Vinnytsia Football Cup
- 2007 р.н.
- Вінниця, Україна
- 16 учасників
Група A | І | В | Н | П | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Барса
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7-1 | 9 |
Прем'єр-Нива
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2-2 | 4 |
ДЮСШ-21
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1-3 | 4 |
Зміна-Оболонь
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0-4 | 0 |
- Група A
- 2.12 09:00
- СК Нива
- Група A
- 2.12 10:10
- СК Нива
- Група A
- 2.12 12:30
- СК Нива
- Група A
- 2.12 14:50
- СК Нива
- Група A
- 3.12 10:10
- ВГПК
- Група A
- 3.12 12:30
- ВГПК
Група B | І | В | Н | П | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Полісся
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8-2 | 9 |
Дніпро-80
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5-5 | 3 |
Восход-2
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3-6 | 3 |
ДСК Чорноморець
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3-6 | 3 |
- Група B
- 2.12 10:10
- ВГПК
- Група B
- 2.12 12:30
- ВГПК
- Група B
- 2.12 14:50
- ВГПК
- Група B
- 3.12 11:20
- СК Нива
- Група B
- 3.12 13:40
- СК Нива
- Група B
- 3.12 14:50
- СК Нива
Група C | І | В | Н | П | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Зміна
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7-1 | 7 |
Нива
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6-1 | 7 |
Барса-2
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2-7 | 3 |
ДЮФК Арсенал
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0-6 | 0 |
- Група C
- 2.12 09:00
- ВГПК
- Група C
- 2.12 11:20
- СК Нива
- Група C
- 2.12 13:40
- СК Нива
- Група C
- 3.12 09:00
- ВГПК
- Група C
- 3.12 11:20
- ВГПК
- Група C
- 3.12 14:50
- ВГПК
Група D | І | В | Н | П | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Арсенал
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5-2 | 9 |
Восход
|
3 | 1 | 1 | 1 | 11-4 | 4 |
Атлетик
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8-3 | 4 |
Дизеліст
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1-16 | 0 |
- Група D
- 2.12 11:20
- ВГПК
- Група D
- 2.12 13:40
- ВГПК
- Група D
- 3.12 09:00
- СК Нива
- Група D
- 3.12 10:10
- СК Нива
- Група D
- 3.12 12:30
- СК Нива
- Група D
- 3.12 13:40
- ВГПК
Матчі за 13-16 місця
- Матчі за 13-16 місця
- 4.12 09:00
- ВГПК
Матчі за 13-16 місця
- Матчі за 13-16 місця
- 4.12 10:10
- ВГПК
Матч за 15-16 місце
- Матч за 15-16 місце
- 5.12 09:00
- СК Нива
Матч за 13-14 місце
- Матч за 13-14 місце
- 5.12 10:10
- СК Нива
Матчі за 9-12 місця
- Матчі за 9-12 місця
- 4.12 12:30
- ВГПК
Матчі за 9-12 місця
- Матчі за 9-12 місця
- 4.12 13:40
- ВГПК
Матч за 11-12 місце
- Матч за 11-12 місце
- 5.12 09:00
- ВГПК
Матч за 9-10 місце
- Матч за 9-10 місце
- 5.12 10:10
- ВГПК
Матчі за 5-8 місця
- Матчі за 5-8 місця
- 4.12 09:00
- СК Нива
Матчі за 5-8 місця
- Матчі за 5-8 місця
- 4.12 11:20
- ВГПК
Матч за 7-8 місце
- Матч за 7-8 місце
- 5.12 11:20
- ВГПК
Матч за 5-6 місце
- Матч за 5-6 місце
- 5.12 11:20
- СК Нива
1/2 фіналу
- 1/2 фіналу
- 4.12 10:10
- СК Нива
1/2 фіналу
- 1/2 фіналу
- 4.12 11:20
- СК Нива
Матч за ІІІ місце
- Матч за ІІІ місце
- 5.12 12:30
- СК Нива
Фінал
- Фінал
- 5.12 13:40
- СК Нива