Utmost Cup

Вікова категорія 2006

Учасники

ДЮСШ-26
ДЮСШ-26

Київ, Україна

І місце
ДВУФК
ДВУФК

Дніпро, Україна

ІІ місце
Карпати
Карпати

Львів, Україна

ІІІ місце
ДЮСШ-15
ДЮСШ-15

Київ, Україна

Прем'єр-Нива
Прем'єр-Нива

Вінниця, Україна

Блохіна та Бєланова
Блохіна та Бєланова

Вінниця, Україна

ФК Одеса
ФК Одеса

Одеса, Україна

Кремінь
Кремінь

Кременчук, Україна

КОДЮСШ Щасливе
КОДЮСШ Щасливе

Щасливе, Україна

Барса
Барса

Суми, Україна

Атлетик
Атлетик

Одеса, Україна

Зірка
Зірка

Кропивницький, Україна

Чайка
Чайка

Черкаси, Україна

Десна
Десна

Чернігів, Україна

Славутич
Славутич

Запоріжжя, Україна

ДЮСШ-21
ДЮСШ-21

Київ, Україна

Чемпіон
Чемпіон

Київ, Україна

Металіст 1925
Металіст 1925

Харків, Україна

ДЮСШ-14
ДЮСШ-14

Київ, Україна

Освіта
Освіта

Херсон, Україна

ДЮСШ-1
ДЮСШ-1

Хмельницький, Україна

Результати

Фінал
8.03 14:50
СК Нива

1

1

ДЮСШ-26
Київ, Україна
п. п.
4:2
ДВУФК Дніпро
Дніпро, Україна
Матч за ІІІ місце
8.03 13:40
СК Нива

5

0

УФК Карпати
Львів, Україна
Металіст 1925
Харків, Україна
Півфінал
7.03 14:50
СК Нива

0

1

УФК Карпати
Львів, Україна
ДЮСШ-26
Київ, Україна
Півфінал
7.03 16:00
СК Нива

2

4

Металіст 1925
Харків, Україна
ДВУФК Дніпро
Дніпро, Україна
Матч за 5-6 місце
8.03 12:30
СК Нива

1

1

Атлетик
Одеса, Україна
п. п.
3:4
Блохіна та Бєланова U14
Вінниця, Україна
Матч за 7-8 місце
8.03 11:20
СК Нива

1

2

ДЮСШ-15
Київ, Україна
Прем'єр-Нива U14
Вінниця, Україна
Матчі за 5-8 місця
7.03 13:40
СК Нива

0

2

ДЮСШ-15
Київ, Україна
Атлетик
Одеса, Україна
Матчі за 5-8 місця
7.03 13:30
ВГПК

0

5

Прем'єр-Нива U14
Вінниця, Україна
Блохіна та Бєланова U14
Вінниця, Україна
Матч за 9-10 місце
8.03 10:10
СК Нива

0

0

Чемпіон
Київ, Україна
п. п.
3:1
Десна
Чернігів, Україна
Матч за 11-12 місце
8.03 09:00
СК Нива

1

1

Кремінь
Кременчук, Україна
п. п.
4:5
ДЮСШ-21
Київ, Україна
Новини

ДЮСШ-26 (Київ) - переможець Utmost Cup у віковій групі 2006 р.н.
17 березня
ДЮСШ-26 (Київ) - переможець Utmost Cup у віковій групі 2006 р.н.
Столичні футболісти у серії післяматчевих пенальті перемогли однолітків з Дніпра.
Utmost Cup. Вікова група 2006 р.н. Підсумки групового етапу.
17 березня
Utmost Cup. Вікова група 2006 р.н. Підсумки групового етапу.
Підбиваємо підсумки грового етапу змагань.
Utmost Cup. Вікова група 2006 р.н. Огляд другого ігрового дня.
17 березня
Utmost Cup. Вікова група 2006 р.н. Огляд другого ігрового дня.
У відбіркових групах визначились фаворити у боротьбі за півфінальні поєдинки.
Галерея

Загальні світлини команд
Загальні світлини команд
Світлини з матчу Utmost Cup, що проходив з 4 по 8 березня.
Чемпіон (Київ) - Славутич (Запоріжжя)
Чемпіон (Київ) - Славутич (Запоріжжя)
Світлини з матчу Utmost Cup, що проходив з 4 по 8 березня.
Чайка (Черкаси) - Чемпіон (Київ)
Чайка (Черкаси) - Чемпіон (Київ)
Світлини з матчу Utmost Cup, що проходив з 4 по 8 березня.
УФК Карпати (Львів) - Атлетик (Одеса)
УФК Карпати (Львів) - Атлетик (Одеса)
Світлини з матчу Utmost Cup, що проходив з 4 по 8 березня.
ДВУФК Дніпро - ДЮСШ-14 (Київ)
ДВУФК Дніпро - ДЮСШ-14 (Київ)
Світлини з матчу Utmost Cup, що проходив з 4 по 8 березня.