Utmost Cup

Вікова категорія 2008

Учасники

Рух
Рух

Львів, Україна

І місце
ДВУФК
ДВУФК

Дніпро, Україна

ІІ місце
Зімбру
Зімбру

Кишинів, Молдова

ІІІ місце
Прем'єр-Нива
Прем'єр-Нива

Вінниця, Україна

ФА Тернопіль
ФА Тернопіль

Тернопіль, Україна

Волинь
Волинь

Луцьк, Україна

Академія Раду Ребежа
Академія Раду Ребежа

Кишинів, Молдова

ВІК-Волинь
ВІК-Волинь

Володимир-Волинський, Україна

ОК ім. Піддубного
ОК ім. Піддубного

Київ, Україна

Верес
Верес

Рівне, Україна

ДЮСШ-1
ДЮСШ-1

Хмельницький, Україна

ВОДЮСШ
ВОДЮСШ

Вінниця, Україна

Полісся
Полісся

Житомир, Україна

Арсенал
Арсенал

Чернівці, Україна

ФА Прикарпаття
ФА Прикарпаття

Івано-Франківськ, Україна

Дачія
Дачія

Кишинів, Молдова

Прем'єр-Нива
Прем'єр-Нива

Вінниця, Україна

Результати

Фінал
16.08 13:00
ПДЮ

0

0

Рух
Львів, Україна
п. п.
4:3
ДВУФК Дніпро
Дніпро, Україна
Матч за ІІІ місце
16.08 11:50
ПДЮ

1

3

Полісся
Житомир, Україна
Зімбру
Кишинів, Молдова
Півфінали
15.08 13:40
ПДЮ

5

1

Рух
Львів, Україна
Полісся
Житомир, Україна
Півфінали
15.08 14:50
ВГПК

1

4

Зімбру
Кишинів, Молдова
ДВУФК Дніпро
Дніпро, Україна
Матч за 5-6 місце
16.08 10:40
ПДЮ

2

4

ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна
ОК ім. Піддубного
Київ, Україна
Матч за 7-8 місце
16.08 12:40
ВГПК

2

4

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
ВОДЮСШ
Вінниця, Україна
Матчі за 5-8 місця
15.08 13:40
ВГПК

2

1

ОК ім. Піддубного
Київ, Україна
ВОДЮСШ
Вінниця, Україна
Матчі за 5-8 місця
15.08 10:30
ВГПК

3

1

ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна
Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Матч за 9-10 місце
16.08 11:30
ВГПК

2

2

Академія Раду Ребежа
Кишинів, Молдова
п. п.
2:4
ФА Тернопіль
Тернопіль, Україна
Матч за 11-12 місце
16.08 10:20
ВГПК

2

0

Арсенал
Чернівці, Україна
ФА Прикарпаття
Івано-Франківськ, Україна
Галерея

Світлини з нагородження
Світлини з нагородження
Світлини з турніру Utmost Cup, що проходив з 12 по 16 серпня
Командні фото
Командні фото
Світлини з турніру Utmost Cup, що проходив з 12 по 16 серпня
ДЮСШ-1 - ОК ім. Піддубного
ДЮСШ-1 - ОК ім. Піддубного
Світлини з турніру Utmost Cup, що проходив з 12 по 16 серпня
Рух (Львів) - Полісся (Житомир)
Рух (Львів) - Полісся (Житомир)
Світлини з турніру Utmost Cup, що проходив з 12 по 16 серпня
Рух (Львів) - ДВУФК Дніпро (Дніпро)
Рух (Львів) - ДВУФК Дніпро (Дніпро)
Світлини з турніру Utmost Cup, що проходив з 12 по 16 серпня
Відеотека