Коментарі

Емоції та думки організаторів та учасників змагань

Тренер команди "Прем'єр-Нива" (Вінниця) поділився думками перед фінальним поєдинком:

Олександр

У півфіналі була важка гра з сильною та організованою командою «Спарта» з міста Чернівці. Цікаво грати з такими командами! Можливо, ми були більш настирливими в атаці.

Фінал є фінал! Перш за все очікуємо саму гру! Команда «Локомотив» показує хорошу гру на турнірі. В будь-якому випадку гра піде на користь обом командам.

Тренер команди "Локомотив" (Київ) поділився думками перед фінальним поєдинком:

Тарас

Полуфинал с командой ДЮСШ-25 (Киев) получился очень напряжённым. Судьбу матча решил один забитый мяч нашей командой, который вывел нас в финал турнира. Наша команда завтра постарается продемонстрировать свои лучшие игровые качества в финальном поединке!

Володимир

Враження у мене хороші, ми у вас не вперше, організація на найвищому рівні. Цілі — ігрова практика, але якщо вийде, звичайно ж перемога.

Такі турніри дуже добре для практики, чим більше її буде, тим краще команда буде грати та ми будемо досягати гарних результатів. Діти вже в тонусі та в гарній формі.

Андрій

Ми часто сюди приїжджаємо, все як завжди на рівні, дякуючи організаторам, які тримають марку. Оскільки у нас зараз трохи оновилась команда, багато з наших гравців пішли, тому наша ціль — це зігратись.

Ми існуємо з 2015 року, у 2017 році ми приїжджали сюди з командою 2004 року, непогано виступили з тією командою. Багато з наших вихованців поїхали грати в Угорщину, деякі в Польщу, деякі в Дніпрі. Тобто наша ціль — знаходити юні таланти, розвивати їх й просувати їх в кращі футбольні академії України та Європи.

Слава Богу, що у нас була можливість проводити заняття онлайн: були навчені тренери та спеціально розроблена програма, ми старались три рази в тиждень тримати дітей у формі, але займались не всі. Після полегшення карантину в червні, діти протягом місяця набрали форму. Звичайно, хотілось би кращого, не всі розкриваються, іноді буває певний мандраж.

Роман

Ми приїжджаємо до вас не вперше, були тут і минулого року, і цього року, сподіваємось, що приїдемо в наступному. В цілому враження позитивні, але дуже прикро, що тут не можна пускати вболівальників, адже тут весь час були шоу, весь час було шумно. Це був хороший досвід для дітей, зараз трохи незвично грати в такій тиші. Але я знаю цей турнір, я приїжджаю сюди часто, тому враження весь час позитивні.

Головне — це досвід. Ми нікого не ставимо ціли виграти за будь-яку ціну. Нам хочеться постійно виграти, але ми граємо не тільки заради результату, а й заради якісної гри й прогресу.

Ми міський клуб, знаходимося у Львові, займаємося на своїй базі. В нас хороші умови, завжди тренуємось й працюємо. У нас все нормально, ми набрали форму, сподіваємось, що нас знову не відправлять на карантин.

Павло

Ми хотіли потрапити на турнір такого рівня, тому що дітям потрібно прогресувати, а для цього потрібно частіше відвідувати такі турніри.

Дуже приємно, що тут є така велика кількість команд, дуже шкода, що багато з низ не змогли потрапити сюди через пандемію.

В цілому, вистачає команд високого рівня. Пріоритет — щоб дітки вчились грати у футбол. Ми не ставимо завдання перемагати: результат буде у дорослому футболі. Тому їм потрібно навчатись, дивитись на інших дітей та порівнювати свою майстерність, бачити свої недоліки, тобто вчитися грати у футбол.

Наша спортивна школа знаходиться в м. Стрий, вона базується на базі стрийського коледжу, ми орендуємо там спортивний зал, майданчики, футбольне поле. На жаль, наша школа поки що не може «достукатись» до нашого міста, тому все тримається на благодійних внесках батьків. Фактично, це все — громадська робота.

