Vinnytsia Football Cup

Вікова категорія 2010

Учасники

ДЮСШ-2
ДЮСШ-2

Хмельницький, Україна

І місце
ФК Свалява
ФК Свалява

Свалява, Україна

ІІ місце
ФК Свалява
ФК Свалява

Свалява, Україна

ІІІ місце
Прем'єр-Нива
Прем'єр-Нива

Вінниця, Україна

Блохіна та Бєланова
Блохіна та Бєланова

Вінниця, Україна

Молодь
Молодь

Полтава, Україна

Колос
Колос

Ковалівка, Україна

Адреналін
Адреналін

Луцьк, Україна

Арсенал
Арсенал

Чернівці, Україна

ДЮСШ-14
ДЮСШ-14

Київ, Україна

Гірник-Спорт
Гірник-Спорт

Горішні Плавні, Україна

Темп
Темп

Вінниця, Україна

Гнівань
Гнівань

Гнівань, Україна

ДЮСШ-14
ДЮСШ-14

Київ, Україна

Чемпіон
Чемпіон

Київ, Україна

Чемпіон
Чемпіон

Київ, Україна

Молодь
Молодь

Полтава, Україна

Нива
Нива

Вінниця, Україна

Колос
Колос

Ковалівка, Україна

ВОДЮСШ
ВОДЮСШ

Вінниця, Україна

Результати

Фінал
21.02 13:00

2

0

ДЮСШ-2
Хмельницький, Україна
ФК Свалява
Свалява, Україна
Матч за ІІІ місце
21.02 12:30

0

1

Колос
Ковалівка, Україна
ФК Свалява (2)
Свалява, Україна
Півфінал
20.02 15:30

2

2

ДЮСШ-2
Хмельницький, Україна
п. п.
7:6
Колос
Ковалівка, Україна
Півфінал
20.02 18:00

1

4

ФК Свалява (2)
Свалява, Україна
ФК Свалява
Свалява, Україна
Матч за 5-6 місце
21.02 12:00

6

1

Нива
Вінниця, Україна
Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Матч за 7-8 місце
21.02 11:30

5

0

Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
Адреналін
Луцьк, Україна
Матчі за 5-8 місця
20.02 16:00

2

3

Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
Нива
Вінниця, Україна
Матчі за 5-8 місця
20.02 18:30

4

1

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Адреналін
Луцьк, Україна
1/4 фіналу
20.02 14:00

3

1

ДЮСШ-2
Хмельницький, Україна
Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
1/4 фіналу
20.02 14:30

3

8

Нива
Вінниця, Україна
Колос
Ковалівка, Україна
1/4 фіналу
20.02 16:30

4

0

ФК Свалява (2)
Свалява, Україна
Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
1/4 фіналу
20.02 17:00

5

0

ФК Свалява
Свалява, Україна
Адреналін
Луцьк, Україна
Матч за 9-10 місце
21.02 11:00

0

7

ФК Гнівань
Гнівань, Україна
Молодь
Полтава, Україна
Матч за 11-12 місце
21.02 10:30

1

2

Гірник-Спорт
Горішні Плавні, Україна
Чемпіон
Київ, Україна
Матчі за 9-12 місця
20.02 10:30

6

0

Молодь
Полтава, Україна
Чемпіон
Київ, Україна
Матчі за 9-12 місця
20.02 13:00

3

1

ВОДЮСШ
Вінниця, Україна
Молодь (2)
Полтава, Україна
Матч за 13-14 місце
21.02 10:00

0

1

Арсенал
Чернівці, Україна
ВОДЮСШ
Вінниця, Україна
Матч за 15-16 місце
21.02 09:30

1

4

Темп
Вінниця, Україна
Молодь (2)
Полтава, Україна
Матчі за 13-16 місця
20.02 11:00

2

3

Темп
Вінниця, Україна
Арсенал
Чернівці, Україна
Матчі за 13-16 місця
20.02 13:30

6

0

Молодь
Полтава, Україна
Чемпіон
Київ, Україна
Матчі за 9-16 місця
20.02 09:00

3

1

ФК Гнівань
Гнівань, Україна
Темп
Вінниця, Україна
Матчі за 9-16 місця
20.02 09:30

2

0

Гірник-Спорт
Горішні Плавні, Україна
Арсенал
Чернівці, Україна
Матчі за 9-16 місця
20.02 11:30

3

3

Молодь (2)
Полтава, Україна
п. п.
3:2
Чемпіон
Київ, Україна
Матчі за 9-16 місця
20.02 12:00

