Результати

Стадія плей-офф

Фінал

7.02 13:00

2

2

Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
п. п.
2:3
ВОДЮСШ
Вінниця, Україна

Матч за ІІІ місце

7.02 12:30

2

3

Олімпія
Луцьк, Україна
ДЮСШ-14
Київ, Україна

1/2 фіналу

6.02 17:00

3

2

Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
п. п.
2:1
Олімпія
Луцьк, Україна

1/2 фіналу

6.02 19:30

0

5

ДЮСШ-14
Київ, Україна
ВОДЮСШ
Вінниця, Україна

Матч за 5-6 місце

7.02 12:00

3

3

ДЮСШ-2
Хмельницький, Україна
п. п.
3:1
Прем'єр-Нива U7
Вінниця, Україна

Матч за 7-8 місце

7.02 11:30

2

2

Дімакс
Енергодар, Україна
п. п.
1:2
Нива
Вінниця, Україна

Матчі за 5-8 місця

6.02 17:30

1

6

Дімакс
Енергодар, Україна
ДЮСШ-2
Хмельницький, Україна

Матчі за 5-8 місця

6.02 20:00

1

2

Нива
Вінниця, Україна
Прем'єр-Нива U7
Вінниця, Україна

1/4 фіналу

6.02 15:30

2

0

Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
Дімакс
Енергодар, Україна

1/4 фіналу

6.02 16:00

2

4

ДЮСШ-2
Хмельницький, Україна
Олімпія
Луцьк, Україна

1/4 фіналу

6.02 18:00

1

2

Нива
Вінниця, Україна
ДЮСШ-14
Київ, Україна

1/4 фіналу

6.02 18:30

3

0

ВОДЮСШ
Вінниця, Україна
Прем'єр-Нива U7
Вінниця, Україна

Матч за 9-10 місце

7.02 11:00

1

0

VinSmart
Вінниця, Україна
Чайка
Вишгород, Україна

Матч за 11-12 місце

7.02 10:30

1

1

Зміна
Біла Церква, Україна
п. п.
4:3
Столиця
Київ, Україна

Матчі за 9-12 місця

6.02 12:00

3

1

Чайка
Вишгород, Україна
Столиця
Київ, Україна

Матчі за 9-12 місця

6.02 14:30

0

1

Зміна
Біла Церква, Україна
VinSmart
Вінниця, Україна

Матч за 13-14 місце

7.02 10:00

4

3

Стелс
Херсон, Україна
Темп
Вінниця, Україна

Матч за 15-16 місце

7.02 09:30

4

2

ДЮСШ-14 (2)
Київ, Україна
Столиця-2
Київ, Україна

Матчі за 13-16 місця

6.02 12:30

1

1

Столиця-2
Київ, Україна
п. п.
1:2
Темп
Вінниця, Україна

Матчі за 13-16 місця

6.02 15:00

4

1

Стелс
Херсон, Україна
ДЮСШ-14 (2)
Київ, Україна

Матчі за 9-16 місця

6.02 10:30

2

0

Чайка
Вишгород, Україна
Столиця-2
Київ, Україна

Матчі за 9-16 місця

6.02 11:00

7

0

Столиця
Київ, Україна
Темп
Вінниця, Україна

Матчі за 9-16 місця

6.02 13:00

5

1

Зміна
Біла Церква, Україна
Стелс
Херсон, Україна

Матчі за 9-16 місця

6.02 13:30

3

1

VinSmart
Вінниця, Україна
ДЮСШ-14 (2)
Київ, Україна

Матчі за 17-20 місця

6.02 11:30

4

0

ФК Черкаси
Черкаси, Україна
Чайка
Черкаси, Україна

Матчі за 17-20 місця

6.02 14:00

3

2

Чайка-2
Черкаси, Україна
ФК Гнівань
Гнівань, Україна

Матчі за 17-20 місця

6.02 16:30

0

6

ФК Гнівань
Гнівань, Україна
ФК Черкаси
Черкаси, Україна

Матчі за 17-20 місця

6.02 19:00

2

1

Чайка
Черкаси, Україна
Чайка-2
Черкаси, Україна

Матчі за 17-20 місця

7.02 08:30

2

0

ФК Черкаси
Черкаси, Україна
Чайка-2
Черкаси, Україна

Матчі за 17-20 місця

7.02 09:00

1

0

Чайка
Черкаси, Україна
ФК Гнівань
Гнівань, Україна

Груповий етап

Група А
І
В
Н
П
РМ
О
Блохіна та Бєланова
4
4
0
0
22-6
12
ДЮСШ-14
4
3
0
1
13-5
9
Чайка
4
2
0
2
10-8
6
Стелс
4
1
0
3
7-14
3
ФК Гнівань
4
0
0
4
3-22
0

1 тур

4.02 14:00

2

1

ДЮСШ-14
Київ, Україна
Чайка
Вишгород, Україна
4.02 14:30

8

1

Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
ФК Гнівань
Гнівань, Україна

