнірі. Ці діти на Utmost Cup вперше, але ми завжди моніторимо рівень цього турніру, спостерігаємо які команди приїжджають. Знаємо про цей турнір дуже давно і тільки з гарного боку. Звичайно хочеться перемагати в кожному турнірі, але в першу чергу хочеться, щоб діти отримали ігрову практику, відчули впевненість у своїх силах, не боялися брати на себе ініціативу, проявляли лідерські якості. Від турніру очікую хорошої боротьби та перемоги найсильнішого учасника.

Василь

Наша спортивная школа находится в Киеве. У нас есть огромна база: 5 футбольных полей, одно большое, манеж. Возраста у нас от 2004 г.р. до 2016 г.р. Каждый год набираем много деток, групп. У нас отличные, квалифицированные тренера, которые сами раньше играли футбол на высоком уровне. Мы в Киеве на хорошем счету.

В этот раз мы разделили 25 человек на два состава и заявили их в разные группы. Поделили их для того, чтобы они могли получить больше практики, больше поиграли, обрели опыт, играя с ребятами со всей Украины и проявили себя. Также посмотреть ошибки, проанализировать сильные, слабые наши стороны.

Ставим конечно максимальные цели. Хочется показать что ребята могут играть, хотят играть и у них всё получается. Цели максимальные, потому что просто приезжать и играть нам уже не интересно. Мы уже 4-ый год участвуем в такого рода турнирах и в Винницу приезжаем минимум раз в год, и даже уже становились чемпионами, поэтому приезжаем только за медалями. От турнира ждём, как всегда, отличных и позитивных эмоций. Детки пообщаются со своими друзями, с которыми они уже давно дружат из других команд и проверят свои силы. Уверен, это будет для них полезно.

Сівуха

Враження від турніру тільки позитивні. Я вважаю, що це один з найкращих турнірів в Україні, який збирає стільки учасників. Позитивні емоції, діти грають, отримують досвід, все супер, ми дуже раді брати участь. Будемо приїжджати кожне літо, якщо нас будуть запрошувати.

Ми завжди набираємо досвід, тому тренуємось і тренуємось, цей турнір — показник нашої гри. Наша ціль — набратися досвіду, пограти з іншими командами, подивитися на них, показати себе. Тобто ми переслідуємо тільки те, щоб діти росли. Коли кожен у свому місті це зрозуміло, що всі вже грали один з одним, а коли приїжджаєш на такі турніри, де стільки команд — це дуже цікаво.

У нас футбольна школа «Металіст 1925»: готуємо дітей для команди, яка грає у Першій професійній лізі. У нашій структурі є команда U-19 і дитячий футбол. Тому набираємо сили і я думаю, що найближчим часом у нас буде дуже сильна футбольна структура.

Далекий

Враження - безмежне. Супер турнір, еліт рівень. Дуже дякую організаторам Андрію та Олександру, які роблять велике свято для дітей. Чудово, що наші діти розвиваються, тренуються й отримують оздоровлення. Найголовніше, щоб наші діти були здоровими та не травмувались. Ціль у нас одна - навчання дітей, щоб діти вчилися грати в футбол, набиралися досвіду в кожній грі і якщо вони будуть старатись, то буде результат. Ми також хочемо, щоб дітки заслуговували високих місць. Ми ще набираємо тонус. Була перерва три місяці та на жаль втратилась циклічність виїзду на турніри, але ми потихеньку набираємо і сподіваємось, що в наступному турнірі, який буде в грудні ми будемо в ще кращій формі.

Футбольний клуб «Колос Ковалівка» знаходиться в Ковалівці. Це 65 км від м. Київ. Дитяча школа зараз працює в Києві, будується дитяча база. Дуже дякую нашому президенту Андрію Анатолійовичу за те, що він звертає увагу на дітей і допомагає їм. Я сподіваюсь, що у футбольного клубу «Колос» велике майбутнє, бо він все-таки грав у єврокубках. Ми ростемо і наступна ціль - це ліга чемпіонів.

Віталій

Враження від цього турніру завжди найкращі, приїздять хороші команди, все на високому рівні. Хочеться, щоб діти розвивались, краще грали. У півфінальному матчі нам не пощастило: серія пенальті - "лотерея". Будемо намагатись зайняти 3-тє місце.

Нашій дитячо-юнацькій школі "Ніка" на днях має виповнитися 15 років: буде такий не великий ювілей. Знаходимося в місті Івано-Франківськ. Займаємося сімома віковими групами. Беремо участь в Чемпіонаті України. Є доросла команда, яка грає у Чемпіонаті області. Помаленьку розвиваємося, набираємо форму, яку втратили під час пандемії.