2

0

Молодь
Полтава, Україна
ВОДЮСШ
Вінниця, Україна
Матчі за 17-20 місця
20.02 10:00

3

3

ДЮСШ-14 (2)
Київ, Україна
Чемпіон (2)
Київ, Україна
Матчі за 17-20 місця
20.02 12:30

0

6

Чемпіон (2)
Київ, Україна
Колос (2)
Ковалівка, Україна
Матчі за 17-20 місця
20.02 15:00

0

6

ДЮСШ-14
Київ, Україна
Колос (2)
Ковалівка, Україна
Матчі за 17-20 місця
20.02 17:30

2

0

ДЮСШ-14
Київ, Україна
ДЮСШ-14 (2)
Київ, Україна
Матчі за 17-20 місця
21.02 08:30

1

1

ДЮСШ-14
Київ, Україна
п. п.
2:0
Чемпіон (2)
Київ, Україна
Матчі за 17-20 місця
21.02 09:00

0

5

ДЮСШ-14 (2)
Київ, Україна
Колос (2)
Ковалівка, Україна
Група А
19.02 10:30

0

2

ДЮСШ-14 (2)
Київ, Україна
Чемпіон
Київ, Україна
Група А
19.02 11:00

1

5

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
ДЮСШ-2
Хмельницький, Україна
Група А
19.02 11:30

2

0

ФК Гнівань
Гнівань, Україна
Чемпіон
Київ, Україна
Група А
19.02 12:00

0

3

ДЮСШ-14 (2)
Київ, Україна
ДЮСШ-2
Хмельницький, Україна
Група А
19.02 12:30

2

1

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
ФК Гнівань
Гнівань, Україна
Група B
19.02 08:00

2

2

Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
ФК Свалява (2)
Свалява, Україна
Група B
19.02 08:30

1

0

Молодь (2)
Полтава, Україна
ДЮСШ-14
Київ, Україна
Група B
19.02 09:00

0

4

Темп
Вінниця, Україна
Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
Група B
19.02 09:30

4

0

ФК Свалява (2)
Свалява, Україна
ДЮСШ-14
Київ, Україна
Група B
19.02 10:00

1

0

Молодь (2)
Полтава, Україна
Темп
Вінниця, Україна
Група C
19.02 15:30

0

2

Колос (2)
Ковалівка, Україна
Молодь
Полтава, Україна
Група C
19.02 16:00

2

0

Нива
Вінниця, Україна
Гірник-Спорт
Горішні Плавні, Україна
Група C
19.02 16:30

3

3

ФК Свалява
Свалява, Україна
Колос (2)
Ковалівка, Україна
Група C
19.02 17:00

1

3

Молодь
Полтава, Україна
Нива
Вінниця, Україна
Група C
19.02 17:30

1

4

Гірник-Спорт
Горішні Плавні, Україна
ФК Свалява
Свалява, Україна
Група D
19.02 13:00

0

7

Чемпіон (2)
Київ, Україна
Арсенал
Чернівці, Україна
Група D
19.02 13:30

7

0

Колос
Ковалівка, Україна
ВОДЮСШ
Вінниця, Україна
Група D
19.02 14:00

3

1

Адреналін
Луцьк, Україна
Арсенал
Чернівці, Україна
Група D
19.02 14:30

0

21

Чемпіон (2)
Київ, Україна
Колос
Ковалівка, Україна
Група D
19.02 15:00

1

2

Адреналін
Луцьк, Україна
ВОДЮСШ
Вінниця, Україна
Галерея

Загальні світлини команд
Загальні світлини команд
Усі учасники турніру Vinnytsia Football Cup, що проходив з 18 по 21 лютого у СК "Нокаут".
Темп (Вінниця) - ФК Свалява (2)
Темп (Вінниця) - ФК Свалява (2)
Світлини з матчу Vinnytsia Football Cup, що проходив з 18 по 21 лютого у СК "Нокаут".
Прем'єр-Нива (Вінниця) - Чемпіон (Київ)
Прем'єр-Нива (Вінниця) - Чемпіон (Київ)
Світлини з матчу Vinnytsia Football Cup, що проходив з 18 по 21 лютого у СК "Нокаут".
Молодь (Полтава) - ФК Свалява
Молодь (Полтава) - ФК Свалява
Світлини з матчу Vinnytsia Football Cup, що проходив з 18 по 21 лютого у СК "Нокаут".
Молодь (Полтава) - Гірник Спорт (Горішні Плавні)
Молодь (Полтава) - Гірник Спорт (Горішні Плавні)
Світлини з матчу Vinnytsia Football Cup, що проходив з 18 по 21 лютого у СК "Нокаут".