Про турнір

Utmost Cup. 2007. 10.03.2021 - 14.03.2021

Учасники

Динамо
Динамо

Київ, Україна

І місце
Шахтар
Шахтар

Донецьк, Україна

ІІ місце
Карпати
Карпати

Львів, Україна

ІІІ місце
Волинь
Волинь

Луцьк, Україна

Чорноморець
Чорноморець

Одеса, Україна

Ворскла
Ворскла

Полтава, Україна

Арсенал
Арсенал

Харків, Україна

Прем'єр-Нива
Прем'єр-Нива

Вінниця, Україна

Блохіна та Бєланова
Блохіна та Бєланова

Вінниця, Україна

Азовсталь
Азовсталь

Маріуполь, Україна

ФШ Миколаїв
ФШ Миколаїв

Миколаїв, Україна

Кремінь
Кремінь

Кременчук, Україна

ДЮСШ Атлет
ДЮСШ Атлет

Київ, Україна

ОК ім. Піддубного
ОК ім. Піддубного

Київ, Україна

Металург
Металург

Запоріжжя, Україна

ДЮСШ-15
ДЮСШ-15

Київ, Україна

Чемпіон
Чемпіон

Київ, Україна

Металіст
Металіст

Харків, Україна

ФА Прикарпаття
ФА Прикарпаття

Івано-Франківськ, Україна

Полісся
Полісся

Житомир, Україна

ВІК-Волинь
ВІК-Волинь

Володимир-Волинський, Україна

Чайка
Чайка

Черкаси, Україна

Зміна
Зміна

Київ, Україна

Барса
Барса

Суми, Україна

Арсенал
Арсенал

Київ, Україна

Результати

Фінал
14.03 14:30
СК Нива

0

0

Шахтар
Донецьк, Україна
п. п.
1:4
Динамо
Київ, Україна
Матч за ІІІ місце
14.03 13:10
СК Нива

3

0

УФК Карпати
Львів, Україна
Зміна
Київ, Україна
Матч за 5-6 місце
14.03 12:00
СК Нива

0

0

ОК ім. Піддубного
Київ, Україна
п. п.
3:2
Металіст
Харків, Україна
Матч за 7-8 місце
14.03 10:50
СК Нива

1

2

Чорноморець
Одеса, Україна
Атлет
Київ, Україна
Матч за 9-10 місце
14.03 09:00
ПДЮ

2

1

ДЮСШ-15
Київ, Україна
ВІК-Волинь
Володимир-Волинський, Україна
Матч за 11-12 місце
14.03 08:30
СК Нива

1

1

Барса
Суми, Україна
п. п.
3:4
Прикарпаття
Івано-Франківськ, Україна
Матч за 13-14 місце
14.03 11:20
ПДЮ

2

2

Волинь
Луцьк, Україна
п. п.
9:8
Арсенал
Харків, Україна
Матч за 15-16 місце
14.03 11:20
ВГПК

3

3

Блохіна та Бєланова U13
Вінниця, Україна
п. п.
3:0
Кремінь
Кременчук, Україна
Матч за 17-18 місце
14.03 10:10
ВГПК

0

1

Чемпіон
Київ, Україна
Полісся
Житомир, Україна
Матч за 19-20 місце
14.03 09:00
ВГПК

1

0

Ворскла
Полтава, Україна
Прем'єр-Нива U13
Вінниця, Україна
Матч за 21-22 місце
14.03 09:40
СК Нива

0

1

ФШ Миколаїв
Миколаїв, Україна
Чайка
Черкаси, Україна
Матч за 23-24 місце
14.03 10:00
ПДЮ

5

2

Арсенал
Київ, Україна
Азовсталь
Маріуполь, Україна
Новини

Динамо (Київ) - переможець Utmost Cup у віковій групі 2007 р.н.
17 березня
Динамо (Київ) - переможець Utmost Cup у віковій групі 2007 р.н.
Столичні футболісти у серії післяматчевих пенальті перемогли однолітків з Донецька.
Utmost Cup. Вікова група 2007 р.н. Підсумки групового етапу.
17 березня
Utmost Cup. Вікова група 2007 р.н. Підсумки групового етапу.
Підбиваємо підсумки грового етапу змагань.
Галерея

Нагородження
Нагородження
Урочисте закриття змагань та нагородження учасників та призерів.
Шахтар	- Динамо
Шахтар - Динамо
Світлини з фінального матчу Utmost Cup, що проходив з 10 по 14 березня.
УФК Карпати - Зміна
УФК Карпати - Зміна
Світлини з матчу за 3-те фіналу Utmost Cup, що проходив з 10 по 14 березня.
ОК ім. Піддубного - УФК Метал
ОК ім. Піддубного - УФК Метал
Світлини з матчу за 5-те фіналу Utmost Cup, що проходив з 10 по 14 березня.
Чорноморець - Атлет
Чорноморець - Атлет
Світлини з матчу за 7-ме фіналу Utmost Cup, що проходив з 10 по 14 березня.
Відеотека