Результати

Стадія плей-офф

Фінал

2

0

Шахтар
Донецьк, Україна
ДЮСШ-11
Одеса, Україна

Матч за ІІІ місце

0

1

Чорноморець
Одеса, Україна
Металіст
Харків, Україна

Півфінал

0

3

Чорноморець
Одеса, Україна
Шахтар
Донецьк, Україна

Півфінал

1

1

ДЮСШ-11
Одеса, Україна
п. п.
4:2
Металіст
Харків, Україна

Матч за 5-6 місце

0

2

Львів
Львів, Україна
Карпати
Львів, Україна

Матч за 7-8 місце

2

1

Атлет
Київ, Україна
Чемпіон
Київ, Україна

Матчі за 5-8 місця

1

0

Львів
Львів, Україна
Атлет
Київ, Україна

Матчі за 5-8 місця

1

1

Карпати
Львів, Україна
п. п.
4:2
Чемпіон
Київ, Україна

1/4 фіналу

0

0

Львів
Львів, Україна
п. п.
3:4
Чорноморець
Одеса, Україна

1/4 фіналу

0

3

Карпати
Львів, Україна
ДЮСШ-11
Одеса, Україна

1/4 фіналу

1

1

Шахтар
Донецьк, Україна
п. п.
5:3
Атлет
Київ, Україна

1/4 фіналу

0

1

Чемпіон
Київ, Україна
Металіст
Харків, Україна

Матч за 9-10 місце

1

0

Металург
Запоріжжя, Україна
Торпедо
Миколаїв, Україна

Матч за 11-12 місце

1

1

ВІК-Волинь
Володимир-Волинський, Україна
п. п.
4:3
Політехніка
Яси, Румунія

Матчі за 9-12 місця

0

1

ВІК-Волинь
Володимир-Волинський, Україна
Торпедо
Миколаїв, Україна

Матчі за 9-12 місця

4

2

Металург
Запоріжжя, Україна
Політехніка
Яси, Румунія

Матч за 13-14 місце

1

1

Зімбру
Кишинів, Молдова
п. п.
4:5
Академія Раду Ребежа
Кишинів, Молдова

Матч за 15-16 місце

2

1

Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
Барса
Суми, Україна

Матчі за 13-16 місця

2

1

Зімбру
Кишинів, Молдова
Барса
Суми, Україна

Матчі за 13-16 місця

2

6

Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
Академія Раду Ребежа
Кишинів, Молдова

Матчі за 9-16 місця

3

2

ВІК-Волинь
Володимир-Волинський, Україна
Академія Раду Ребежа
Кишинів, Молдова

Матчі за 9-16 місця

0

1

Зімбру
Кишинів, Молдова
Політехніка
Яси, Румунія

Матчі за 9-16 місця

0

2

Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
Торпедо
Миколаїв, Україна

Матчі за 9-16 місця

0

2

Барса
Суми, Україна
Металург
Запоріжжя, Україна
Матчі за 17-20 місця
І
В
Н
П
РМ
О
Прем'єр-Нива
3
2
1
0
5-0
7
Азовсталь
3
1
2
0
3-1
5
Ворскла
3
1
0
2
4-5
3
ДЮСШ-1
3
0
1
2
2-8
1

1 тур

0

2

Ворскла
Полтава, Україна
Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна

1 тур

1

1

ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна
Азовсталь
Маріуполь, Україна

2 тур

4

1

Ворскла
Полтава, Україна
ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна

2 тур

0

0

Азовсталь
Маріуполь, Україна
Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна

3 тур

3

0

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна

3 тур

0

2

Ворскла
Полтава, Україна
Азовсталь
Маріуполь, Україна
Матчі за 21-25 місця
І
В
Н
П
РМ
О
Полісся
4
3
1
0
11-3
10
Восход
4
3
0
1
11-1
9
Арсенал
4
2
0
2
6-6
6
Політехніка B
4
1
0
3
3-10
3
Динамо
4
0
1
3
2-13
1

1 тур

2

0

Восход
Київ, Україна
Політехніка B
Яси, Румунія

1 тур

0

4

Арсенал
Київ, Україна
Полісся
Житомир, Україна

2 тур

0

8

Динамо
Кишинів, Молдова
Восход
Київ, Україна

2 тур

2

5

Політехніка B
Яси, Румунія
Полісся
Житомир, Україна

3 тур

3

1

Арсенал
Київ, Україна
Динамо
Кишинів, Молдова

3 тур

0

1

Восход
Київ, Україна
Полісся
Житомир, Україна

4 тур

1

0

Політехніка B
Яси, Румунія
Динамо
Кишинів, Молдова

4 тур

1

0

Восход
Київ, Україна
Арсенал
Київ, Україна

5 тур

1

1

Динамо
Кишинів, Молдова
Полісся
Житомир, Україна

5 тур

0

3

Політехніка B
Яси, Румунія
Арсенал
Київ, Україна

Груповий етап

Група A
І
В
Н
П
РМ
О
Львів
4
4
0
0
12-1
12
Зімбру
4
2
1
1
4-5
7
Металург
4
1
1
2
4-4
4
Прем'єр-Нива
4
1
1
2
2-7
4
Восход
4
0
1
3
3-8
1

