Вінницька асоціація дитячого футболу

Вже не перший рік під егідою асоціації проходять всеукраїнські та міжнародні турніри, у яких беруть участь команди не тільки з України, а й з Молдови, Румунії, Болгарії, Польщі, Литви, Туреччини та Білорусії. Кожного року команди приїздять до міста над Бугом за для того, щоб взяти участь у турнірах Vinnytsia Football Cup та Utmost Cup, які кожного разу збирають більш ніж 25 учасників змагань.

Серед учасників змагань можна зустріти дитячо-юнацькі школи українських грандів футболу, такі як: донецький "Шахтар", харківський "Металіст 1925", "Колос" з Ковалівки, "Маріуполь" з однойменного міста, одеський "Чорноморець", львівські "Карпати" та ФК "Львів", запорізький "Металург", полтавська "Ворскла", луцька "Волинь", київська "Оболонь" та багато інших.

Поруч з українськими грандами відзначимо низку закордонних колективів: "Бате" (Борисов, Білорусь), Академія "ПСЖ" (Стамбул, Туреччина), "Дачія" та "Зімбру" (Кишинів, Молдова), "Стяуа" та "Джуніорул" (Бухарест, Румунія), "Ягуар" (Гданськ, Польща), "Звезденбург" (Бургас, Болгарія), "Атейтис" (Литва), "Політехніка" (Яси, Румунія), "Клуж" (Клуж-Напока, Румунія), "Рух" (Брест, Білорусь) та інші імениті колективи.

Усіх учасників змагань зустрічає привітне місто на березі річки Південний Буг, яка протікає центром міста. Музеї, площі, парки, колоритні заклади харчування, фонтани та атмосфера залишать приємне враження про перебування у найкомфортнішому для проживання місті України.

Наша команда
Олександр Гайдаржи

Олександр Гайдаржи

Co-founder, CEO

Андрій Панчук

Андрій Панчук

Co-founder, CEO

Софія Гончар

Софія Гончар

Head Manager

Володимир Краковецький

Володимир Краковецький

Technical support

Ігор Антонішен

Ігор Антонішен

Designer

Віталій Сарана

Віталій Сарана

Video-creator

Євгеній Тимощук

Євгеній Тимощук

SMM manager

Владислав Мовчан

Владислав Мовчан

Manager