2 тур

4.02 15:00

2

3

Стелс
Херсон, Україна
Чайка
Вишгород, Україна
4.02 15:30

2

4

ДЮСШ-14
Київ, Україна
Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна

3 тур

4.02 16:00

1

3

ФК Гнівань
Гнівань, Україна
Стелс
Херсон, Україна
5.02 09:00

3

1

Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна
Чайка
Вишгород, Україна

4 тур

5.02 09:30

6

0

ДЮСШ-14
Київ, Україна
ФК Гнівань
Гнівань, Україна
5.02 10:00

2

7

Стелс
Херсон, Україна
Блохіна та Бєланова
Вінниця, Україна

5 тур

5.02 10:30

5

1

Чайка
Вишгород, Україна
ФК Гнівань
Гнівань, Україна
5.02 11:00

3

0

ДЮСШ-14
Київ, Україна
Стелс
Херсон, Україна
Група В
І
В
Н
П
РМ
О
Нива
4
2
2
0
6-2
8
Дімакс
4
2
1
1
4-3
7
Зміна
4
1
1
2
6-7
4
Столиця-2
4
1
1
2
4-7
4
Чайка
4
1
1
2
3-4
4

1 тур

4.02 11:30

0

3

Столиця-2
Київ, Україна
Нива
Вінниця, Україна
4.02 12:00

2

1

Зміна
Біла Церква, Україна
Чайка
Черкаси, Україна

2 тур

4.02 12:30

1

1

Нива
Вінниця, Україна
Дімакс
Енергодар, Україна
4.02 13:00

1

0

Столиця-2
Київ, Україна
Чайка
Черкаси, Україна

3 тур

4.02 13:30

0

1

Зміна
Біла Церква, Україна
Дімакс
Енергодар, Україна
5.02 14:00

2

1

Нива
Вінниця, Україна
Зміна
Біла Церква, Україна

4 тур

5.02 14:30

1

0

Дімакс
Енергодар, Україна
Столиця-2
Київ, Україна
5.02 15:00

0

0

Чайка
Черкаси, Україна
Нива
Вінниця, Україна

5 тур

5.02 15:30

3

3

Зміна
Біла Церква, Україна
Столиця-2
Київ, Україна
5.02 16:00

1

2

Дімакс
Енергодар, Україна
Чайка
Черкаси, Україна
Група С
І
В
Н
П
РМ
О
ВОДЮСШ
4
3
1
0
19-4
10
ДЮСШ-2
4
2
2
0
14-6
8
VinSmart
4
1
2
1
11-5
5
Столиця
4
1
1
2
17-11
4
Чайка-2
4
0
0
4
0-35
0

1 тур

4.02 09:00

3

3

ВОДЮСШ
Вінниця, Україна
ДЮСШ-2
Хмельницький, Україна
4.02 09:30

0

7

Чайка-2
Черкаси, Україна
VinSmart
Вінниця, Україна

2 тур

4.02 10:00

0

4

Столиця
Київ, Україна
ВОДЮСШ
Вінниця, Україна
4.02 10:30

1

1

ДЮСШ-2
Хмельницький, Україна
VinSmart
Вінниця, Україна

3 тур

4.02 11:00

13

0

Столиця
Київ, Україна
Чайка-2
Черкаси, Україна
5.02 16:30

2

2

Столиця
Київ, Україна
VinSmart
Вінниця, Україна

4 тур

5.02 17:00

0

5

Чайка-2
Черкаси, Україна
ДЮСШ-2
Хмельницький, Україна
5.02 17:30

2

1

ВОДЮСШ
Вінниця, Україна
VinSmart
Вінниця, Україна

5 тур

5.02 18:00

2

5

Столиця
Київ, Україна
ДЮСШ-2
Хмельницький, Україна
5.02 18:30

10

0

ВОДЮСШ
Вінниця, Україна
Чайка-2
Черкаси, Україна
Група D
І
В
Н
П
РМ
О
Олімпія
4
3
1
0
11-1
10
Прем'єр-Нива U7
4
3
1
0
11-2
10
Темп
4
2
0
2
7-7
6
ДЮСШ-14 (2)
4
1
0
3
2-12
3
ФК Черкаси
4
0
0
4
2-11
0

1 тур

4.02 16:30

0

5

ДЮСШ-14 (2)
Київ, Україна
Олімпія
Луцьк, Україна
4.02 17:00

4

1

Прем'єр-Нива U7
Вінниця, Україна
Темп
Вінниця, Україна

2 тур

4.02 17:30

0

2

ФК Черкаси
Черкаси, Україна
ДЮСШ-14 (2)
Київ, Україна
4.02 18:00

1

1

Прем'єр-Нива U7
Вінниця, Україна
Олімпія
Луцьк, Україна

3 тур

4.02 18:30

3

2

Темп
Вінниця, Україна
ФК Черкаси
Черкаси, Україна
5.02 11:30

0

4

ДЮСШ-14 (2)
Київ, Україна
Прем'єр-Нива U7
Вінниця, Україна

4 тур

5.02 12:00

0

4

ФК Черкаси
Черкаси, Україна
Олімпія
Луцьк, Україна
5.02 12:30

3

0

Темп
Вінниця, Україна
ДЮСШ-14 (2)
Київ, Україна

5 тур

5.02 13:00

2

0

Прем'єр-Нива U7
Вінниця, Україна
ФК Черкаси
Черкаси, Україна
5.02 13:30

1

0

Олімпія
Луцьк, Україна
Темп
Вінниця, Україна