Utmost - Black Sea Nesebar Cup

Вікова категорія 2008

Учасники

FC BOTEV
FC BOTEV

PLOVDIV, BULGARIA

І місце
FC ATLET
FC ATLET

KIEV, UKRAINE

ІІ місце
FC REAL
FC REAL

NIS, SERBIA

ІІІ місце
FC COOL
FC COOL

SKOPJE, NOTRH MACEDONIA

FC SEPTEMVRI SF
FC SEPTEMVRI SF

SEPTEMVRI, BULGARIA

FC CHERNO MORE
FC CHERNO MORE

VARNA, BULGARIA

FC ZIMBRU
FC ZIMBRU

CHISINAU, MOLDOVA

FC VITOSHA 13 SF
FC VITOSHA 13 SF

SOFIA, BULGARIA

FC HOTIV
FC HOTIV

HOTIV, UKRAINE

PFC LUDOGORETS
PFC LUDOGORETS

RAZGRAD , BULGARIA

FC ZIRKA
FC ZIRKA

KROPIVNITSKYI, UKRAINE

FC LOKOMOTIV
FC LOKOMOTIV

SOFIA, BULGARIA

FC DOROSTOL
FC DOROSTOL

SILISTRA, BULGARIA

FC SEPTEMVRI SF
FC SEPTEMVRI SF

SEPTEMVRI, BULGARIA

FC ATLET
FC ATLET

KIEV, UKRAINE

FC NESEBAR
FC NESEBAR

NESEBAR, BULGARIA

FC ZVEZDENBURG
FC ZVEZDENBURG

BURGAS, BULGARIA

Результати

Final
19.06 20:30
Pomorie

1

2

FC ATLET
KIEV, UKRAINE
FC BOTEV
PLOVDIV, BULGARIA
Game for 3-rd place
19.06 19:00
Pomorie

3

0

PFC LUDOGOTETS
RAZGRAD , BULGARIA
FC REAL
NIS, SERBIA
Semi-finals
19.06 09:00
Pomorie

2

0

FC ATLET
KIEV, UKRAINE
PFC LUDOGOTETS
RAZGRAD , BULGARIA
Semi-finals
19.06 10:15
Pomorie

1

0

FC BOTEV
PLOVDIV, BULGARIA
FC REAL
NIS, SERBIA
Games for 5-8 places
19.06 13:00
Nesebar

2

0

FC CHERNO MORE
VARNA, BULGARIA
FC ZIRKA
KROPIVNITSKYI, UKRAINE
Games for 5-8 places
19.06 14:15
Nesebar

5

3

FC ZVEZDENBURG
BURGAS, BULGARIA
FC VITOSHA 13 SF
SOFIA, BULGARIA
Quarterfinals
18.06 18:30
Pomorie

5

0

FC ATLET
KIEV, UKRAINE
FC VITOSHA 13 SF
SOFIA, BULGARIA
Quarterfinals
18.06 19:45
Pomorie

0

3

FC CHERNO MORE
VARNA, BULGARIA
FC BOTEV
PLOVDIV, BULGARIA
Quarterfinals
18.06 19:15
Nesebar

4

0

FC REAL
NIS, SERBIA
FC ZIRKA
KROPIVNITSKYI, UKRAINE
Quarterfinals
18.06 13:00
Pomorie

3

2

PFC LUDOGOTETS
RAZGRAD , BULGARIA
FC ZVEZDENBURG
BURGAS, BULGARIA
Game for 9-10 place
19.06 11:30
Nesebar

1

2

FC COOL
SKOPJE, NOTRH MACEDONIA
FC LOKOMOTIV
SOFIA, BULGARIA
Game for 11-12 place
19.06 08:00
Nesebar

4

1

FC ZIMBRU
CHISINAU, MOLDOVA
FC SEPTEMVRI SF
SEPTEMVRI, BULGARIA
Games for 9-12 places
18.06 13:00
Nesebar

2

1

FC COOL
SKOPJE, NOTRH MACEDONIA
FC ZIMBRU
CHISINAU, MOLDOVA
Games for 9-12 places
18.06 14:30
Nesebar

4

0

FC LOKOMOTIV
SOFIA, BULGARIA
FC SEPTEMVRI SF
SEPTEMVRI, BULGARIA
Game for 13-17 place
18.06 16:00
Nesebar

0

4

FC SEPTEMVRI SF (2)
SEPTEMVRI, BULGARIA
FC HOTIV
HOTIV, UKRAINE
Game for 13-17 place
18.06 16:40
Nesebar

0

1

FC DOROSTOL
SILISTRA, BULGARIA
FC NESEBAR
NESEBAR, BULGARIA
Game for 13-17 place
18.06 17:20
Nesebar

