Utmost Cup

Вікова категорія 2006

Учасники

Металіст 1925
Металіст 1925

Харків, Україна

І місце
Академія Раду Ребежа
Академія Раду Ребежа

Кишинів, Молдова

ІІ місце
Чемпіон
Чемпіон

Київ, Україна

ІІІ місце
Прем'єр-Нива
Прем'єр-Нива

Вінниця, Україна

ФА Тернопіль
ФА Тернопіль

Тернопіль, Україна

Атлет
Атлет

Київ, Україна

Кремінь
Кремінь

Кременчук, Україна

ДВУФК
ДВУФК

Дніпро, Україна

ВІК-Волинь
ВІК-Волинь

Володимир-Волинський, Україна

Металург
Металург

Запоріжжя, Україна

Десна
Десна

Чернігів, Україна

ВОДЮСШ
ВОДЮСШ

Вінниця, Україна

ДЮСШ-15
ДЮСШ-15

Київ, Україна

ФА Прикарпаття
ФА Прикарпаття

Івано-Франківськ, Україна

Рух
Рух

Львів, Україна

Юність
Юність

Чернігів, Україна

Результати

Фінал
16.08 14:40
СК Нива

1

1

Металіст 1925
Харків, Україна
п. п.
4:3
Академія Раду Ребежа
Кишинів, Молдова
Матч за ІІІ місце
16.08 13:20
СК Нива

1

1

Рух
Львів, Україна
п. п.
4:5
Чемпіон
Київ, Україна
Півфінали
15.08 12:20
ПДЮ

1

1

Рух
Львів, Україна
п. п.
4:5
Металіст 1925
Харків, Україна
Півфінали
15.08 12:40
СК Нива

3

1

Академія Раду Ребежа
Кишинів, Молдова
Чемпіон
Київ, Україна
Матч за 5-6 місце
16.08 10:40
СК Нива

2

1

ДВУФК Дніпро
Дніпро, Україна
Атлет
Київ, Україна
Матч за 7-8 місце
16.08 12:00
СК Нива

0

0

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
п. п.
5:4
Кремінь
Кременчук, Україна
Матчі за 5-8 місця
15.08 11:00
ПДЮ

2

0

ДВУФК Дніпро
Дніпро, Україна
Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Матчі за 5-8 місця
15.08 15:20
СК Нива

1

0

Атлет
Київ, Україна
Кремінь
Кременчук, Україна
Матч за 9-10 місце
16.08 09:20
ПДЮ

2

3

Металург
Запоріжжя, Україна
ДЮСШ-15
Київ, Україна
Матч за 11-12 місце
16.08 08:00
ПДЮ

2

0

Десна
Чернігів, Україна
Юність
Чернігів, Україна
Галерея

Церемонія нагородження
Церемонія нагородження
Світлини з турніру Utmost Cup, що проходив з 12 по 16 серпня
Загальні фото
Загальні фото
Світлини з турніру Utmost Cup, що проходив з 12 по 16 серпня
Академія Раду Ребежа (Кишинів) - Металіст 1925
Академія Раду Ребежа (Кишинів) - Металіст 1925
Світлини з турніру Utmost Cup, що проходив з 12 по 16 серпня
Чемпіон (Київ) - Рух (Львів)
Чемпіон (Київ) - Рух (Львів)
Світлини з турніру Utmost Cup, що проходив з 12 по 16 серпня
Прем'єр-Нива (Вінниця) - Кремінь (Кременчук)
Прем'єр-Нива (Вінниця) - Кремінь (Кременчук)
Світлини з турніру Utmost Cup, що проходив з 12 по 16 серпня
Відеотека