Utmost Cup

Вікова категорія 2005

Учасники

Прем'єр-Нива
Прем'єр-Нива

Вінниця, Україна

І місце
Зміна
Зміна

Київ, Україна

ІІ місце
Кремінь
Кремінь

Кременчук, Україна

ІІІ місце
Спарта
Спарта

Київ, Україна

Буковина
Буковина

Чернівці, Україна

ДЮСШ-15
ДЮСШ-15

Київ, Україна

Зімбру
Зімбру

Кишинів, Молдова

ФСК Чернівці
ФСК Чернівці

Чернівці, Україна

ФА Прикарпаття
ФА Прикарпаття

Івано-Франківськ, Україна

Спортул
Спортул

Кишинів, Молдова

Оболонь
Оболонь

Київ, Україна

Пальміра
Пальміра

Одеса, Україна

ДВУФК
ДВУФК

Дніпро, Україна

ВОДЮСШ
ВОДЮСШ

Вінниця, Україна

ФК Теремки
ФК Теремки

Київ, Україна

Пальміра
Пальміра

Одеса, Україна

Результати

Фінал
11.08 13:50
СК Нива

0

0

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
п. п.
8:7
Зміна
Київ, Україна
Матч за ІІІ місце
11.08 12:30
СК Нива

0

0

Зімбру
Кишинів, Молдова
п. п.
3:4
Кремінь
Кременчук, Україна
Півфінали
10.08 14:00
СК Нива

1

3

Кремінь
Кременчук, Україна
Зміна
Київ, Україна
Півфінали
10.08 15:20
СК Нива

0

2

Зімбру
Кишинів, Молдова
Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Матч за 5-6 місце
11.08 08:30
СК Нива

0

0

ДВУФК Дніпро
Дніпро, Україна
п. п.
5:4
ВОДЮСШ
Вінниця, Україна
Матч за 7-8 місце
11.08 11:40
ПДЮ

5

0

Буковина
Чернівці, Україна
Пальміра-2
Одеса, Україна
Матчі за 5-8 місця
10.08 13:20
ПДЮ

0

1

Буковина
Чернівці, Україна
ДВУФК Дніпро
Дніпро, Україна
Матчі за 5-8 місця
10.08 14:40
ПДЮ

2

1

ВОДЮСШ
Вінниця, Україна
Пальміра-2
Одеса, Україна
Матч за 9-10 місце
11.08 11:10
СК Нива

0

1

ФА Прикарпаття
Івано-Франківськ, Україна
ДЮСШ-15
Київ, Україна
Матч за 11-12 місце
11.08 09:00
ПДЮ

2

0

Пальміра
Одеса, Україна
Спарта
Київ, Україна
Галерея

ВОДЮСШ (Вінниця) - Пальміра-2 (Одеса)
ВОДЮСШ (Вінниця) - Пальміра-2 (Одеса)
Світлини з турніру Utmost Cup, що проходив з 7 по 11 серпня
Кремінь (Кременчук) - Зміна (Київ)
Кремінь (Кременчук) - Зміна (Київ)
Світлини з турніру Utmost Cup, що проходив з 7 по 11 серпня
Кремінь (Кременчук) - Пальміра (Одеса)
Кремінь (Кременчук) - Пальміра (Одеса)
Світлини з турніру Utmost Cup, що проходив з 7 по 11 серпня
Спарта (Київ) - ДВУФК (Дніпро)
Спарта (Київ) - ДВУФК (Дніпро)
Світлини з турніру Utmost Cup, що проходив з 7 по 11 серпня
Зміна (Київ) - Пальміра-2 (Одеса)
Зміна (Київ) - Пальміра-2 (Одеса)
Світлини з турніру Utmost Cup, що проходив з 7 по 11 серпня
Відеотека