1 тур

2

1

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Восход
Київ, Україна

2

1

Зімбру
Кишинів, Молдова
Металург
Запоріжжя, Україна

2 тур

5

0

Львів
Львів, Україна
Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна

1

1

Восход
Київ, Україна
Зімбру
Кишинів, Молдова

3 тур

0

2

Металург
Запоріжжя, Україна
Львів
Львів, Україна

0

0

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Металург
Запоріжжя, Україна

4 тур

2

1

Львів
Львів, Україна
Восход
Київ, Україна

0

1

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Зімбру
Кишинів, Молдова

5 тур

3

0

Металург
Запоріжжя, Україна
Восход
Київ, Україна

0

3

Зімбру
Кишинів, Молдова
Львів
Львів, Україна
Група B
І
В
Н
П
РМ
О
Шахтар
4
4
0
0
19-2
12
ВІК-Волинь
4
2
1
1
9-9
7
Політехніка
4
1
2
1
8-7
5
Ворскла
4
1
1
2
1-5
4
Арсенал
4
0
0
4
1-15
0

1 тур

1

0

Ворскла
Полтава, Україна
Арсенал
Київ, Україна

1

1

Політехніка
Яси, Румунія
ВІК-Волинь
Володимир-Волинський, Україна

2 тур

3

0

Шахтар
Донецьк, Україна
Ворскла
Полтава, Україна

5

0

ВІК-Волинь
Володимир-Волинський, Україна
Арсенал
Київ, Україна

3 тур

5

1

Шахтар
Донецьк, Україна
Політехніка
Яси, Румунія

0

0

Ворскла
Полтава, Україна
Політехніка
Яси, Румунія

4 тур

8

1

Шахтар
Донецьк, Україна
ВІК-Волинь
Володимир-Волинський, Україна

6

1

Політехніка
Яси, Румунія
Арсенал
Київ, Україна

5 тур

3

0

Шахтар
Донецьк, Україна
Арсенал
Київ, Україна

2

0

ВІК-Волинь
Володимир-Волинський, Україна
Ворскла
Полтава, Україна
Група C
І
В
Н
П
РМ
О
Карпати
4
4
0
0
12-3
12
Чорноморець
4
3
0
1
18-1
9
Барса
4
2
0
2
7-4
6
Азовсталь
4
1
0
3
8-9
3
Політехніка B
4
0
0
4
1-29
0

1 тур

2

0

Чорноморець
Одеса, Україна
Барса
Суми, Україна

4

2

Карпати
Львів, Україна
Азовсталь
Маріуполь, Україна

2 тур

14

0

Чорноморець
Одеса, Україна
Політехніка B
Яси, Румунія

1

0

Карпати
Львів, Україна
Барса
Суми, Україна

3 тур

1

0

Карпати
Львів, Україна
Чорноморець
Одеса, Україна

5

0

Азовсталь
Маріуполь, Україна
Політехніка B
Яси, Румунія

4 тур

1

3

Азовсталь
Маріуполь, Україна
Барса
Суми, Україна

6

1

Карпати
Львів, Україна
Політехніка B
Яси, Румунія

5 тур

4

0

Барса
Суми, Україна
Політехніка B
Яси, Румунія

2

0

Чорноморець
Одеса, Україна
Азовсталь
Маріуполь, Україна
Група D
І
В
Н
П
РМ
О
Металіст
4
3
0
1
7-3
9
Атлет
4
2
1
1
7-6
7
Торпедо
4
2
0
2
7-8
6
Академія Раду Ребежа
4
2
0
2
10-6
6
Полісся
4
0
1
3
2-10
1

1 тур

4

1

Торпедо
Миколаїв, Україна
Академія Раду Ребежа
Кишинів, Молдова

1

1

Атлет
Київ, Україна
Полісся
Житомир, Україна

2 тур

1

5

Полісся
Житомир, Україна
Академія Раду Ребежа
Кишинів, Молдова

3

1

Металіст
Харків, Україна
Торпедо
Миколаїв, Україна

3 тур

1

2

Металіст
Харків, Україна
Атлет
Київ, Україна

2

0

Торпедо
Миколаїв, Україна
Полісся
Житомир, Україна

4 тур

0

4

Атлет
Київ, Україна
Академія Раду Ребежа
Кишинів, Молдова

2

0

Металіст
Харків, Україна
Полісся
Житомир, Україна

5 тур

1

0

Металіст
Харків, Україна
Академія Раду Ребежа
Кишинів, Молдова

4

0

Атлет
Київ, Україна
Торпедо
Миколаїв, Україна
Група E
І
В
Н
П
РМ
О
Чемпіон
4
3
1
0
15-1
10
ДЮСШ-11
4
3
1
0
11-3
10
Блохіна та Бєланова
4
2
0
2
9-7
6
ДЮСШ-1
4
1
0
3
6-15
3
Динамо
4
0
0
4
1-16
0

1 тур

4

2

Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна

5

0

ДЮСШ-11
Одеса, Україна
Динамо
Кишинів, Молдова

2 тур

0

8

ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна
Чемпіон
Київ, Україна

3

2

ДЮСШ-11
Одеса, Україна
Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна

3 тур

0

4

Динамо
Кишинів, Молдова
Чемпіон
Київ, Україна

2

0

ДЮСШ-11
Одеса, Україна
ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна

4 тур

2

0

Чемпіон
Київ, Україна
Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна

1

4

Динамо
Кишинів, Молдова
ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна

5 тур

3

0

Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
Динамо
Кишинів, Молдова

1

1

Чемпіон
Київ, Україна
ДЮСШ-11
Одеса, Україна