UTMOST CUP

International football tournament for children

Останні зіграні матчі

Utmost - Black Sea Nesebar Cup - 2013 р.н.

Group stage

  • Group D
  • 18.06 12:00
  • Nesebar T3
Реал
Реал Ниш
Вітоша-13-2
Вітоша-13-2 Софія
7:1

Group stage

  • Group A
  • 18.06 11:00
  • Nesebar T1/A
Верес-2
Верес-2 Рівне
Кронос
Кронос Пловдив
1:3

Group stage

  • Group A
  • 18.06 11:00
  • Nesebar T1/B
Дачія
Дачія Кишинів
Джуніор
Джуніор Вінниця
3:0

Group stage

  • Group B
  • 18.06 11:00
  • Nesebar T1/A
Зімбру
Зімбру Кишинів
Атлет-2
Атлет-2 Київ
3:1

Group stage

  • Group B
  • 18.06 11:00
  • Nesebar T1/B
ФК Минай
ФК Минай Минай
Вітоша-13
Вітоша-13 Софія
12:0

Group stage

  • Group D
  • 18.06 11:00
  • Nesebar T3
Альраво
Альраво Синджера
Атлет
Атлет Київ
1:11
До результатів турніру
Utmost - Black Sea Nesebar Cup - 2011 р.н.

Group stage

  • Group C
  • 18.06 11:45
  • Nesebar T2
ФК Несебр
ФК Несебр Несебр
ФК Минай
ФК Минай Минай
0:5

Group stage

  • Group B
  • 18.06 11:30
  • Каблешково
Атлет
Атлет Київ
Мариця
Мариця Пловдив
9:0

Group stage

  • Group C
  • 18.06 11:30
  • Поморіє
Пловдив Сіті
Пловдив Сіті Пловдив
ФК Кишинів
ФК Кишинів Кишинів
1:0

Group stage

  • Group B
  • 18.06 10:30
  • Nesebar T2
ФК Минай-2
ФК Минай-2 Минай
Реал
Реал Ниш
1:10

Group stage

  • Group A
  • 18.06 10:15
  • Каблешково
Динамо
Динамо Світловодськ
Звезденбург
Звезденбург Бургас
14:0

Group stage

  • Group A
  • 18.06 10:15
  • Поморіє
Молодь-2
Молодь-2 Полтава
Зімбру
Зімбру Кишинів
0:4
До результатів турніру

Найближчі матчі

Utmost - Black Sea Nesebar Cup - 2011 р.н.

Group stage

  • Group F
  • 18.06 17:00
  • Nesebar T2
Локомотив-2
Локомотив-2 Софія
Атлет-2
Атлет-2 Київ

Group stage

  • Group D
  • 18.06 18:15
  • Nesebar T2
Зімбру-2
Зімбру-2 Кишинів
Академік
Академік Свиштов
До результатів турніру
Utmost - Black Sea Nesebar Cup - 2009 р.н.

Group stage

  • Group A
  • 19.06 11:30
  • Каблешково
Локомотив
Локомотив Софія
Молодь
Молодь Полтава

Group stage

  • Group A
  • 19.06 11:30
  • Поморіє
ФК Бєльці
ФК Бєльці Бєльці
Парк
Парк Скоп'є

Group stage

  • Group B
  • 19.06 16:00
  • Каблешково
Звездічка
Звездічка Бургас
Академія Раду Ребежа
Академія Раду Ребежа Кишинів

Group stage

  • Group B
  • 19.06 16:00
  • Поморіє
ФК Кишинів
ФК Кишинів Кишинів
Буковина
Буковина Чернівці

Group stage

  • Group C
  • 19.06 17:15
  • Поморіє
ProSoccer
ProSoccer Салоніки
Зімбру
Зімбру Кишинів

Group stage

  • Group C
  • 19.06 17:15
  • Каблешково
Хасково
Хасково Хасково
ФК Несебр
ФК Несебр Несебр
До результатів турніру
Utmost - Black Sea Nesebar Cup - 2010 р.н.

Group stage

  • Group C
  • 19.06 11:30
  • Равда
ProSoccer-2
ProSoccer-2 Салоніки
Стяуа
Стяуа Кишинів

Group stage

  • Group C
  • 19.06 13:00
  • Nesebar T2
ДЮСШ-1
ДЮСШ-1 Хмельницький
Зімбру
Зімбру Кишинів

Group stage

  • Group A
  • 19.06 16:00
  • Равда
ФК Бєльці
ФК Бєльці Бєльці
Буковина
Буковина Чернівці

Group stage

  • Group A
  • 19.06 17:15
  • Равда
Дачія
Дачія Кишинів
ProSoccer
ProSoccer Салоніки

Group stage

  • Group B
  • 19.06 18:30
  • Равда
ФК Кишинів
ФК Кишинів Кишинів
Молодь
Молодь Полтава

Group stage

  • Group B
  • 19.06 19:00
  • Nesebar T2
Альраво
Альраво Синджера
Арена
Арена .
До результатів турніру

Найближчі турніри

Світлини

Переглядате більше світлин у наших альбомах!

Нам довіряють компанії та організації всеукраїнського рівня
Вінницька обласна рада
Вінницька міська рада
ДЮФЛУ
UF Utmost
БФ "Вінниця - комфортне та безпечне місто"
Avantage7
Volti
Hisense Україна
Visavi Studio. Відеозйомка та відеомонтаж
Вінницька обласна асоціація футболу
Вінницька міська асоціація футбол
ДонорUA
Чан Монаха