0

3

FC SEPTEMVRI SF (2)
SEPTEMVRI, BULGARIA
FC ATLET (2)
KIEV, UKRAINE
Game for 13-17 place
18.06 18:00
Nesebar

1

2

FC HOTIV
HOTIV, UKRAINE
FC DOROSTOL
SILISTRA, BULGARIA
Game for 13-17 place
18.06 18:40
Nesebar

1

0

FC NESEBAR
NESEBAR, BULGARIA
FC ATLET (2)
KIEV, UKRAINE
Game for 13-17 place
19.06 16:00
Nesebar

0

0

FC SEPTEMVRI SF (2)
SEPTEMVRI, BULGARIA
FC DOROSTOL
SILISTRA, BULGARIA
Game for 13-17 place
19.06 16:40
Nesebar

0

4

FC HOTIV
HOTIV, UKRAINE
FC NESEBAR
NESEBAR, BULGARIA
Game for 13-17 place
19.06 17:20
Nesebar

1

0

FC ATLET (2)
KIEV, UKRAINE
FC HOTIV
HOTIV, UKRAINE
Game for 13-17 place
19.06 18:00
Nesebar

0

1

FC SEPTEMVRI SF (2)
SEPTEMVRI, BULGARIA
FC NESEBAR
NESEBAR, BULGARIA
Game for 13-17 place
19.06 18:40
Nesebar

0

1

FC DOROSTOL
SILISTRA, BULGARIA
FC ATLET (2)
KIEV, UKRAINE
Group A
16.09 10:15
Kableshkovo

11

0

FC ATLET
KIEV, UKRAINE
FC SEPTEMVRI SF (2)
SEPTEMVRI, BULGARIA
Group A
16.09 18:30
Kableshkovo

6

1

FC BOTEV
PLOVDIV, BULGARIA
FC COOL
SKOPJE, NOTRH MACEDONIA
Group A
17.06 10:15
Kableshkovo

1

3

FC BOTEV
PLOVDIV, BULGARIA
FC ATLET
KIEV, UKRAINE
Group A
17.06 11:30
Nesebar

4

0

FC COOL
SKOPJE, NOTRH MACEDONIA
FC SEPTEMVRI SF (2)
SEPTEMVRI, BULGARIA
Group B
16.09 16:00
Kableshkovo

6

0

FC ZIMBRU
CHISINAU, MOLDOVA
FC HOTIV
HOTIV, UKRAINE
Group B
16.09 17:15
Kableshkovo

3

0

FC CHERNO MORE
VARNA, BULGARIA
FC VITOSHA 13 SF
SOFIA, BULGARIA
Group B
17.06 10:15
Nesebar

5

4

FC VITOSHA 13 SF
SOFIA, BULGARIA
FC HOTIV
HOTIV, UKRAINE
Group B
17.06 16:00
Kableshkovo

2

0

FC CHERNO MORE
VARNA, BULGARIA
FC ZIMBRU
CHISINAU, MOLDOVA
Group C
16.09 09:00
Kableshkovo

2

0

PFC LUDOGOTETS
RAZGRAD , BULGARIA
FC LOKOMOTIV
SOFIA, BULGARIA
Group C
16.09 10:15
Nesebar

6

1

FC ZIRKA
KROPIVNITSKYI, UKRAINE
FC DOROSTOL
SILISTRA, BULGARIA
Group C
17.06 11:30
Kableshkovo

3

0

PFC LUDOGOTETS
RAZGRAD , BULGARIA
FC ZIRKA
KROPIVNITSKYI, UKRAINE
Group C
17.06 17:15
Kableshkovo

4

0

FC LOKOMOTIV
SOFIA, BULGARIA
FC DOROSTOL
SILISTRA, BULGARIA
Group D
16.09 09:00
Nesebar

0

0

FC ATLET (2)
KIEV, UKRAINE
FC NESEBAR
NESEBAR, BULGARIA
Group D
16.09 11:30
Kableshkovo

1

2

FC SEPTEMVRI SF
SEPTEMVRI, BULGARIA
FC REAL
NIS, SERBIA
Group D
16.09 18:00
Nesebar

3

0

FC ZVEZDENBURG
BURGAS, BULGARIA
FC ATLET (2)
KIEV, UKRAINE
Group D
17.06 09:00
Nesebar

2

0

FC REAL
NIS, SERBIA
FC NESEBAR
NESEBAR, BULGARIA
Group D
17.06 09:00
Kableshkovo

2

0

FC SEPTEMVRI SF
SEPTEMVRI, BULGARIA
FC ATLET (2)
KIEV, UKRAINE
Group D
17.06 19:00
Nesebar

6

0

FC ZVEZDENBURG
BURGAS, BULGARIA
FC SEPTEMVRI SF
SEPTEMVRI, BULGARIA