Результати

Стадія плей-офф

Фінал

31.10 11:30
СК Нива

0

2

Чорноморець
Одеса, Україна
Карпати
Львів, Україна

Матч за ІІІ місце

31.10 10:30
СК Нива

1

0

Колос
Ковалівка, Україна
ФАД Дніпро
Дніпро, Україна

1/2 фіналу

30.10 13:50
СК Нива

1

1

Колос
Ковалівка, Україна
п. п.
3:4
Чорноморець
Одеса, Україна

1/2 фіналу

30.10 13:50
ПДЮ

1

0

Карпати
Львів, Україна
ФАД Дніпро
Дніпро, Україна

Матч за 5-6 місце

31.10 09:30
СК Нива

1

0

Шахтар
Донецьк, Україна
ДЮСШ-26
Київ, Україна

Матч за 7-8 місце

31.10 08:30
СК Нива

0

4

Волинь
Луцьк, Україна
Атлет
Київ, Україна

Матчі за 5-8 місця

30.10 13:00
ПДЮ

0

1

Волинь
Луцьк, Україна
Шахтар
Донецьк, Україна

Матчі за 5-8 місця

30.10 13:00
СК Нива

0

3

Атлет
Київ, Україна
ДЮСШ-26
Київ, Україна

1/4 фіналу

30.10 09:00
СК Нива

0

0

Колос
Ковалівка, Україна
п. п.
4:1
Волинь
Луцьк, Україна

1/4 фіналу

30.10 09:50
СК Нива

0

2

Атлет
Київ, Україна
Карпати
Львів, Україна

1/4 фіналу

30.10 09:00
ПДЮ

0

0

Чорноморець
Одеса, Україна
п. п.
5:4
Шахтар
Донецьк, Україна

1/4 фіналу

30.10 09:50
ПДЮ

1

1

ДЮСШ-26
Київ, Україна
п. п.
2:4
ФАД Дніпро
Дніпро, Україна

Матч за 9-10 місце

31.10 10:00
ПДЮ

0

2

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Кремінь
Кременчук, Україна

Матч за 11-12 місце

31.10 09:00
ПДЮ

1

3

Чайка
Вишгород, Україна
Барса
Суми, Україна

Матчі за 9-12 місця

30.10 15:30
СК Нива

1

0

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Чайка
Вишгород, Україна

Матчі за 9-12 місця

30.10 15:30
ПДЮ

0

0

Кремінь
Кременчук, Україна
п. п.
5:3
Барса
Суми, Україна

Матч за 13-14 місце

31.10 08:00
ПДЮ

1

0

СДЮСШОР
Ужгород, Україна
Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна

Матч за 15-16 місце

31.10 08:00
ЗОШ№33

0

2

Нива
Вінниця, Україна
Десна
Чернігів, Україна

Матчі за 13-16 місця

30.10 14:40
СК Нива

0

0

Нива
Вінниця, Україна
п. п.
4:2
СДЮСШОР
Ужгород, Україна

Матчі за 13-16 місця

30.10 14:40
ПДЮ

0

1

Десна
Чернігів, Україна
Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна

Матчі за 9-16 місця

30.10 10:40
СК Нива

1

0

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Нива
Вінниця, Україна

Матчі за 9-16 місця

30.10 10:40
ПДЮ

0

0

Кремінь
Кременчук, Україна
п. п.
5:3
Десна
Чернігів, Україна

Матчі за 9-16 місця

30.10 09:00
ЗОШ№33

2

1

Чайка
Вишгород, Україна
СДЮСШОР
Ужгород, Україна

Матчі за 9-16 місця

30.10 09:50
ЗОШ№33

0

0

Барса
Суми, Україна
п. п.
4:3
Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна

Матч за 17-18 місце

31.10 09:00
ЗОШ№33

3

1

Ніка
Івано-Франківськ, Україна
ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна

Матч за 19-20 місце

31.10 10:00
ЗОШ№33

1

2

ДВУФК
Дніпро, Україна
Арсенал
Чернівці, Україна

Матчі за 17-20 місця

30.10 16:00
ЗОШ№33

0

0

ДВУФК
Дніпро, Україна
п. п.
2:3
Ніка
Івано-Франківськ, Україна

Матчі за 17-20 місця

30.10 16:50
ЗОШ№33

0

2

Арсенал
Чернівці, Україна
ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна

Матч за 21-22 місце

31.10 10:00
ЗОШ№35

1

4

Зірка
Кропивницький, Україна
Минай
Минай, Україна

Матч за 23-24 місце

31.10 09:00
ЗОШ№35

1

5

ДЮСШ Ватутіно
Ватутіно, Україна
ФК Одеса
Одеса, Україна

Матчі за 21-24 місця

30.10 14:30
ЗОШ№33

2

0

Зірка
Кропивницький, Україна
ДЮСШ Ватутіно
Ватутіно, Україна

Матчі за 21-24 місця

30.10 15:20
ЗОШ№33

2

3

ФК Одеса
Одеса, Україна
Минай
Минай, Україна

Матчі за 17-24 місця

30.10 11:30
СК Нива

0

3

Зірка
Кропивницький, Україна
ДВУФК
Дніпро, Україна

Матчі за 17-24 місця

30.10 10:40
ЗОШ№33

0

3

ФК Одеса
Одеса, Україна
Арсенал
Чернівці, Україна

Матчі за 17-24 місця

30.10 10:00
ЗОШ№35

0

2

ДЮСШ Ватутіно
Ватутіно, Україна
Ніка
Івано-Франківськ, Україна

Матчі за 17-24 місця

30.10 10:50
ЗОШ№35

1

1

ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна
п. п.
4:3
Минай
Минай, Україна

Груповий етап

Група A
І
В
Н
П
РМ
О
Колос
5
3
2
0
5-2
11
Карпати
5
3
1
1
7-3
10
Прем'єр-Нива
5
2
2
1
5-3
8
Десна
5
2
0
3
6-6
6
Зірка
5
1
2
2
2-5
5
Арсенал
5
0
1
4
4-10
1

1 тур

27.10 12:20
СК Нива

2

0

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Арсенал
Чернівці, Україна
27.10 13:10
СК Нива

0

1

Десна
Чернігів, Україна
Зірка
Кропивницький, Україна
27.10 12:30
ПДЮ

1

1

Колос
Ковалівка, Україна
Карпати
Львів, Україна

2 тур

27.10 16:10
ПДЮ

0

3

Зірка
Кропивницький, Україна
Карпати
Львів, Україна
27.10 15:40
ЗОШ№33

1

0

Колос
Ковалівка, Україна
Арсенал
Чернівці, Україна
27.10 16:30
ЗОШ№33

1

2

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Десна
Чернігів, Україна

3 тур

28.10 15:10
СК Нива

1

1

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Колос
Ковалівка, Україна
28.10 10:40
ПДЮ

1

2

Арсенал
Чернівці, Україна
Карпати
Львів, Україна
28.10 15:10
ПДЮ

1

0

Карпати
Львів, Україна
Десна
Чернігів, Україна

4 тур

28.10 09:50
ЗОШ№33

0

0

Зірка
Кропивницький, Україна
Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
28.10 15:10
ЗОШ№33

1

1

Зірка
Кропивницький, Україна
Арсенал
Чернівці, Україна
28.10 09:50
ЗОШ№35

0

1

Десна
Чернігів, Україна
Колос
Ковалівка, Україна

5 тур

29.10 10:00
СК Нива

1

0

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Карпати
Львів, Україна
29.10 12:00
ПДЮ

1

0

Колос
Ковалівка, Україна
Зірка
Кропивницький, Україна
29.10 11:00
ЗОШ№33

2

4

Арсенал
Чернівці, Україна
Десна
Чернігів, Україна
Група B
І
В
Н
П
РМ
О
Атлет
5
3
1
1
6-2
10
Волинь
5
3
0
2
4-6
9
Кремінь
5
2
1
2
6-4
7
Нива
5
2
0
3
4-5
6
ФК Одеса
5
2
0
3
4-8
6
ДВУФК
5
1
2
2
5-4
5

1 тур

27.10 09:00
СК Нива

1

2

Атлет
Київ, Україна
ФК Одеса
Одеса, Україна
27.10 09:50
СК Нива

1

1

ДВУФК
Дніпро, Україна
Кремінь
Кременчук, Україна
27.10 14:00
СК Нива

0

0

Атлет
Київ, Україна
ДВУФК
Дніпро, Україна

2 тур

27.10 14:50
СК Нива

0

2

ФК Одеса
Одеса, Україна
Нива
Вінниця, Україна
27.10 15:40
СК Нива

0

3

Волинь
Луцьк, Україна
Кремінь
Кременчук, Україна
27.10 11:00
ЗОШ№33

1

0

Волинь
Луцьк, Україна
Нива
Вінниця, Україна

3 тур

28.10 09:00
СК Нива

2

0

Атлет
Київ, Україна
Волинь
Луцьк, Україна
28.10 13:30
СК Нива

1

0

Атлет
Київ, Україна
Нива
Вінниця, Україна
28.10 09:00
ПДЮ

3

0

ДВУФК
Дніпро, Україна
ФК Одеса
Одеса, Україна

4 тур

28.10 13:30
ПДЮ

0

1

Кремінь
Кременчук, Україна
ФК Одеса
Одеса, Україна
28.10 09:00
ЗОШ№33

0

2

Нива
Вінниця, Україна
Кремінь
Кременчук, Україна
28.10 13:30
ЗОШ№33

1

0

Волинь
Луцьк, Україна
ДВУФК
Дніпро, Україна

5 тур

29.10 11:00
СК Нива

2

0

Атлет
Київ, Україна
Кремінь
Кременчук, Україна
29.10 14:00
СК Нива

2

1

Нива
Вінниця, Україна
ДВУФК
Дніпро, Україна
29.10 12:00
ЗОШ№33

2

1

Волинь
Луцьк, Україна
ФК Одеса
Одеса, Україна
Група C
І
В
Н
П
РМ
О
Чорноморець
5
4
1
0
6-0
13
ФАД Дніпро
5
3
1
1
10-1
10
Чайка
5
2
2
1
7-3
8
Блохіна та Бєланова
5
2
1
2
4-9
7
ДЮСШ Ватутіно
5
1
0
4
1-10
3
Минай
5
0
1
4
0-5
1