По своїй фізіології, діти швидше адаптуються, в плані відновлення і в плані набирання фізичних кондицій. Ясно, що загублено дуже багато часу, через цю проблему. Однозначно, що як і в школі — чим менше вчать, тим важче стає, адже тут теж все поєднано. Я вважаю, ми дуже багато пропустили в теоретичному плані, тому це не пішло дітям на користь.

Володимир

На цьому турнірі ми вже вдруге, нам все подобається. Збираються гарні команди, турнір топовий, шкода, що через пандемію з’їхались не всі команди.

Насамперед головне, щоб дітки отримали практику, граючи з сильними командами, щоб вони знали, що в майбутньому їх чекає Чемпіонаті України і якого рівня будуть команди. Саме тому ми приїжджаємо за перемогою.

В місті Чернігів знаходиться «Десна», у нас є дитяча ДЮСШ «Десна», яка заходиться в центрі міста. Основна ціль підготовити дітей до Чемпіонату області й щоб в майбутньому вони виросли гарними футболістами.

До цього часу діти набирають форму, тому що карантин трохи вивів все з себе. Хтось готовий краще, хтось гірше, тому зараз головне, щоб нас не закрили знову.

Володимир

Організацією турніру ми повністю задоволені, давно хотіли приїхати на цей турнір, на жаль не могли через COVID-19. Наша головна задача на турнірі — грати з сильними командами, подивитись, чого ми навчилися в Києві, що є в командах суперників і гідно з ними конкурувати.

Наша головна ціль — це насамперед виховати патріотів нашої країни, щоб з них виросли гарні люди, а далі будемо дивитись у кого яки вийде стати футболістом.

В принципі, це наш перший виїзний турнір. В Києві ми грали на чемпіонатах, починаючи з червня місяця. Я б не сказав, що ми щось втратили після пандемії, адже діти ще більше хочуть грати у футбол.

Андрій

Враження тільки позитивні, турнір проходить на досить високому рівні. Я вважаю, що це один з найсильніших турнірів в Україні та дуже приємно, що ми маємо можливість приймати тут участь.

Наші цілі — це показувати найкращу свою гру. Ми стараємось показати свій максимум в кожній грі. І як буде далі виходити — так і будемо старатись перемагати. Головне зараз, щоб діти розвивалися і по максимуму віддавалися грі у футбол.

Наша футбольна школа не так давно сформована, у нас є вікові групи, починаючи з 2014 року. 2009 - це наш найстарший рік. Ми базуємось в Києві в Солом'янському районі. Молодий клуб, поки що за результатами доволі непогано вдається працювати. Дякуючи нашим батькам, у нас була можливість провести літом два навчально-підготовчі збори. Вони нам допомогли вже до вересня місяця увійти в тонус. Ми зіграли кілька турнірів в Києві, зіграли чемпіонат Києва, тому на цей момент ми знаходимось в чудовій формі.

Тарас

Мы приехали командой «Локомотив» 2009-го года рождения на турнир Utmost Cup. Приехали играть футбол обретать опыт, играть с сильными соперниками.

Так как из-за карантина очень мало турниров, мы приехали на один з самих лучших турниров в Украине, чтобы дети набирались опыта. Прежде всего, смотреть над чем надо доработать в тренировочном процессе.

Мы приезжали 2010 годом и заняли 3 место, 2011 выиграл в формате (8+1). Сейчас хотим испытать 2009 г.р. По организации всё хорошо, всё нравится, всё удобно, компактно, вовремя, дисциплинировано. Турнир организован на высоком уровне.

Анатолій

Ми приїхали неповним складом команди, деякі наші діти захворіли. На Utmost Cup ми вперше, по організації питань немає, все організовано чудово, автобуси вчасно, доїзд вчасно, все сподобалось.

В групі посіли 3-тє місце. Звичайно хотілось вище місце посісти, ну на сьогодні це наш рівень. Перед турніром ми ставили задачу посісти перше місце в групі. Але ситуація склалась так, що перед самим виїздом двоє не змогли поїхати, в тому числі основний воротар. Тому в принципі 3-тє місце — закономірне.