Асоціація

Вінницька асоціація дитячого футболу — громадська спілка, метою якої є популяризація дитячо-юнацького футболу на теренах України та підвищення рівня майстерності юних майстрів шкіряної кулі.

Вінницька асоціація дитячого футболу

Вже не перший рік під егідою асоціації проходять всеукраїнські та міжнародні турніри, у яких беруть участь команди не тільки з України, а й з Молдови, Румунії, Болгарії, Польщі, Литви, Туреччини та Білорусії. Кожного року команди приїздять до міста над Бугом за для того, щоб взяти участь у турнірах Vinnytsia Football Cup та Utmost Cup, які кожного разу збирають більш ніж 25 учасників змагань.

Серед учасників змагань можна зустріти дитячо-юнацькі школи українських грандів футболу, такі як: донецький "Шахтар", харківський "Металіст 1925", "Колос" з Ковалівки, "Маріуполь" з однойменного міста, одеський "Чорноморець", львівські "Карпати" та ФК "Львів", запорізький "Металург", полтавська "Ворскла", луцька "Волинь", київська "Оболонь" та багато інших.

Поруч з українськими грандами відзначимо низку закордонних колективів: "Бате" (Борисов, Білорусь), Академія "ПСЖ" (Стамбул, Туреччина), "Дачія" та "Зімбру" (Кишинів, Молдова), "Стяуа" та "Джуніорул" (Бухарест, Румунія), "Ягуар" (Гданськ, Польща), "Звезденбург" (Бургас, Болгарія), "Атейтис" (Литва), "Політехніка" (Яси, Румунія), "Клуж" (Клуж-Напока, Румунія), "Рух" (Брест, Білорусь) та інші імениті колективи.

Усіх учасників змагань зустрічає привітне місто на березі річки Південний Буг, яка протікає центром міста. Музеї, площі, парки, колоритні заклади харчування, фонтани та атмосфера залишать приємне враження про перебування у найкомфортнішому для проживання місті України.

Партнери

Компанії та громадські організації, що підтримали асоціацію та розвиток футболу