1 тур

27.10 11:30
СК Нива

2

0

Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
ДЮСШ Ватутіно
Ватутіно, Україна
27.10 10:00
ПДЮ

1

0

ФАД Дніпро
Дніпро, Україна
Минай
Минай, Україна
27.10 10:50
ПДЮ

0

2

Чайка
Вишгород, Україна
Чорноморець
Одеса, Україна

2 тур

27.10 14:30
ПДЮ

0

0

ФАД Дніпро
Дніпро, Україна
Чайка
Вишгород, Україна
27.10 15:20
ПДЮ

0

1

Минай
Минай, Україна
Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
27.10 15:15
ЗОШ№35

1

0

Чорноморець
Одеса, Україна
ДЮСШ Ватутіно
Ватутіно, Україна

3 тур

28.10 09:50
СК Нива

6

0

ФАД Дніпро
Дніпро, Україна
ДЮСШ Ватутіно
Ватутіно, Україна
28.10 14:20
СК Нива

0

1

ДЮСШ Ватутіно
Ватутіно, Україна
Чайка
Вишгород, Україна
28.10 09:50
ПДЮ

0

0

Чайка
Вишгород, Україна
Минай
Минай, Україна

4 тур

28.10 14:20
ПДЮ

0

3

Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
ФАД Дніпро
Дніпро, Україна
28.10 14:20
ЗОШ№33

2

0

Чорноморець
Одеса, Україна
Минай
Минай, Україна
28.10 09:00
ЗОШ№35

0

0

Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
Чорноморець
Одеса, Україна

5 тур

29.10 12:00
СК Нива

1

0

ДЮСШ Ватутіно
Ватутіно, Україна
Минай
Минай, Україна
29.10 13:00
СК Нива

6

1

Чайка
Вишгород, Україна
Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
29.10 13:00
ПДЮ

1

0

Чорноморець
Одеса, Україна
ФАД Дніпро
Дніпро, Україна
Група D
І
В
Н
П
РМ
О
ДЮСШ-26
5
3
2
0
11-2
11
Шахтар
5
3
2
0
9-0
11
Барса
5
3
0
2
4-8
9
СДЮСШОР
5
1
2
2
3-3
5
ДЮСШ-1
5
1
1
3
4-9
4
Ніка
5
0
1
4
0-9
1

1 тур

27.10 10:40
СК Нива

2

0

ДЮСШ-26
Київ, Україна
СДЮСШОР
Ужгород, Україна
27.10 16:30
СК Нива

0

0

Шахтар
Донецьк, Україна
СДЮСШОР
Ужгород, Україна
27.10 11:40
ПДЮ

3

0

Шахтар
Донецьк, Україна
Ніка
Івано-Франківськ, Україна

2 тур

27.10 10:00
ЗОШ№33

2

1

Барса
Суми, Україна
ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна
27.10 14:00
ЗОШ№33

2

2

ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна
ДЮСШ-26
Київ, Україна
27.10 14:50
ЗОШ№33

1

0

Барса
Суми, Україна
Ніка
Івано-Франківськ, Україна

3 тур

28.10 10:40
СК Нива

0

0

Шахтар
Донецьк, Україна
ДЮСШ-26
Київ, Україна
28.10 16:00
СК Нива

0

4

Ніка
Івано-Франківськ, Україна
ДЮСШ-26
Київ, Україна
28.10 16:00
ПДЮ

4

0

Шахтар
Донецьк, Україна
Барса
Суми, Україна

4 тур

28.10 10:40
ЗОШ№33

1

0

Барса
Суми, Україна
СДЮСШОР
Ужгород, Україна
28.10 16:50
ЗОШ№33

3

0

СДЮСШОР
Ужгород, Україна
ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна
28.10 10:40
ЗОШ№35

1

0

ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна
Ніка
Івано-Франківськ, Україна

5 тур

29.10 10:00
ПДЮ

2

0

Шахтар
Донецьк, Україна
ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна
29.10 11:00
ПДЮ

0

0

Ніка
Івано-Франківськ, Україна
СДЮСШОР
Ужгород, Україна
29.10 10:00
ЗОШ№33

0

3

Барса
Суми, Україна
ДЮСШ-26
Київ, Україна